Bekarlar Topiğiii <3 :D

Benim genelde sağ gözüme vuruyor ağrısı..
Hele geceleri varya
sağ gözümü kapatıyorum böyle örtüyle falan ışık gelmesin etmesin diye.. çok feci yaaa

ilaçların var mı ?
yok canımmm ilaç kullanmıyorummm ben ancak dinlenincee :KK14:
benimde sağ gözüme ağrı giriyor sağ tarafım berbat feci ağrıyor bide iş edenylede bilgisayar başında oluyorum mecburr

yok canımmm ilaç kullanmıyorummm ben ancak dinlenincee :KK14:
benimde sağ gözüme ağrı giriyor sağ tarafım berbat feci ağrıyor bide iş edenylede bilgisayar başında oluyorum mecburr

Sende de o sıkıntı
Sürekli pc başında olmak hepsinden daha tetikliyor..
Allah yardımcın olsun valla (=

hiç bekleme direk formata götür
yoksa çöker beni dedi dersinnn:KK52::KK52::KK52:

Tecrübe konuşuyor diyorsun :KK1:

Periyodik olarak mavi ekran veriyor.Biliyorum bunun sonu çökme ama çökene kadar götrümeyeceğim.Formattan sonra pc eski pc olmuoyr.
Daha cağnımmm yeni aldığım format yüzü görmemiş notbuğumla biraz daha vakit geçirmek istiyorum :KK5:

Tecrübe konuşuyor diyorsun :KK1:

Periyodik olarak mavi ekran veriyor.Biliyorum bunun sonu çökme ama çökene kadar götrümeyeceğim.Formattan sonra pc eski pc olmuoyr.
Daha cağnımmm yeni aldığım format yüzü görmemiş notbuğumla biraz daha vakit geçirmek istiyorum :KK5:

Bence şimdi götür obür türlü kurtaramayada bilirler herşeyin silinir vs..

Ay şimdide şarzı btii çılıdriciiğğiimm daha ne kadar açıp kapanacak bu zıkkım

Erinmezsem götüreceğim yawru kuşum :KK53:

Benimkide fazla ısınınca kapanıyorrrrrrr
şarjzı hiç dayanmıyorrrrr
acaba bende bi götürsem bu şarjz olayına bi çözüm bulurlar mı ?

:KK9: zıt kutup lazım tatlım demekki sana :) insan kendi gibi olsun ister sevdiceğinin ama sen uçuk biri istiyorsun demek:KK12:

hiiiç yapmasalarmış daha iyi he :KK53: ne öyle dalga geçer gibi

hmmmm:18: alakasız olacak ama burcun neydi tatlım senin :KK6:

evet canım aynen uçuk biri olsun istiyorum aynı benim gibi :KK9::KK9:
ben de pek normal sayılmam :KK9::KK9:
adrenalin sevsin gezmeyi piknik yapmayı sevsin istiyorum :KK16::KK16:

evet canım aynen uçuk biri olsun istiyorum aynı benim gibi :KK9::KK9:
ben de pek normal sayılmam :KK9::KK9:
adrenalin sevsin gezmeyi piknik yapmayı sevsin istiyorum :KK16::KK16:

=) piknikte mangal işini seviyorlar tatlım ya :KK1: birini sevicen kendi doğrunda yönlendirecen işte yoksa nadirdir sanırım böylesi :p hangimiz normalizzz :KK60:

Bende iyiyim canım seni gördüm bi selam vereyim dedimmm ama çok geç döndün :KK19:

aaaa canım bu sıralar bakıp çıkıyorumm kii :KK1: napiyim sevdiceğimle son zamanlarımı geçiyorum:KK43:

Mar mar mar ga ga ga marga marga :124::124::124::124::124::124::124:

kızzzz stiiiiii yaşıyon mu ayol sen:KK37: kpsszade :KK53::KK53:

=) piknikte mangal işini seviyorlar tatlım ya :KK1: birini sevicen kendi doğrunda yönlendirecen işte yoksa nadirdir sanırım böylesi :p hangimiz normalizzz :KK60:

aaaa canım bu sıralar bakıp çıkıyorumm kii :KK1: napiyim sevdiceğimle son zamanlarımı geçiyorum:KK43:

kızzzz stiiiiii yaşıyon mu ayol sen:KK37: kpsszade :KK53::KK53:

seviyorlar ama evlenmeden önce ancak öyle sevip yapıyorlar evlendikten sonra her şey değişiyo yok kaynana ziyareti yok onun yok bunun ziyareti derken insan kendi istediğini yapamaz ki :KK25::KK25:
ay hiç uğraşamam artık yönlendirmeye hazır yönlendirilmiş gelsin bu defa :KK9::KK9:
uğraş uğraş onca emek ver sonra kuş gibi uçup gidince olan bana oluyo :KK43::KK43:

seviyorlar ama evlenmeden önce ancak öyle sevip yapıyorlar evlendikten sonra her şey değişiyo yok kaynana ziyareti yok onun yok bunun ziyareti derken insan kendi istediğini yapamaz ki :KK25::KK25:
ay hiç uğraşamam artık yönlendirmeye hazır yönlendirilmiş gelsin bu defa :KK9::KK9:
uğraş uğraş onca emek ver sonra kuş gibi uçup gidince olan bana oluyo :KK43::KK43:

:KK1::KK1::KK1::KK1: merakları gidiyor meraklarıııı:KK1::KK1: uçup gitmeden önce kır kanatlarınıda kalsınlar yanı başında tatlum:KK1: şaka bir yana haklısın tabi onca emek boşa gidiyor öyle olunca:KK50: o yüzden herşeyin hayırlısııı diyoruzzz:KK16:

X