"Beğenilen biriyim, meslek sahibiyim ama yalnızım" Diyenler! Nedenler ve Öneriler?

canım ya...baktım hepiniz depresyona girmeye meyillisiniz,aklıma geldi..çok değil 1 ay sonra işbaşı yapınca yine aynı şeyler..bakmışsın bu kez 88-89lular atanmış yüzüklü barnaklarıyla:)) artık o zmn ne yaparım bilmiyorumm..Allah yardımcımız olsun,çok büyük konuştum herhalde yalnız yaşayacam,kendi ayaklarımın üstünde duracam diye..Al işte al sana yalnızlık,çok meraklıydın denilir gibi hissediyorum bazen..Allah'ım bitsin bu yalnızlığımız..ben ki yanımda biri olursa asla uyuyamam(yeğenim filan bazen uyumak ister benle) hep derdim ayy nasıl yatarım ben bir adamın yanında,yok efenim ayy derdini çekemem filan..valla Allah cezamı mı veriyor ne,çok büyük laflar etmişim herhalde gençken:90: tövbe tövbe..

Ya aslında o kadar alıştım ki ben hariç herkesin evli yüzüklü olmasına.
Evlensem en çok ben şaşırırım herhalde:))
Yadırgamıyorum ben yüzüksüz insan görürsem yadırgıyorum.
Çok da ilgilenmiyorum güya kuyruğu dik tutuyorum işte. :KK59:

ceku aynı şeyleri yıllarca yaşamak insanı yoruyor canım.
Biraz da ondan oluyor bu tahammül sınırlarını aşmak.
Senin yaşın küçüktü epey sanırım...
Allah sana yaşatmasın bunları, zor gerçekten.

Yanındaki uyumadan uyuyamama bende de var kızlar.
Kontrol manyağıyız galiba.
Kontrol bende olacakk, başka yolu yok!:))

ceku aradı mı seninki?

Çok küçük değil yahu 25 yaşındayım. Benimki aramadı dengesiz manyak en son görüşelim demişti görüşmedim. Bigün facede online dı ardan yazdı filan. Aslında bu çocuk kuzenimin arkadaşı, bigün hep birlikte yemeğe çıkalım dedi. Kuzenim şehirdışında, o gelemez dedim. Kazma işte işte seninle gidelim demedi.

Korkma korktukça sıra sana gelir!
Keşke gruplarımızı değiştrebilseydik seninle falan de bakalım ne diyor.
İçinde kuşku varsa boşuna olmaz bu ama ortada bi şey yok.
Sanırım sen daha başlamadan biterse telaşına kapılmışsın.

durup dururken kapılmıorum bu telaşa. daha önce bi olay yaşadım da buna benzer. o yüzden korkuorum. yoksa durup dururken nie korkuyim.

Merhaba gamzenk yoktun uzun zamandır.
Senin adına üzüldüm anlayabiliyorum kendini ona göre ayarlayıp fos çıkmasını durumun.
Umarım bı ayrılık daha çok işine yarar.
Birbirinizi görmek için ziyaretleriniz olur, heyecan artar:))

Ay çok hoşmuşsun sen yaa, eee?
Ne diyorsun bizim durumları yorumlamak istiyorsun herhalde?
Evli birinin gözünden nasıl görünüyoruz?

Amin, tek sıkıntımız bu olsun.
Hatta bu da olmasın sıkıntımız olmasın:)
Senin olayını hatırlayamadım ben canım yaa.
İran filan ne iş?
pazartesi katıldım ben aranıza anlatmıştım belkı görmemişsindir.o makine yüksek mühendisi bi arkadaşımla aynı sırkette calısıyolar.Arkadaşımın aracılıgıyla telımı falan aradı ulaştı fakat sonra ıs ıcın ırana gıttı orada bır fabrıka yaptırıyor calıstıgı sırket oda arada onu kontrole gidiyormuş.cumartesı mesajlaştık pazar ırana gitti sabahtan ve yarın gelecek bende beklemedeyım sımdılık :) bakalım hayırlısı.

pazartesi katıldım ben aranıza anlatmıştım belkı görmemişsindir.o makine yüksek mühendisi bi arkadaşımla aynı sırkette calısıyolar.Arkadaşımın aracılıgıyla telımı falan aradı ulaştı fakat sonra ıs ıcın ırana gıttı orada bır fabrıka yaptırıyor calıstıgı sırket oda arada onu kontrole gidiyormuş.cumartesı mesajlaştık pazar ırana gitti sabahtan ve yarın gelecek bende beklemedeyım sımdılık :) bakalım hayırlısı.

