"Beğenilen biriyim, meslek sahibiyim ama yalnızım" Diyenler! Nedenler ve Öneriler?

eylülcüm saol canım suan iyiyim gecti ama bugün biraz halsiz hissediyorum uykusluk falanda var ya ondan böle oldum sanırım

sevgi hakikatem slm kızlar diyip kayboluyosun tanımak isteriz seni bizim başlığı aşmış bi isansın sonucta senide dinlemek isteriz
geçmiş olsun cnm sevindim daha iyi olmana..:KK71:
kızz o nasıl bir tanımdır? : 'Bizim başlığı aşmış insan'' ay çok yaşa e mi?:KK60:süper tanım,tuttum bunu,çok güldüm sağol:90:

sevgiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii?? kamuoyu merakla bekliyor görmüyor musun?:KK52:

acaba okumuyo mu ona yazdigimiz cevaplari diye dusunuyorum, belki de atliyo, o yuzden israrla cevap bekliyo bizden? bilemedim...

ya iyi de insan demez mi birşeyler yazdım acaba cvp geldi mi biraz geriden bakayım diye?? haberi yoksa msj.ını beğenmeyi deneyelim bir de,en azından bildiri gider..ya bir de sahurda girmişti,birşeyler hazırlarken bakmak istedim diye yazmış,eşi sorun çıkarmıyor mu sahur vakti net başına gçmesine,ilginç geldi..ben de cvp yazdım tık yok,sonra baktım başka başlık okumaya geçmş..ne bileyim anlamadım ben..:44:

geçmiş olsun cnm sevindim daha iyi olmana..:KK71:
kızz o nasıl bir tanımdır? : 'Bizim başlığı aşmış insan'' ay çok yaşa e mi?:KK60:süper tanım,tuttum bunu,çok güldüm sağol:90:

sevgiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii?? kamuoyu merakla bekliyor görmüyor musun?:KK52:

hahahaa hani evli cocuklu falan ya merak ettim bide slm diyip cekiliyo bu başlıkta ilgisini ceken ne niye sohbete katılmıyo yani

hahahaa hani evli cocuklu falan ya merak ettim bide slm diyip cekiliyo bu başlıkta ilgisini ceken ne niye sohbete katılmıyo yani

bekleyelim bakalim, belki bize isinmaya calisiyodur :)

evet seilla hanim, birak simdi onu buna da soyle bakalim, bu aksam hazir evdeyken mesaj atiliyo mu? muhtemelen cocuk face`a ara sira giren bi tip, o yuzden cat diye cevap yazmayabilir, beklemeyi goze aldin mi? seni dinliyoruz?

evet seilla hanim, birak simdi onu buna da soyle bakalim, bu aksam hazir evdeyken mesaj atiliyo mu? muhtemelen cocuk face`a ara sira giren bi tip, o yuzden cat diye cevap yazmayabilir, beklemeyi goze aldin mi? seni dinliyoruz?

eeeeeeee kem küm :kk77: canım cok kararsızım anlık karar vericem resmi eklediğimi hala görmemişler ne ablası ne o haftasonuna kadar bekliyim diyodum ama sabredemeyip bi mrb diyebilirim akşam karar vericem

eeeeeeee kem küm :kk77: canım cok kararsızım anlık karar vericem resmi eklediğimi hala görmemişler ne ablası ne o haftasonuna kadar bekliyim diyodum ama sabredemeyip bi mrb diyebilirim akşam karar vericem

Biri yaziyo, biri begeniyo, nazli hatunlar sizi. bocukle senin kafanizi tokusturmak lazim ama iste :)

evet böcüğüm tanışsana artık, hem belki arkadaşları vardır onları da bizden birilerine ayarlardın, kendini düşünmüorsan bizi düşün biraaaaazzz :KK1:

ee tabi herkese faydalı olmak isterim... ama baştan söyleyeyim yanındaki arkadaşını çoktan rezerve ettim başka bir arkadaşım için... aman yanlış anlaşılmasın kendim için değil :KK53:

iste sen kendini motive edemedigin icin biz seni motive ediyoruz bebegim :)) olur da cocuk kafasini cevirirse, la havle cekip ne insanlar var yaa diye soylenirse, ya da sana "ne guluyosun be!" derse (olabilecek en kotu senaryolar:)) sana mi guldum be, arkadasina gulumsedim ben deyip, uzun boyluya bi opucuk gonderirsin uzaktan, nassil fikir? :KK60:

yaa süper fikir... ayy bunları hanginiz uygulamaya koyar benim yerinde olsanız çok merak ediyorum... ama bu gidişle feci gaza gelip yapıcam ben bişiler de sizi şoka uğratıcam ondan korkuyorum... yalnız "sana mı güldüm be" derken bu "be" yi özellikle vurgulamalıyım demi... :KK37:

hahaaaahaaaa süper fikir yaaa çok güldüm, miskacım harikasın gerçekten :KK60: :KK60:
böcüğümmmm plan da hazııırrrr, artık uygulama beklioruuuzzz :KK66:

