BEKAR KARDEŞLERİMİN DUA GRUBU

O Ozzgeee Canım Hayırlı sabahlar, herkese iyi haftalar olsun.
kişi kişi günlük mü okuyacağız ? yazdıkların kısa günlük biter diye düşünüyorum,hem süreç uzamaz..

Bende okuyalım derim canım ,bu arada hala muafım ne zaman başlayacaz nasip olursa

Bencede kişi kişi okumak güzel olur ben okurum haber veririm gün içinde ne zaman başlıyacagız O Ozzgeee

O Ozzgeee Canım Hayırlı sabahlar, herkese iyi haftalar olsun.
kişi kişi günlük mü okuyacağız ? yazdıkların kısa günlük biter diye düşünüyorum,hem süreç uzamaz..
Sizede iyi haftalar kizcelerim oglene yapacagim listeyi sure gunluk olsun cunku zaten agirlik esma hemde sayica yuksek degiller hem bizler okurken 10-12 gun surekli bir duayi gunluk okumis oluruz hem kisikisi dua almis oluruz guzel olur diye dusundum
Zaten sordum biliyor herkes kisi okumaya gececegimizi daha bu saatten sonra takipte sikinti cikaranida cikaricam cunku daha oncede yazdim bu liste icin degil ama buralarda (genel anlamda)lutfeder gibi davranan arkadaslar var yani kosamam Kimsenin pesinde herkes once kendine dua ediyor sonucta benim
zorlayacak itekleyecek halim yok

Bende okuyalım derim canım ,bu arada hala muafım ne zaman başlayacaz nasip olursa
Oglene baslatirim cnm esma zaten muafken okunuyor muaf arkadaslarda fatiha yerine salavati mecule okur dedim salavatli fatihali esmali herkes nasibinde ne varsa diger dua kardesinden alir

Agirlikli olarak toplu niyetlenerek okumakla birlikte bazi dualarda ortak kararla kisi kisi okuma yapiliyor
• Tum dualara ortak karar verilip secilen dua ve kac defa okunacagina bagli uygun bir okuma suresi belirleniyor
Suresinde haber vermeyen duayi alip sonra bir daha haber vermeyen arkadaslar listeden cikartiliyor
• sayfaya belli araliklarla bakmak zorunlu ozellikle yeni dua belirleme sure belirleme vb durunlardada fikir beyaniniz icin sık sık iletisimde kalmaniz rica
•Muafiyetlerde oan okunan dua ayet ,sure ise kisi bitince arkadan okur digerleri dua suresi sonunda yeni duaya gecerler

KİSİ KİSİ OKUMAYA GECTİK HANİMLAR!!!!!!

OKUNAN:489 YA FETTAH CC
129 YA LATİF CC
20 YA VEDUD CC
37 YA EVVEL CC
41 FATİHA
MUAF OLANLAR FATİHA YERİNE 51 SALAVATİ MECULE

OKUNAN KİSİ:HMBG(HATİCE)
SON OKUMA: SALİ SAAT 13:00
hmbg hmbg (Hatice)
megos megos (Görkem)
Namaria Namaria (Almıla)
sl_12 sl_12 (Seval)
ebruli-- ebruli-- (Fatma)
K Kelebek_131 (Neslihan)
OMRUM79 OMRUM79 (Derya)
O Ozzgeee (Esra)
bcgirl bcgirl (Begum)
@Tulelut
D diclemm (Çağla)
love_story love_story (Özlem)

Agirlikli olarak toplu niyetlenerek okumakla birlikte bazi dualarda ortak kararla kisi kisi okuma yapiliyor
• Tum dualara ortak karar verilip secilen dua ve kac defa okunacagina bagli uygun bir okuma suresi belirleniyor
Suresinde haber vermeyen duayi alip sonra bir daha haber vermeyen arkadaslar listeden cikartiliyor
• sayfaya belli araliklarla bakmak zorunlu ozellikle yeni dua belirleme sure belirleme vb durunlardada fikir beyaniniz icin sık sık iletisimde kalmaniz rica
•Muafiyetlerde oan okunan dua ayet ,sure ise kisi bitince arkadan okur digerleri dua suresi sonunda yeni duaya gecerler

129 YA LATİF CC
20 YA VEDUD CC
37 YA EVVEL CC
41 FATİHA

hmbg hmbg (Hatice)
megos megos (Görkem)
Namaria Namaria (Almıla)
sl_12 sl_12 (Seval)OKUNDU
K Kelebek_131 (Neslihan)
OMRUM79 OMRUM79 (Derya)OKUNDU
O Ozzgeee (Esra)OKUNDU
bcgirl bcgirl (Begum)
@Tulelut
D diclemm (Çağla)OKUNDU

Canlar ben kişi kişi okumaya katılamayacağım maalesef iş yoğunluğum cok fazla evde de misafirlerim var yatılı..
kimsenin hakkına girmeyeyim dedim Toplu okumada haber edersiniz inşallh Allah kabul etsin dualarınızı

Canlar ben kişi kişi okumaya katılamayacağım maalesef iş yoğunluğum cok fazla evde de misafirlerim var yatılı..
kimsenin hakkına girmeyeyim dedim Toplu okumada haber edersiniz inşallh Allah kabul etsin dualarınızı
Tamam cnmn

kuzum bnde okudum hepinizin ağzına sağlık , Rabbim hepimize hayırlı mutlu , huzurlu yuvalar kurmayı nasip etsin inşallah

129 YA LATİF CC
20 YA VEDUD CC
37 YA EVVEL CC
41 FATİHA

hmbg hmbg (Hatice)OKUNDU
megos megos (Görkem)OKUNDU
Namaria Namaria (Almıla)BU LİSTE PASİF
sl_12 sl_12 (Seval)OKUNDU
K Kelebek_131 (Neslihan)OKUNDU
OMRUM79 OMRUM79 (Derya)OKUNDU
O Ozzgeee (Esra)OKUNDU
bcgirl bcgirl (Begum)OKUNDU
@Tulelut
D diclemm (Çağla)OKUNDU

Kızlar bu arada sizden bişey rica edicem tabiki sizin için de uygunsa ..şimdi Çarşamba günü benim bir görüşmem olucak diyorum ki yarın bana dua etseniz hayırlıysa olsun değilse rabbim içime sindirmesin strese girdim çok dualarınızı istiyorum olumlu bir durum olursa haberdar ederim gelişmelerden :))
Dipnot: dualar yavaş yavaş kapımızı çalmaya başladı mı ne :):KK66:

129 YA LATİF CC
20 YA VEDUD CC
37 YA EVVEL CC
41 FATİHA

hmbg hmbg (Hatice)OKUNDU
megos megos (Görkem)OKUNDU
Namaria Namaria (Almıla)BU LİSTE PASİF