"Beğenilen biriyim, meslek sahibiyim ama yalnızım" Diyenler! Nedenler ve Öneriler?

iyi olmana çok sevindimm cnm :KK16:

sağolasın gamzenkcim :)

katinam bunları duymak ne kadar güzellll! Daha iyi olucaksın canım benim. Yok canım arama sorma yok, insan düşse bile bi arar değil mi? Ya da ne bileyim, yok ya ısınmadım işte napabilirim.[/QUOTE]

sağol canıım :)inşallah :) evet insan her şekilde arar,ben de sinirlenirdim bu duruma,boşver gitsin :)

Ben de mekik aleti ısmarlıyorum canım, şu göbekten kurtulmak için başka çare yok, yedim yine kızartmaları:KK9: Yarın toplantı var ütü yaptım gardrobumu düzenledim biraz, alışveriş filan derken..:)

Romantizm artıyooorr vaayy, güzel güzel. :nazar:

katinam bunları duymak ne kadar güzellll! Daha iyi olucaksın canım benim. Yok canım arama sorma yok, insan düşse bile bi arar değil mi? Ya da ne bileyim, yok ya ısınmadım işte napabilirim.

hayırlı olsun cnm. bana da lazım aslına :p

romantizm derken bişey olduğu yok ki.

ama leo ya hayranlığım artıyo :KK1:

kızlar ben geldım.
dün ilginç bır gün geçirdim.normal spa&hamama gıttım sonrasında arkadaşımla görüştüm arkadaşım amerikaya 1 senelıgıne eşiyle gıtmeye karar vermışler mutlu oldum onlar adına belkı orada cocuk dogururum dedı.umarım yıgen yapar bana sonrasında arkadaşımla alışverış yaparken hanı sızlere daha onceden anlatmıştım işte bırısı vardı kız kadın avcısı gıbıydı sevgılısı mesaj falan atmıştı bana evlenıyoruz dıye o konumuz bızım yarım kalmıştı sonrasında hıc yanyana gelme fırsatımız olmamıştı.işte dün görüştük arkadaşımla görüşcez dıye düşünürken cocuk özür dilemeye kendını affettırmeye gelmış sadece kız yanında ankaraya gıtmış aılesıyle vs ıle tanıştırma olmamış yok boyle bırsey dedı.Sonrasında gene arkadaşım gitti deli gibi eğlendik gene sabahladık sabah farkına vardık.Sonrasında ona gıttık bana kahvaltı hazırladı akşama kadar gözlerimin içine bakıp kendını bana anlatmaya çalıştı zerre kadar üzüleceksın dıye aklım gıdıyor yaşamımdan cık de cıkıyım,mutsuz edıyorsam bana zerre kadar guvenınde problem edeceksen ya sen gıt yada gıt de gıdıyım dedı.gitmemesini istedim süper onla vakıt geçirmek.sonrasında en yakın arkadaşının sevgılı adayı arayıp maça davet ettı ben müsait değilim deyip arkadaşını arattırdı cocuk haremdeymış kızın aradıgını duyunca esyalarını geldı bıraktı.ıkımızde hıc uyumadıgımız ıcın yorgun savaşcı gıbıydık bu halınız ne neyın durumu bu ne alkol aldınız sız falan oldu cocuk halbukı bız 2-3 kadeh bırsey ıctık.
Yanındayken hayat durdu benımleyken farklı bırısı o.hıc bana dıger kızlara davrandıgı gıbı davranmıyor.normalde ondan beklemedıgım seylerı yapıyor gözümün içine bakıyor ona dememem gereken ne varsa onla ılgılı eleştiride bulundum canı acıdı hatta gözlerinden yaşlar geldı ama bana olan davranışları hıc değişmedi.bılmıyorum aptal gıbıyım.ama gercekten cok özlemişim bırısı ıcın bu duyguları hıssetmeyelı sadece el ele saatlerce oturmayı o kadar cok özlemişimki.
değişmesini istedim yapamam değişmemem benden bunu ısteme ne ıstersen ıste dedı.şimdi o uyuyor bende sızlere bır gırıp bakıyım dedım ne var ne yok bende yatıyorum.hayırlı akşamlar herkse öptüm sizleri.

yapcamı bilsem alırım ama bi köşe de kalır kesin :p

yediklerimden kısıyorum. 1 kilo verdim çok şükür :)

okul açılana kadar bi kilo daha versem süper olcak..