Arkadaş aracılığı güzeldir:)
Umarım her şey yolunda gider...
Habersiz bırakma bizi:))

yazarım ama cok ıstıyorum bakalım hayatımda ılk kez bırısını bu kadar cok ıstedım bakalım nolcak cumartesı mesajlaştıgını bıle hatırlamıyor dahı olabılır sonuçta erkek milleti.

Çok küçük değil yahu 25 yaşındayım. Benimki aramadı dengesiz manyak en son görüşelim demişti görüşmedim. Bigün facede online dı ardan yazdı filan. Aslında bu çocuk kuzenimin arkadaşı, bigün hep birlikte yemeğe çıkalım dedi. Kuzenim şehirdışında, o gelemez dedim. Kazma işte işte seninle gidelim demedi.

Yine reddederse diye düşünmüştür belki.

durup dururken kapılmıorum bu telaşa. daha önce bi olay yaşadım da buna benzer. o yüzden korkuorum. yoksa durup dururken nie korkuyim.

Birinin senden hoşlandığını söylememesi ayrı, senin hoşlandığını bildiği çocukla ilgilenmesi apayrı.
İkisi çok farklı ahlaki düzeyde davranışlar.
Hani ordan bir çıkarım yapmana gerek yok bence.
Tabi tanıyan sensin.
Ayrıntıları paylaşıyor musun hala onunla peki?

sağol sevgi,sen nasılsın?
biraz bahsetsene kendinden yaş kaç,nasıl tanıştın eşinle,saçıuzunaklıkısa'nın dediği gibi dışardan bakan bir göz olarak bize ne gibi tavsiyelerin olabilir?Nerde yanlış yapıyoruz sence?

Biriyle yatamama bende de var canım yaa. Ben tek çocuktum evde biriyle aynı odada bile uyumaya alışkın değildim. Üniversitede yurtta alışana kadar kaç gecem uykusuz geçmiştir. O zamanlar zorla alışmıştım şimdi çalışmaya başladığımdan beri tekrar yalnız uyumaya alıştım. Bazen kuzenimle aynı odada kalıyoruz o uyumadan uyuyamıyorum tedirgin oluyorum. Bir kere de kuzenimgile gitmiştim gel aynı yatakta yatalım dedi, iyi dedim. Zaten dedikodu gırgır derken geç yattık sonra o uyudu ben uyuyamıyorum, sabaha karşı gözüm dalmış kuzenimin ayağı ayağıma değdi ay bir korkuyla ve çığlıkla fırladım yataktan kalbim çarpmaya başladı, ölüyodum korkudan nerdeyse :KK53: kuzenim de şaşırdı noluyo diye. Sonra anlattım gülmeye başladı sen nasıl kocanla uyuycan diye:KK59:

:90::90::90: ay sorma bir de ben çok huylanırım,kimse bir yerime dokunamaz,kikir kikir güler kaçarım anında..hem de rahatsız olurum..arkadaşlarım ''aboww sen evlenince napıcan'' der..bugün de kardeşimle şakalaşıyorduk,dokundu pazularıma,düşün yani öyle garip bi yer de değil,ben kikir kikir yine...:90::90: senin kocan seni döver abla dedi,çocuk utandı başka birşey söylemeye herhalde bunu dedi:KK60::KK60::KK60:ay napim,engel olmaya çalışıyorum ama...ancak evlenirsem deneme yanılma yavaş yavaş ortadan kaldırmaya çalışırız herhalde..yoksa adam cidden fıttırır,hiç bir yerime dokundurtmuyorum,dayanamıyorum ya,bi ben mi böyleyim:KK60::KK60:

Ya aslında o kadar alıştım ki ben hariç herkesin evli yüzüklü olmasına.
Evlensem en çok ben şaşırırım herhalde:))
Yadırgamıyorum ben yüzüksüz insan görürsem yadırgıyorum.
Çok da ilgilenmiyorum güya kuyruğu dik tutuyorum işte. :KK59:

bacım bu gururumuz yüzünden kuruyup kalcaz Allah korusun ya yiteeeeeeerrr!!:KK52::KK52:

ankarada oturuyorum evliyim ik kızım var sizleri yeni tanımaya çalışıyorum tavsiyeler için erken sanırım sen nasısın canım

sağol,iyiyim şükür..bizim topiğe yazdığına göre biraz okumuşsundur diye dedim..tavsiyeler genel olacak tabi,şahsımıza tavsiyede bulunmak için bayağı tanımak lazım..Allah bağışlasın kızlarını inşallah..neden bizim topiğe geldin merak ettim,yanlış anlama herkese yer var da merak ettim seni çeken ne oldu? kaç yaşındasın bu arada?

