Bekarlar Topiğiii <3 :D

:KK1::KK1::KK1::KK1: merakları gidiyor meraklarıııı:KK1::KK1: uçup gitmeden önce kır kanatlarınıda kalsınlar yanı başında tatlum:KK1: şaka bir yana haklısın tabi onca emek boşa gidiyor öyle olunca:KK50: o yüzden herşeyin hayırlısııı diyoruzzz:KK16:

aynen canım.zaten kalmak isteyen kendi isteğiyle kalsın gitmek isteyen de hiç durmasın gitsin :KK9::KK9:
ama en çok üzüldüğüm şey harcanan emeklerin boşa çıkması bi hiç uğruna harcanması :KK50::KK50:
insanı en çok da o üzüyo malesef :KK50::KK50:

merhabaaa:KK3:
çekiyorum zatennn:KK19:

Ahh şu mevsim geçişleriii normal olsa keşke :KK19:

Slm kızlar nbr?
Aman baş ağrılarına dikkat bende de var çünkü :KK1: zordur bilirim:KK34:

Merhaba :KK3: aynenn migrenim olmasından korkuyorum valla:26::26:

aynen canım.zaten kalmak isteyen kendi isteğiyle kalsın gitmek isteyen de hiç durmasın gitsin :KK9::KK9:
ama en çok üzüldüğüm şey harcanan emeklerin boşa çıkması bi hiç uğruna harcanması :KK50::KK50:
insanı en çok da o üzüyo malesef :KK50::KK50:
:KK14::KK14::KK14: ahh ahh üzülmez mi kuzum insan tabi kii üzlür:KK14: uğraş dur o gitsin .. sen yaptıklarınla kal..:KK50: neyseee dağıtalım konuyu :KK52: ee nasılsın bakalım nasıl geçiyor günler:KK1:

Ahh şu mevsim geçişleriii normal olsa keşke :KK19:

Merhaba :KK3: aynenn migrenim olmasından korkuyorum valla:26::26:

:KK14::KK14::KK14: ahh ahh üzülmez mi kuzum insan tabi kii üzlür:KK14: uğraş dur o gitsin .. sen yaptıklarınla kal..:KK50: neyseee dağıtalım konuyu :KK52: ee nasılsın bakalım nasıl geçiyor günler:KK1:

çok yorgun geçiyo ya :KK50::KK50:
yağmurdan üşütmüştüm iyileşeceğime daha da kötü oluyorum :KK53::KK53:

X