:KK60::KK60::KK60::KK60: ayy miska çok yaşa e mi,çok güldüm,süpersin!!! kıss böcük,ekşınnnnnnnnn:82::KK52::84:

ooo benim kafamda ne planlar dönüyor da sizle paylaşmıyorum ; korkuyorum bacım ya tamam git yap diyeceksiniz diye... :26:

güldürdünüz beni kızlar yaaaa valla dikkat ediyorum güya miskacım ama anlamadım niye böle oldum havalar serindi burda da bugün sıcak cok gerci son bi saatir kesildi sanki çift gezmelerini özledim ben ondan böleyim heralde ama tabi istediğim gibi istediğim yerdeyim evlenince kısıtlanırsam boğulurum kesin o yüzden eşiminde hop orda hop burda olması lazım yani inşallah öle biri olur yaaa

böcüküm ben o yanında diye harekete gecmiyosun yalnız yakalayamıyosun diye düşündüm bian ondan öle yazdım ama miskanın bakış acısıda gayet hoş olmuş doğrusu yap şunu artık hadi bak ben bu akşam evdeyim yani öle umuyorum cok cazip bi teklif olmazsa dinlenecem artık bakarsın bi atrak yaparım dayanamayıp

strawcım demek tatil he bende bayramdan sonraki haftayı alıcam bi aksilik olmazsa birleştirip bi tatil yapmak istiyorum ama net bi plan yok benimde abim yapamadığımız su tatili yapalım diyo annemde sinop u merak ediyo beraber sinopa gidelim diyo kızlar izmire gidecek onlar bizle gel diyo bense su bücürüğü ayarlayıp onla tatil yapma hevesindeyimmmmmmmmm:KK23: o yüzden anlık karar vericem galiba kim daha baskın cıkarsa

aynı tatil planı bende de var ; "bücürüğü ayarlaıp tatile çıkmak" tam anlamıyla bu... :KK17:

yaa evet seilla hanım ; öyle kararsız kalınıyor işte iş ciddiye binince... sen yap bir atraksiyon söz ben de yapıcam :KK33:

yaa süper fikir... ayy bunları hanginiz uygulamaya koyar benim yerinde olsanız çok merak ediyorum... ama bu gidişle feci gaza gelip yapıcam ben bişiler de sizi şoka uğratıcam ondan korkuyorum... yalnız "sana mı güldüm be" derken bu "be" yi özellikle vurgulamalıyım demi... :KK37:

:KK33:

hehehe isyan bayragini cektirdim sana konusa konusa :KK60:
e ben sana diyorum, ben senin cesaretine hayranim diye. bak mesela rapunzele diyo muyum bunu, hayir :)) seillaya diyo muyum, hayir. kendime diyo muyum, hayir :) eee, aramizda bi sen yapabilirsin de ondan sana diyoruz yavru kuss :)

not: kizlar kusura bakmayin, arada sizi de harcadim ama idare ediverin :KK60:

merhaba ben geldim.
bugun kızlar dayanamadım ben mesaj attım hala teli açık değil.
ve umarım görünce salak bu kız demez.Allahım ıyıcene saçmalamaya başladım.
Bu arada hanı sessızce gıtmıştı demıştım eskı erkek arkadaşım için ya Pazartesı onu faceden sıldım sımdıye kadar hiç cesaret edemıyordum.
oda sılınmış ben sılmedım nasıl sılındı bılmıyorum benden bılme dıye aradı dedım ben yaptım.Yanı geldım ayağına mesaj attım aradım açmadın bu kadar zaman ne yapmamı beklıyordun sok oldu.Kaldı.Zaten bende faceımı donduruyorum uğraşcak vaktım yok dedı bende dondurup dondurmaman umrumda bıle değil madem vaktın yok ılgılenmede dedım.Ama ayrıldıktan sonra ılk kez bu kadar güçlüydüm.Demekki gerçekten istiyorum yeni çocuğu.
Ayrıca yenı cocuga baştada dedıgım gıbı mesaj attım dedimki bbcde verılen habere göre x iranda kırbaçlandımı acaba:) az sonra dıye mesajı gönderdim teli açınca görecek.bakalım.

hehehe isyan bayragini cektirdim sana konusa konusa :KK60:
e ben sana diyorum, ben senin cesaretine hayranim diye. bak mesela rapunzele diyo muyum bunu, hayir :)) seillaya diyo muyum, hayir. kendime diyo muyum, hayir :) eee, aramizda bi sen yapabilirsin de ondan sana diyoruz yavru kuss :)

not: kizlar kusura bakmayin, arada sizi de harcadim ama idare ediverin :KK60:

ironi yapmıştım ben ama yaaa :26:
yaa siz demediniz mi az biraz bekle diye allah allah ya ; beklicem ben... bir kere merkür geri harekette o yüzden ani kararlar almak yok... okuduğum bir yorumda da diyor ki;
" Çark dönüyor ve hayatınıza önemli ve somut yenilikleri katıyor yıldızlar.. Adeta yaşam tarzınızı değiştiren ve belki de istediğiniz tarz bir yaşantıya sevk eden gelişmelere doğru ilerliyorsunuz. Ancak yeniden uyarmak isterim; bu sefer “sabrı” öğrenmelisiniz. Koçlar hızlı başlayıp çabuk sıkılır vazgeçerler. Vazgeçmek size bedel ödetir. Ya başlamayın ya da başlayınca aldığınız kararların getirdiği yenilikleri inisiyatifle hayatınıza katmaya devam edin. " ben gezegenlere göre hareket ediyorum yavrular :KK68:

