@begonvil1985 arkadaşımızın kızı için dua

PiXiEE

Burası dünya, ne çok kıymetlendirdik...
Pro Üye
Anneler Kulübü
23 Mayıs 2020
7.798
16.845
Rabbim kuzuma şifa versin inşallah tabii ki de dualarımızda yer veririz Filizimm

Geçmiş olsun
Arkadaşım 3 ihlas 1 Fatiha okudum Rabbim sağlık versin yavrumuza
Ya şafi ismiyle şifa versin Rabbim
Aminnn

Allah razı olsun hepinizden, tüm kalbimle binlerce kez teşekkür ederim hepinize desteğiniz için.. öyle bir zamanda bu topik’in açıldığını gördüm ki, gözlerimden yaşlar süzüldü . Kızım Alya 23 aylık, kanında enfeksiyon çıktı, 5 gündür ateşini düşürmekte zorlanıyoruz. Gün boyunca uyuyor, antibiyotik tedavisine başlansada henüz lökasit değerlerinde değişim gözlenmedi. Sabırla bekliyoruz. Allah daha kötüsünden saklasın elbette, ama hiçbirimiz evladlarımızın ayağına taş değsin istemiyoruz. Gün içerisinde hep uyku halinde, halsiz, su dışında hiç birşeye ağzını açmadığını görünce çok etkileniyorum. İyi ki vardınız diyebiliyorum sadece, hiç tanımadığınız birisinin duâlarında olmak o kadar kıymetli ki

Rabbim evladınızı size bağışlasın
Tez vakitte sağlığına kavuşsun inşallah!
Yasin, İnşirah ve Necm surelerini okuyacağım kızınız Alya’ya, rabbim güç kuvvet versin size ve ailenize

Rabbim Şafii ismiyle şifa versin inşallah Allah size bağışlasın

Rabbim acil iifalar versin, sevdiklerine bağışlasın inşaallah.

Rabbim evladınızı size bağışlasın
Tez vakitte sağlığına kavuşsun inşallah!
Yasin, İnşirah ve Necm surelerini okuyacağım kızınız Alya’ya, rabbim güç kuvvet versin size ve ailenize
Çok çok teşekkür ederim, Allah razı olsun, Allah sizinde tüm duâlarınızı kabul etsin. Rabbimin kayırdığı kullardan olursunuz inşallah

okuyan herkesten Allah binlerce kez razı olsun, bugün ateşi düşmeye başladı kızımın. Duâların hikmetinden suâl olunmaz, ben sizlerin ettiği duâların vesile olduğuna çok inanıyorum. Kan tahlilini yarına bırakacaklar, bir haftadır süren ateş bünyesini çok yordu, doktoru kızımızı birde kan almayla üzmeyelim biraz dinlensin dedi. Vakit ayırıp duâ eden. kalbinden geçiren , geçmiş olsun dileklerini ileten tüm arkadaşlarımdan Allah binlerce kez razı olsun, yolları açık olsun inşallah. Bu topiği açarak, vesile olan arkadaşlarım PiXiEE ve penyez83 iyi ki varsınız kızlar. Allah evlÂdlarınızdan yana hep yüzünüzü güldürsün.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…