BEKAR KARDEŞLERİMİN DUA GRUBU

🎀 Kişi başı 51kere okunacak duamız
🎀‘Allahümme ente halaktenî ve ente tehdînî ve ente tut’imunî ve ente tesgînî ve ente tümîtünî ve ente tuhyînî.”
MANASI.(Allah’ım sen beni yarattın,,sen hidayet ettin,,sen doyurursun,,sen su verirsin,sen öldürürsün ve sen diriltirsin)
Kitapkurdu60 Kitapkurdu60
love_story love_story
Nazya Nazya
M Mandarins
S sibellcim
🎀@Mandarins Özge nin duasi Allahım iç sıkıntılarımdan, kuruntularımdan kurtar, hayatımdaki insanı bana hayırlı kıl. Mutlu olmayı, evlenmeyi, cocuklarımın olmasını, sağlıklı ve huzurlu olmayı nasip et.

🎀‘Allahümme ente halaktenî ve ente tehdînî ve ente tut’imunî ve ente tesgînî ve ente tümîtünî ve ente tuhyînî.”
MANASI.(Allah’ım sen beni yarattın,,sen hidayet ettin,,sen doyurursun,,sen su verirsin,sen öldürürsün ve sen diriltirsin)
love_story love_story
Nazya Nazya
M Mandarins
S sibellcim
🎀@Mandarins Özge nin duasi Allahım iç sıkıntılarımdan, kuruntularımdan kurtar, hayatımdaki insanı bana hayırlı kıl. Mutlu olmayı, evlenmeyi, cocuklarımın olmasını, sağlıklı ve huzurlu olmayı nasip et.
Okudum Allah kabul etsin🤲 M Mandarins

love_story love_story
Nazya Nazya
M Mandarins
S sibellcim
🎀 S sibellcim Sibel in duasi
Allah'ım okuduğumuz dualarin hurmetine Sibel kuluna evlilik için hayırlı kapılar aç,senin de razı olduğun hayırlı merhametli guzel ahlakli bir kulunla gönüllerini ısındr hayırlısıyla anne olmayı nasip et hayırlı zurriyet ver arkadaslarimin da gonullerindeki dualarini kabul et Ya Erhamerrahimin Amin. 🤲🏻

love_story love_story
Nazya Nazya
M Mandarins
S sibellcim
🎀 S sibellcim Sibel in duasi
Allah'ım okuduğumuz dualarin hurmetine Sibel kuluna evlilik için hayırlı kapılar aç,senin de razı olduğun hayırlı merhametli guzel ahlakli bir kulunla gönüllerini ısındr hayırlısıyla anne olmayı nasip et hayırlı zurriyet ver arkadaslarimin da gonullerindeki dualarini kabul et Ya Erhamerrahimin Amin. 🤲🏻
Okudum Allah kabul etsin🤲 S sibellcim

love_story love_story
Nazya Nazya
M Mandarins
S sibellcim
🎀 Nazya Nazya Pınar in duasi
Allah'ım kalpler senin elindedir.Sen ol dersin olur.Gönlümdekini hakkımda hayırlı eyle.Bizi birbirimize helal kıl.Bizi tez vakitte kavuştur. Zorlaştırma,kolaylaştır.Kalplerimizi yumuşat Allah'ım🤲
Duam bu canım 🤗

Pınar için okudum. Allahım kabul etsin

X