yazarım ama cok ıstıyorum bakalım hayatımda ılk kez bırısını bu kadar cok ıstedım bakalım nolcak cumartesı mesajlaştıgını bıle hatırlamıyor dahı olabılır sonuçta erkek milleti.
bu kadar evham ya

pma hayata,neden hatırlamasın ki? rahatla,her şey güzel olacak inşallah..:KK71:

günaydın kılzar
bende bi gelişme yok yada varsa bilmiyorum akşam hiç girmedim face işlerim vardı iftara ucu ucuna yetiştim iftardan sonrada kankam aradı hazırlan geliyoruz seni almaya dedi hiç halim yoktu aslında ama e hadi dedim cıkalım gez gez canımız cıktı sahuru bile dışarda yaptık düşünün iyi oldu ama nezmandır görüşmediğimiz arkadaşlar vardı il dışından falan onların sebebine bizde gezdik işte ama her an uyuyabilirim pc başında vede hapşıyorum ya umarım hasta olmam

gunaydin bebekler, citir cerezler!! keyifler duzelir gibi olmus sanki, en azindan bu sabah daha az "depresyona girmek" geciyordu cumlelerin icinde :))

dun cok yakin bi arkadasimin evine yemege gittik. haziranin sonunda evlendi o da, kocasi bir okuz, allah kimseye vermesin. sevgiliyken de hoduktu zaten, simdi iyice kotu olmaz insallah. evini de ilk defa gordum, nasil guzel olmus, nasil guzel.. zavalli kiz, her seyi en ucuza mal edicem diye tek basina ugrasip durmustu, cimri kocasi sorun cikarmasin diye, allah da gonlune gore vermis arkadasimin, evi inanilmaz guzel olmus. boylece onlar ilk misafirini agirlamis, biz de ilk ev gezmemize gitmis olduk :KK1:

bugun supper bi gun olsun, hepimiz agzimiz kulaklarimizda gezelim, negatif enerjiler bizden uzak olsun, isigimiz gozleri kamastirsin!

gunaydin bebekler, citir cerezler!! keyifler duzelir gibi olmus sanki, en azindan bu sabah daha az "depresyona girmek" geciyordu cumlelerin icinde :))

dun cok yakin bi arkadasimin evine yemege gittik. haziranin sonunda evlendi o da, kocasi bir okuz, allah kimseye vermesin. sevgiliyken de hoduktu zaten, simdi iyice kotu olmaz insallah. evini de ilk defa gordum, nasil guzel olmus, nasil guzel.. zavalli kiz, her seyi en ucuza mal edicem diye tek basina ugrasip durmustu, cimri kocasi sorun cikarmasin diye, allah da gonlune gore vermis arkadasimin, evi inanilmaz guzel olmus. boylece onlar ilk misafirini agirlamis, biz de ilk ev gezmemize gitmis olduk :KK1:

bugun supper bi gun olsun, hepimiz agzimiz kulaklarimizda gezelim, negatif enerjiler bizden uzak olsun, isigimiz gozleri kamastirsin!

amin miskacım ya güzel gecsin günümüz su hapşırmalarımda bi geçse bi başladımıda peş peşe geliyo ya ifrit oluyorum cok güzel ya gezmelerede gidiyosun en özendiğim şey böle çift gezmleri oturmaları bende bu ara buna sardım yakın bi arkadasım evli oda anlatıyo böle ben agzım sulana sulana dinliyorum

günaydın kızlar... dün ben de gezenlerdenim ; üniversiteden arkadaşım gelmişti izmire onla görüştük... valla bu aralar hiç evde duramıyorum hep dışarda olmak istiyorum... gezelim zaten bir de evde mi oturucaz yaaa... gelmiyorlar kapımıza işte...

bu arada sabah karşılaştık biz :) bu sabah para çekmek maksadı (!) ile onun geldiği tarafa giderken yani... benim önümde insanlar yürüyordu ee malum boy kısa olunca görünmüyorum :KK37: ama ben onların geldiğini gördüm sağolsun arkadaşı biraz daha uzun olduğu için önce onu farkettim yine... sanırım beni farkeden de arkadaşı oldu çünkü benim geldiğimi görünce ona bişey söyledi o da baktı ; yine gözlükleri vardı ama bu sefer yüzü bana dönüktü... yani bana böyle gelmiş de olabilir... :) bir de hafif bir gülümseme vardı yüzünde ama bana değildi ; arkadaşı birşey söylerkendi o gülümseme de ilk defa suratsız halinden başka bir ifade gördüm yüzünde ; suratsız ama sevimli yaa aynı been :26:

X