Bi alet olmayınca da hiç yapılmıyor en azından 5 dk yaparım gnde belki dedim ama bakalım...
Yediklerimden kısınca yüzüm zayıflıyor yaa ona gıcık oluyorum ben.
Verirsin ya daha vakit var galiba ne zaman açılıyor okul?
Seninkinden naber?:)

Bi alet olmayınca da hiç yapılmıyor en azından 5 dk yaparım gnde belki dedim ama bakalım...
Yediklerimden kısınca yüzüm zayıflıyor yaa ona gıcık oluyorum ben.
Verirsin ya daha vakit var galiba ne zaman açılıyor okul?
Seninkinden naber?:)

13 şubatta açılıo okulum. az vaktim kaldı :18:

benimkinden bi haber yok :KK37:

kızzlaaarrrrrrrrrrr:KK52::KK52::KK52:
ufacıcık bişey bile olsa siz geliyorsunuz hemen aklıma, bunu kızlara anlatmalıyım, hemen paylaşmalıyım diye düşünüyorum
çok alışmışım ben sizin varlığınıza, bişeyleri ifade ederken karşımdaki kişilerinde benim gözümden bakabileceğinibilem bana daha bir güven veriyor paylaşabilmem için

gelelim hareketlenmelere, faceden konuştuğum çocuğu biliyorsunuz. 1 kere kahve içmiştik onuda biliyorsunuz, c.tesi günü bir kahve daha içtik biz : ))
onun bana epey bir kanı ısındı, ben ise hala kararsızım. Şöyle ki hızlı hareket etmek beni korkutuyor kızlar, çok garip bir ruh hali içindeyim. Yavaş olsa bu sefer biz şikayet ederiz dediğinizi duyar gibiyim, biliyorum bende olsam öyle düşünürdüm : ))

gelelim 2. hareketlenmelere : )))) ben pazarları dershaneye gidiyorum, biliyorsunuz. Aynı dersi aldıığımız bir çocukla tanıştım. Sınıflar aynı zaten ama son dersimiz farklı hocadan alıyoruz, onu bahane ederek muhabbete girdi. Nasıl memnunmuzsunuz gibisinden. Bizde oldukça iyi dene istersen diyince oda takıldı peşimize, zate niyet oda : ))))) neyse.. arada kantine falan gittik, çıkıştada arabasıyla evimin yakınlarına kadar bıraktı. İşi ve konumu düzgün sanırım anladığım kadarıyla, uzun boylu, sarışın, renkli gözlü, yugoslavya göçmeni, serde boşnaklıkta varmış : )))
buda pek hızlı kızlar : ))))) arabada giderken, vaktim olsaydı bir kahve içerdik dedi hemen (dip not: işiçin istanbula gitti dün akşam : ) ) tabi oturup konuşmaya vakit olmayınca arabada niyetini açıkça ifade etti, "ben seni tanımak isterim eğer sencede bir sakıncası yoksa" diyerek
telefonumu aldı, akşamda msj attı

offff kızlaaarrrrr, yardıııımmm pliiiiiisssssssssssss bu hız beni nedense paniğe sokuyor, oldu bittiye gelecek hissinemi kapılıyorum, yoksa uzun zamandır hayatıma kimsenin girmeyişinin verdiği bir yabanilikmidir çözemedim ama garip bir panik hal içerisindeyim benn

ama hemen aklıma böcüküm geldi yemin ederim, sabah kendisinede söyledim, çevre olarak yeni potansiyeller olabilir : )))) bugün banaysa, yarın böcükümeeeee : )))))

sizlerde ne var ne yok, rapuşumm naptın çocukla konuşuyormusunuz?? gamzenk sen buluşmuşsundur inşallah artık?????
seillacımm, annen nasıll, sen nasılsın?? cekucann senin ihtimalde ses çıkmadımı daha??? yada arkadaştan?????
çilek desen gelmez oldu yine, neler yapıyor acaba?? katinamı gördüm gelmiş ama okuyamadığım için bilmiyorum ne haldedir, inşallah iyidir, sağlıklıdır : ))
mişka enişte hala dibindemi, gelemiyormusun buralara yine??? hayata sende ne var ne yok??
herkesleri sormaya çalıştım ama unuttuğum varsa onlardanda haber bekliyorum. Şuan yapmam gereken işler vara ama bir ara fırsat bulduğumda okucam neler kaynatmışınız : ))

kızzlaaarrrrrrrrrrr:KK52::KK52::KK52:
ufacıcık bişey bile olsa siz geliyorsunuz hemen aklıma, bunu kızlara anlatmalıyım, hemen paylaşmalıyım diye düşünüyorum
çok alışmışım ben sizin varlığınıza, bişeyleri ifade ederken karşımdaki kişilerinde benim gözümden bakabileceğinibilem bana daha bir güven veriyor paylaşabilmem için

