BEKAR KARDEŞLERİMİN DUA GRUBU

Duamız 11 İsm-i Şeriften oluşan İsm-i Azam duası; “Allâhü hüve melikün semîyun kâdirun kerîymün halîymün ledıyfûn alîymün muîînûn sâdikun”.
Her bir arkadaşımızın niyetine 111 adet okuyacağız. Süremiz 1 gün. Mazeretliyken de okunabilir ☺
Duası yapılacak kişi; humanbeings humanbeings
Niyeti; Allah’ım Yeter’in karşısına hayırlı zamanda hayırlı insanı çıkar. Dini, dünyası ve ahireti için hayırlı olan; onu her daim huzurlu, mutlu hissettirecek evlilik ve eş için bir yol aç. Gönlünden geçeni hakkına hayırlı eyle, hakkında hayırlı olana gönlünü razı eyle. Amin.
love_story love_story
kadriyana kadriyana
Seninpandan Seninpandan
S sibellcim
honeymilkkk honeymilkkk
S Sorunlu_ss

Fetih Suresi ilk ayet bitirmeyen iki arkadaşımız var. Bir kaç kere yazdım ancak bir cevap alamadım. Okumadıysanız söylerseniz biz de kendi sayımızı tamamlayalım en azından kızlar, dua eksik bir şekilde bekliyor kaç zamandır. asi_melek asi_melek P Prhp
Uzun zamandır giremedim dualarınız bende hemen yapabilirim hakkınızı helal edin

Duamız 11 İsm-i Şeriften oluşan İsm-i Azam duası; “Allâhü hüve melikün semîyun kâdirun kerîymün halîymün ledıyfûn alîymün muîînûn sâdikun”.
Her bir arkadaşımızın niyetine 111 adet okuyacağız. Süremiz 1 gün. Mazeretliyken de okunabilir ☺
Duası yapılacak kişi; Seninpandan Seninpandan
Leyla’nın niyeti; Allahım senden hem dünyamı hem ahiretimi kolaylaştıracak, hayırlı,salih, dindar, ahlaklı biriyle evlilik yapmayı istiyorum. Bana göz aydınlığım olacak bir eş nasip et. Korkuma sebep olan sıkıntılarımı gider. Evlilik yolumu herkesin gönül rızası ile kolaylaştır.
love_story love_story
kadriyana kadriyana
S sibellcim
honeymilkkk honeymilkkk
humanbeings humanbeings
S Sorunlu_ss

X