öff ölece bakıyorum cesaret edip bi mrb yazamıyorum neden cünkü hiç bir atrak yok ablada girmemiş resmi görünce bi yorum yapıcakmı diye cok merak ediyorum çünkü:84:

gunaydin bebekler, citir cerezler!! keyifler duzelir gibi olmus sanki, en azindan bu sabah daha az "depresyona girmek" geciyordu cumlelerin icinde :))

dun cok yakin bi arkadasimin evine yemege gittik. haziranin sonunda evlendi o da, kocasi bir okuz, allah kimseye vermesin. sevgiliyken de hoduktu zaten, simdi iyice kotu olmaz insallah. evini de ilk defa gordum, nasil guzel olmus, nasil guzel.. zavalli kiz, her seyi en ucuza mal edicem diye tek basina ugrasip durmustu, cimri kocasi sorun cikarmasin diye, allah da gonlune gore vermis arkadasimin, evi inanilmaz guzel olmus. boylece onlar ilk misafirini agirlamis, biz de ilk ev gezmemize gitmis olduk :KK1:

bugun supper bi gun olsun, hepimiz agzimiz kulaklarimizda gezelim, negatif enerjiler bizden uzak olsun, isigimiz gozleri kamastirsin!

miskaa güzel evlerine neler yapmışlar kız, meraklandım ben de inşaat halindeyim de hâla::))
Konuya farklı bi bakış açısıyla yaklaşmış bulunuyorum meraktan. :KK9:
Ee çift olarak nasılsınız misafirken, bunu da merak ettim gözümde canlandırmaya çalıştım da biraz:)
Milletin kocasına öküz deyip duruyosun seninki sanırım pek bi beyefendi.
şş bi şey daha merak ettim şu anda, sen kadına saldırıya geçince seninki naptı kız? :KK9:
Hmm başka sorum yok:)))

böcükçüm harekete geçmezsen tatile nasıl gidiceksiniz?
Az bi zaman kaldı çünkü.

seilla, eskiden olucaktı bi erkekle ilgilenen bi kız.
Vay adamın hemen bi şeyler yapması lazımdı bunlar nazlı bacım.
En azından ablasıyla konuşmuş olmaları lazım sen ikisini de ekleyince.
Bence bekle az daha, sonra erken davrandığın için geç başlayabilirsin. :44:

strawım benim kaderdaşım:))))
Sana diycek sözüm kalmadı, sabır sabır demekten başka.:KK52:

eylül. yalnızken de kötü olmaz yaa film izler insan ne bileyim kafasına göre yatar kalkar.
Ne istediğini, nasıl istediğini net olarak anlar filan ne bileyim...
Bir ay sonra da kötü olma, yerinde olmak için can atanları düşün:)

eylül. yalnızken de kötü olmaz yaa film izler insan ne bileyim kafasına göre yatar kalkar.
Ne istediğini, nasıl istediğini net olarak anlar filan ne bileyim...
Bir ay sonra da kötü olma, yerinde olmak için can atanları düşün:)
ben istemiyorum artık..film falan izleyemiyorum artık o kadar koyuyor ki,üzüntüden beynim şartelleri kapamak istiyor,uyuyorum..bak evde iyiyim şu an maşallah,hatta dün 3 film izledim desem:90: ama oraya dönmek istemiyorum,dönersem de yalnız kalmak istemiyorum..artık kalbimin sahibini bulmak,gıcık ev ark gibi ben de saatlerce konuşmak,öğrencilerim görmeden aşkitomla nasıl buluşurumun heyecanını yaşamk istiyorum..:KK69:bizim öğrenciler çok meraklı ve dedikodusever,hemen okula yayın yapılıyor,vıdı vıdı vıdı vıdı:90: ahhh ahh..ah ülen ahhhhh:KK4:şöyle saçımdan sürüse,sen benimsin Nalan dese:KK66::KK60::KK60:ben bile kendime gülüy:2:eek:rum,izin verdim gülebilirsiniz alınmiyciiiiiimm:KK76::KK33:

Haa sevgiyi unutmuşum.
Selam sevgi nasılsın?

ay kuşum biz vazgeçtik ona yazmıyoz artık,cevap vermiyo bizeeee:KK52:ce eee yapıp kaçıyo,çok gizemli hatun,forumca merak içindeyiz

X