gelelim hareketlenmelere, faceden konuştuğum çocuğu biliyorsunuz. 1 kere kahve içmiştik onuda biliyorsunuz, c.tesi günü bir kahve daha içtik biz : ))
onun bana epey bir kanı ısındı, ben ise hala kararsızım. Şöyle ki hızlı hareket etmek beni korkutuyor kızlar, çok garip bir ruh hali içindeyim. Yavaş olsa bu sefer biz şikayet ederiz dediğinizi duyar gibiyim, biliyorum bende olsam öyle düşünürdüm : ))

gelelim 2. hareketlenmelere : )))) ben pazarları dershaneye gidiyorum, biliyorsunuz. Aynı dersi aldıığımız bir çocukla tanıştım. Sınıflar aynı zaten ama son dersimiz farklı hocadan alıyoruz, onu bahane ederek muhabbete girdi. Nasıl memnunmuzsunuz gibisinden. Bizde oldukça iyi dene istersen diyince oda takıldı peşimize, zate niyet oda : ))))) neyse.. arada kantine falan gittik, çıkıştada arabasıyla evimin yakınlarına kadar bıraktı. İşi ve konumu düzgün sanırım anladığım kadarıyla, uzun boylu, sarışın, renkli gözlü, yugoslavya göçmeni, serde boşnaklıkta varmış : )))
buda pek hızlı kızlar : ))))) arabada giderken, vaktim olsaydı bir kahve içerdik dedi hemen (dip not: işiçin istanbula gitti dün akşam : ) ) tabi oturup konuşmaya vakit olmayınca arabada niyetini açıkça ifade etti, "ben seni tanımak isterim eğer sencede bir sakıncası yoksa" diyerek
telefonumu aldı, akşamda msj attı

offff kızlaaarrrrr, yardıııımmm pliiiiiisssssssssssss bu hız beni nedense paniğe sokuyor, oldu bittiye gelecek hissinemi kapılıyorum, yoksa uzun zamandır hayatıma kimsenin girmeyişinin verdiği bir yabanilikmidir çözemedim ama garip bir panik hal içerisindeyim benn

ama hemen aklıma böcüküm geldi yemin ederim, sabah kendisinede söyledim, çevre olarak yeni potansiyeller olabilir : )))) bugün banaysa, yarın böcükümeeeee : )))))

sizlerde ne var ne yok, rapuşumm naptın çocukla konuşuyormusunuz?? gamzenk sen buluşmuşsundur inşallah artık?????
seillacımm, annen nasıll, sen nasılsın?? cekucann senin ihtimalde ses çıkmadımı daha??? yada arkadaştan?????
çilek desen gelmez oldu yine, neler yapıyor acaba?? katinamı gördüm gelmiş ama okuyamadığım için bilmiyorum ne haldedir, inşallah iyidir, sağlıklıdır : ))
mişka enişte hala dibindemi, gelemiyormusun buralara yine??? hayata sende ne var ne yok??
herkesleri sormaya çalıştım ama unuttuğum varsa onlardanda haber bekliyorum. Şuan yapmam gereken işler vara ama bir ara fırsat bulduğumda okucam neler kaynatmışınız : ))

jelimm bence 1. yi bırak , ona pek ısınamamıssın sanırım. 2. yle görüşmeye devam et diyorum ben :KK52:

hızlı değil aslında. yavaş olmasından daha iyidir boşverr :KK9:

ne zaman gelicek istanbuldan haberlerini bekliyorumm :KK52:

jelimm bence 1. yi bırak , ona pek ısınamamıssın sanırım. 2. yle görüşmeye devam et diyorum ben :KK52:

hızlı değil aslında. yavaş olmasından daha iyidir boşverr :KK9:

ne zaman gelicek istanbuldan haberlerini bekliyorumm :KK52:

evet öyle aslında ama bu kadar hıza pek alışkın değilim ya, ondan bünyeme fazla geldi sanırım : )))
sormadım ama çok kalmaz sanırım, ya bugün yada yarın döner sanırım. Bir ara konuştuğumuzda sorarım.

Sen anlatsanaaaaa, naptın buluştunmuu
çatlıcam şimdi meraktann yaaa : ))))))
yavaş yavaş okuyorum bir taraftanda, rapuşun msni pat diye kapama mevzularına geldim : ))

ayyy kızlarrr size taze taze haberleri vereyim dedim bugün : )))
bu dershaneden tanıştığım çocuk dünden beri msj, arama epey bir ilgi var
ayy ne bileyim pek alışkın olmadığım için garip geliyor bu kadar iletişim : ))
öteki deseniz faceden yazıyor : ))) msj attı sabahtan : )))
şimdi kapadık teli, koştum geldim size yazayım dedim. istanbuldaki 2 gün kalacakmış orada. öbürgün çıkacakmış yola, geldiğimde h.içi görüşebilirmiyiz, müsait olurmusun dedi. İkimizinde uygun olduğu birgün görüşürüz tabi dedim
ayyy noluyor böyleee, sessiz sakin, ot gibi yaşarken birden bu trafik beynimi döndürdü benim kızlaarrrrr:KK53::KK53:

