BEKAR KARDEŞLERİMİN DUA GRUBU

Duamiz
Ya Erhamerrahimin : يَٓا اَرْحَمَ الرَّاحِم۪ينَ
Merhametlilerin en merhametlisi (olan Allah) demektir

Her gün (313) defa ” Yâ Erhamerrâhimin” şeklinde okunur ise Allahü Teâla ne dileği varsa kabul eder.Ne sıkıntısı var ise selamete çıkarır.

Dua sahibi için herkes 313 adet okuyacak

Suremiz bir gündür lütfen zamaninda okumaya çalışalım

Abdestsiz okunabilir ama abdestli olursa daha guzel olur.
listemiz
love_story
ilhytzehra
@ kadriyana
S sibellcim
asi_melek
honeymilkkk
M Mandarins
Seninpandan

Seninpandan Leyla nin Duasi
Allah'ım senden hem dünyamı hem ahiretimi kolaylaştıracak, hayırlı, salih, dindar, ahlaklı, helâl haramı bilen ve buna uyum sağlayacak biriyle evlilik yapmayı diliyorum. Bana göz aydınlığı olacak bir eş nasip et. Korkularıma sebep olan sıkıntıları gider. Evlilik yolumu herkesin gönül rızası ile kolaylaştır. Vekilim sensin. Amin Amin amin.

S sibellcim Canım bu ara ev taşıyoruz bi türlü okuyamadım bu iki gun içinde inşallah okuycam .. Bir dahaki listede de olamiycam bu aralar müsait olamıyorum arkadaşların hakkına girmeyeyim.. Yine yoğun gunlerim bitince devam edecegim inşallah

M Mandarins özge için okudum kusura bakma canım listede gözümden kaçmış senin duan bildirim gelince farkettim rabbim hepimizin hayırlı muradını tez zamanda nasip etsin inşallah

bende

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…