BEKAR KARDEŞLERİMİN DUA GRUBU

Gecikme için özür dilerim müsait olamıyorum bu ara M Mandarins için okudum. Yeni duaya katılamayacağım kızlar. Sonraki sefere inşallah bu ara uygun olamayacağım. Allah kabul etsin. 🤲🏻

🌹🌹Duamiz 51 kez Salati Mecule

“Allahümme salli ala seyyidina
muhammedin salaten tehullü biha uktedi ve tüferricü biha kürbeti ve takdıy biha haceti ve ala alihi ve sahbihi ve sellim”
“Allah’ım! Efendimiz, Önderimiz HZ.Muhammed (S.A.V)’e salat ve selam eyle ki, Sen müşkillerimi bu salat yüzünden çözer, sıkıntılarımı bu yüzden açar, düştüğüm bataklıktan beni bu sebeple kurtarır, yanılıp sürçtüğümde beni bu yüzden bağışlar ve ihtiyaçlarımı bu salat sebebiyle giderirsin.”

🌹 Kitapkurdu60 Kitapkurdu60 Elif in duası
Allah'ım sen büyüksün hayırlı iyi kalpli ibadetlerini yerine getiren sadakatli Allah korkusu olan elif kulunu sevip değer verecek hayırlı eş nasip eyle. burda dua eden arkadaşlarımın ne dua isteği varsa kabul eyle rabbim amin.
🌹 Nazya Nazya Pınar in duasi
Allah'ım kalpler senin elindedir.Sen ol dersin olur.Gönlümdekini hakkımda hayırlı eyle.Bizi birbirimize helal kıl.Bizi tez vakitte kavuştur. Zorlaştırma,kolaylaştır.Kalplerimizi yumuşat Allah'ım🤲
🌹 M Mandarins Özge nin duasi
Allahım iç sıkıntılarımdan, kuruntularımdan kurtar, hayatımdaki insanı bana hayırlı kıl. Mutlu olmayı, evlenmeyi, cocuklarımın olmasını, sağlıklı ve huzurlu olmayı nasip et
🌹 love_story love_story Özlem’in duası;
Allahım kalbimden geçenleri en iyi sen bilirsin. Hem yüreğime merhamet et, hem de kalbime mutluluk esintileri nasip eyle. Kalbime inşirah ferahlığı ver. Yalnızlıkla imtihan etme. Hayırlı zamanda hayırlı insanı karşıma çıkar. Dinim, dünyam ve ahiretim için hayırlı olan beni her daim huzurlu, mutlu hissettirecek evlilik ve eş için bana bir yol aç. Hayırlı zürriyetler nasip eyle. Gönlümden geçeni hakkıma hayırlı eyle, hakkımda hayırlı olana gönlümü razı eyle. Hayal ettiğim hayatı yaşamayı nasip eyle. Geç olmadan güç olmadan hayırlısıyla duamın çok şükür oldu sevincini yaşat. Burada birlikte dua ettiğim tüm dua kardeşlerimin de gönüllerinden geçen tüm hayırlı dualarını kabul eyle. Sen ol dersen olur. Vekil olarak sen yetersin. Amin
🌹 S sibellcim Sibel in duası
Allahim Sibel kuluna evlilik yolunda hayırlı kapilar aç hayırlı imanli guzel ahlaklı senin de razı olduğun bir kulunla gönüllerini ısındir tez zamanda hayırlı yuva nasip et Amin.

X