slmm akşam bitürlü girip yorum yapamadım sürekli attı bei site heh dedim seilla burdada iin bitti :)) ay jelimmm seni okudumda yanı durumdayım hemen boşluk bulup girdim senin adına seviiniyorum ama böle oluyor işte kimsecikler yokken biren herkes geliveriyor iyi düşün canım yenisiylede görüş bi konuş bakalım acele etme derim ben zaman ver ikisine tüm sartları degerlendir dogru karar ver böcükümle degerlendirin beraber:))sıra bizde dimi ama:KK47:
bana gelincede su demiştimya bi abla beni biriyle tanıstıracak die simdi aradı durumlarda malum ama cocuk ısrar ediyor bu hafatiçi bigün buluşturcam sizi dei ben daha cvp veremeden tama m kabul ettin sende dedi şuan cok yogunum dedi kapadı öff cok yanlıs zaman ya hiç enerjim halim yok yok demek istemiyorum (yoksa b uraya yaptıgım bütün yorumlar boşa gidecek :KK36:) ama acıkcası cokda keyifsizim zamanlama cok yanlış yaaaa :KK43:(((

jeli Allah cızırtını vermesin emi, nerelerde bu hatun kişisi diye söyleniyordum ben de. Kısmet çift gelince birinden biri olur derler, bana uymuyor ama sana uyacak inş:))

seilla emrivaki olmuş canım bilmiyorum ki azcık da olsa buluşabilme durumun yok mu? Gerçekten aksi bi zamanlama olmuş.

Herkes için hayırlısıııı, ben de çok yorgunum acayip uzun bi toplantıydı millet uyudu resmen, eh ben de kestirdim kim horluyor kim horlamıyor kontrol ettim:KK9:

akşam bi sorun olurda yine giremem die cıkmadan bi ugrıyım dedim yine aradı abla bak dedi cocuga tamam dedim görüsün bende dedim ben hayır demiyorum ama cok ters bi zaman oldu dedim ruh halim hiç uygun degil dedim cocuk beni gördümü ki hem dedim nerden cıktı anlayamadım dedim (ne harika bi cümle kurdum dimi hey allahım yaa) yok dedi ben anlattım seni oda cok ii birisi yabancıya gitmesin cok yakıscaksınız dedi o seni kesin begenir sen de inş begenirsin dedi (burası biraz düşündürücü oldu)cocuk izindeymiş iinliyken görüşüleim demiş oda nedemekse artık sen izinliysen ben calışıyorum dimi ama neyse işte ablada dedi görüsün mutlaka ama suan olsun yok dersen anlarım tabi dedi yani deim bilmiyorum ters bi zman oldu ablacım dedim şimdi resmmi gösterecek cocuga caktırmadan ekip onunkinide bana :)) hey allahım ya ne günlere kaldım :)) böle işte bidaha konusu acılırsa ve ameliyat içinde aranmamıs olursa tamam dicem görüşelim boyanmamış aklar düşmüş saclarım ve bu ruh haliyle olsada napim artık görüşürüm olur biter tabi devamı gelirsee

seilla uğra uğra ayyyy uğra yazıyorum silemicem şimdi, görüş görüş canım, aynen aramazlarsa tabi ki görüş, fotolarınızı görmeniz güzel olur tabi umarım beğenirsin, arabuluk yapan abla baya başarılı belli ki:):nazar:

turkuaz hoşgeldin, noldu ki?

evet öyle aslında ama bu kadar hıza pek alışkın değilim ya, ondan bünyeme fazla geldi sanırım : )))
sormadım ama çok kalmaz sanırım, ya bugün yada yarın döner sanırım. Bir ara konuştuğumuzda sorarım.

Sen anlatsanaaaaa, naptın buluştunmuu
çatlıcam şimdi meraktann yaaa : ))))))
yavaş yavaş okuyorum bir taraftanda, rapuşun msni pat diye kapama mevzularına geldim : ))

yazamadım sabah çıkmam gerekiodu :KK43:

evet buluştum cnm. okumuşsundur muhtemelen yazdım detaylı.

bilmiorum nasıldı valla :p

face ten konuşmaya devam ediyoruz. bakalım ne olur bilmiyorum..

okul açılınca kesin belli olucak..

ben de alışveriş yaptım bugün :))

baya bi indirim var herşeyde.

bi kaç parça topladım gene :KK1:

X