BEKAR KARDEŞLERİMİN DUA GRUBU

🌺DUAMIZ

Yâ Fettâh : يَا فَتَّاحُ
🌺Günlük Kişi başı 489

Listemiz
M Mandarins
love_story
inckin
S sibellcim
Seninpandan
asi_melek asi_melek
Nazya Nazya

🌺@love_story Özlem’in duası;
Allahım kalbimden geçenleri en iyi sen bilirsin. Hem yüreğime merhamet et, hem de kalbime mutluluk esintileri nasip eyle. Kalbime inşirah ferahlığı ver. Yalnızlıkla imtihan etme. Hayırlı zamanda hayırlı insanı karşıma çıkar. Dinim, dünyam ve ahiretim için hayırlı olan beni her daim huzurlu, mutlu hissettirecek evlilik ve eş için bana bir yol aç. Hayırlı zürriyetler nasip eyle. Gönlümden geçeni hakkıma hayırlı eyle, hakkımda hayırlı olana gönlümü razı eyle. Hayal ettiğim hayatı yaşamayı nasip eyle. Geç olmadan güç olmadan hayırlısıyla duamın çok şükür oldu sevincini yaşat. Burada birlikte dua ettiğim tüm dua kardeşlerimin de gönüllerinden geçen tüm hayırlı dualarını kabul eyle. Sen ol dersen olur. Vekil olarak sen yetersin. Amin
Okudum Allah kabul etsin

🌺DUAMIZ

🌺Günlük Kişi başı 489

Listemiz
M Mandarins
love_story love_story
Kitapkurdu60 Kitapkurdu60
S sibellcim
Seninpandan Seninpandan
asi_melek asi_melek
Nazya Nazya

🌺 S sibellcim Sibelin duasi
Allahim senin gücün her şeye yeter senin rızan için Sibel kuluna tez zamanda hayirli güzel ahlakli biriyle gönüllerini ısındir İşlerini kolaylaştır dunya ve ahiretleri için hayirli bir yuva hayırlı bir zurriyet nasip et amin veselamun alel murselin velhamdulillahi rabbil alemin 🤲🏻

🌺DUAMIZ

🌺Günlük Kişi başı 489

Listemiz
M Mandarins
love_story love_story
Kitapkurdu60 Kitapkurdu60
S sibellcim
Seninpandan Seninpandan
asi_melek asi_melek
Esila88

🌺@Seninpandan Leyla'nın duasi
Allah'ım senden hem dünyamı hem ahiretimi kolaylaştıracak, hayırlı, salih, dindar, ahlaklı, helâl haramı bilen ve buna uyum sağlayacak biriyle evlilik yapmayı diliyorum. Bana göz aydınlığı olacak bir eş nasip et. Korkularıma sebep olan sıkıntıları gider. Evlilik yolumu herkesin gönül rızası ile kolaylaştır. Vekilim sensin. Amin Amin amin.

Tamam canim liste epey ilerledi ama eger geriye dönük okuyacagim diyorsun ekliyorum 🤗

Hak geçmemesi için geriye dönük okuyacağım. Liste ilerledi derken bugün okunan seninpandan nickli arkadaş da dahil olmak üzere 5 kişi toplam bugüne kadar yani değil mi?
Kişi başı 489 Ya Fettah okuyacağım. Doğru değil mi?

X