Bekaret mi

meleksu001

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Eylül 2020
231
29
25
Mrb ben ihtiyacım için ormanlık alana gittim reglimin son gunuydu bitirdim işimi eve gelirken kanamam oldugunu gordum bisey battigini yada batacak bisey yoktu tekrar baktım ama bekaret kanaması mı bu sizce

wala bacım aşağı köye bişeyin girip girmediğini biz bilemeyiz en iyi sen bilirsin ormanda gezerken bileyşn batması için çıplak olman lazım öyle ha deyince içimize bile kaçmaz

wala bacım aşağı köye bişeyin girip girmediğini biz bilemeyiz en iyi sen bilirsin ormanda gezerken bileyşn batması için çıplak olman lazım öyle ha deyince içimize bile kaçmaz
tuvalet ihtiyacım vardi giderdim ama reglomin son gunuydu baya afedersniz kalin bisey girmesi gerek demi bekaretimden olmam icin

Mrb ben ihtiyacım için ormanlık alana gittim reglimin son gunuydu bitirdim işimi eve gelirken kanamam oldugunu gordum bisey battigini yada batacak bisey yoktu tekrar baktım ama bekaret kanaması mı bu sizce
Yahuu banyoya girsene, niye o kadar yol teptin

Reglin son günü olabilir böyle son bir kaç damla, neden bekaret şüphesine düştünüz ki ? Ihtiyaç gidermek için ormana gittiğiniz için herhalde. Wc falan yok muydu , neden orman ? Ihtiyactan kastınız bir şey çıkmalı ihtiyaçsa korkmayın, bir şey girmeli ihtiyaçsa iş değişir.

çok afedersiniz kücük abdestimi gordum yoldaydim duracak yer yoktu ormana gittim

tuvalet ihtiyacım vardi giderdim ama reglomin son gunuydu baya afedersniz kalin bisey girmesi gerek demi bekaretimden olmam icin
yok canım merak etme ince we ya kalın bişe girseydi, canın, acırdı adetinin son günğ oldugu için gelmiştir o kan ama için rahar degilse doktora git durumunu anlat o, bakar aileninde bilgisi olmaz bu durumdan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…