BEKAR KARDEŞLERİMİN DUA GRUBU

H hatalikul arkadasimizdan dönut alamadım onu listeden çıkardım o yüzden sayımız değişti

🛑Dua sahibi 161 diğer arkadaşlar 140 adet okuyacak
🛑🛑🛑 Duamız
" Allahümme salli alâ seyyidinâ Muhammedinil Fâtihıl ebvâb"
Kitapkurdu60 Kitapkurdu60
love_story love_story
M Mandarins
S sibellcim
@aypare-
muhursuzpusula muhursuzpusula
G gunesliguzelgunler
⭐ Kitapkurdu60 Kitapkurdu60 Elif'in duasi
Allah'ım sen büyüksün hayırlı iyi kalpli ibadetlerini yerine getiren sadakatli Allah korkusu olan elif kulunu sevip değer verecek hayırlı eş nasip eyle. burda dua eden arkadaşlarımın ne dua isteği varsa kabul eyle rabbim amin.

H hatalikul arkadasimizdan dönut alamadım onu listeden çıkardım o yüzden sayımız değişti

🛑Dua sahibi 161 diğer arkadaşlar 140 adet okuyacak
🛑🛑🛑 Duamız
love_story love_story
M Mandarins
S sibellcim
@aypare-
G gunesliguzelgunler
⭐ Kitapkurdu60 Kitapkurdu60 Elif'in duasi
Allah'ım sen büyüksün hayırlı iyi kalpli ibadetlerini yerine getiren sadakatli Allah korkusu olan elif kulunu sevip değer verecek hayırlı eş nasip eyle. burda dua eden arkadaşlarımın ne dua isteği varsa kabul eyle rabbim amin.
Bende okudum Elif için. Allah dualarımızı kabul eylesin.

⭐Dua sahibi 161 diğer arkadaşlar 140 adet okuyacak
⭐Duamız
love_story love_story
M Mandarins
S sibellcim
@aypare-
G gunesliguzelgunler
⭐ love_story love_story Özlem in duasi
Allahümme salli ala seyyidina muhammed. Ya Rabbi dualarımın kabul olmasına engel olan bütün günahlarımı bağışla. Huzura,mutluluğa,mucizelere kavuşmama engel olan tüm tıkanıklıkları yok et. Kolaylaştır, zorlaştırma Allahım.. sen ol dersen olur Özlem kulunun gönlündeki tüm istekler sana ayandır afiyetle yollarımı aç duamın çok şükür oldu sevincini yaşamayı nasip eyle Allahım Allahümme salli ala seyyidina muhammed.

X