"Beğenilen biriyim, meslek sahibiyim ama yalnızım" Diyenler! Nedenler ve Öneriler?

Ay sevsinler balıktan yay mı olurmuş:)) Yumuşak yumuşak yazıyosun bak, iddialı diilsin hiç:))) (Seni gaza getireyim de anlat biraz.:KK60:)

Yıllardır telde görüşüyosunuz... İş dolayısıyla mı canım yoksa sohbetiniz var mı... Tarzının nesini beenmedin canımcım? Valla mesaj atabilen bi erkek ne güzel yani:)))))

yumuşak değil cicim naif ruhumun kelimelere yansıması diyelim :KK70: Keşke azıcık iyi özelliklerini taşısam burcumun. Balık kadınları çok çekici ve gizemli olurlarmış. nerdeee ben dan dan konuşurum çok pis kavga ederim :KK70:, çekicilik desen hak getire :KK70: Ben anca takara makara sohbet çen çen çene gizem kiiimm ben kim :KK70: Ama eğlenceliyimdir öyler derler:KK70:

Mağazayı geziyoruz tam çıkarken kapıda dikilmiş oluyor, ilkinde geçtim baktım ikinci derken üçüncü... Dedim bu bi kabus olmalııı, çıkalım dediiiimmm alcaım şeyleri de alamadım.:KK47:

keşke duygusuz kalabilseydin... yapmak çok zor ama ; sıradan biriymiş gibi selam verip sonra mağazaları gezmeye devam etseydin keşke...

polyanna : aslında iyi olmuş bak para harcamakta kurtarmış seni :))

keşke duygusuz kalabilseydin... yapmak çok zor ama ; sıradan biriymiş gibi selam verip sonra mağazaları gezmeye devam etseydin keşke...

evt ben olsam aynen böyle yapardım slm verir keyfime bakardım. belki sen dışarda rastlamaya alışık olmadığın için şaşırdın o an :p

Duygusuz olamıyorum bu da canımı sıkıyor. Sanki adamla büyük aşk yaşadık, görünce yere serildim hemen salağım ben salağımmm.
Selam verirsem annesiyle tanıştık der mi acaba diye düşündüm hemen:)))
Ya kızlar yaa hiç sevmiyorum bu hallerimi.

Polyannaya sevgiler, doğru söylüyor:p

ayyy ayayyy kıpırdanmalar var nihayet yani hadi hayırlısı kızlarr sevindim sizin adınıza cekucum yazar yakında bişeyler mutlaka,jelicim sende sakın kapama kapıları ılımlı ol lütfen böceğim sende biran önce iyilieş ve bi program yapın rapuss sende takılma bebeğim ya sapık kim bu arada gamzenkci sende bırak veleti yeni adaylara gellll yeni cocukla ilgilennnn

veeee sorunlu seillanız geri dönüyor kızlar aslında can sıkmak istemiyorum ama paylaşmak da istiyorum sağlık problemlerim var demiştim ya size işte cuma günü annemle elele verdik o bana sebep ben ona sebep gittik daha doğrusu annemin zoruyla ben ona katıldım onun kontrolleri vardı neysee göğsümde bi kitle var benim zaten takipteydim ama uzun zamandır boşlamıştım göğsümdede büyüme oldu son zamanlarda bide agrı ama benim usgiyi yani fibroadenom korkulacak bi durumum yok muş istersen alalım ameliyattla deiler suan için istemedim omuzumdada bi kitle cıktı bide o birden büyüdü oda korkulacak bişey değilmiş kanım biraz düşü demir eksikliği falan br takım kan ilaçları ve yku düzenleyi bu depresif halime yaracak bir iki ilaçla 1 ay sonrasına kontrolümü alarak hallettim işimi ama canım annem daha diğer hastalığına yeni alışmışken göğsünde lezyon görüldü ultrasonda sekli bozuk bi yapı ve doktor cok sasırdı oldukca büyük annem herzaman kontorl altında zaten bundan önceki doktor nasıl farketmedi bunu dedi bizde yeni farkettik ki bu nedenlede gittik birazda ama nasıl oldu nerden cıktı soktayız sorun bendeyken anneme döndğ pazartesi acil mamografi istedi ne kötü ne iyi bişey diyemem ama görüntü pek hoş değil dedi ne oldugumuza ugradık anlayacagınız annem tutamadı kendini canım bide kendine degil bana aglıyo senide mahfettik için dışın hastalık oldu evlen git artık kur hayatınaı kurtul bizden demesinmi sarıldım ona hemen ahh annem dedim hiç bişey cıkmıycak korkma sen neler atlattık bunuda atlatırız kötü bile cıksa cagresine bakarız tedavisi neyse birbirimize destek oluruz diye teselli etmeye calıştım sonra toparlandık cıktık hastaneden ama kızlar bu ne böle ben anlamıyorum kötü düşünmüyorum umarım sonuc kötü olmaz kendimi lanetli gibi hissetmeye başladım annem benim için korkarken problem onda cıktı bende olsa bukadar canım yanmayacak ben güçlü dyanıklı cesaretli bi insanım ama annem daha farklı ürkek bide yasadıklarından ötürü zaten psikolojiside pek elverişli değil şimdi böle bir hastalıga kimse kimseye belli etmiyor vede ama göz gözegelemiyoruz canım babam zaten içine atmaktan aniden ona da bişey olacak die korkuyorum öff nese yani durum bu kızalr inşallah kötü bişey cıkmaz dua edin ne berbat bi sene geciyorum böle neden herşey kötü gidiyo anlamaıyorum doktor tanıdıktı ilaçlar düzenledi bana eger şikayetlerin devam ederse psikiyatriye yönlendirecem seni dedi uykunu düzene sokman lazım kafanıda boşaltman lazım dedi yoka kendine hayrın kalmayacak ştakmıycam düşinmiycem iyi olcam derken annemin durumu ben naıl düzeleyimki dha diyorum ama sonra kızyorum iyi düşün pınar dermansız dert olmasın şimdi bana yine güçlü olmak dik durmak düşüyor kızlarrr neseeeeee bukadar iç sıkmak yeterrrrrrrrrr

izne ayrıldımmmm pazartesi günü doktorlada konuşuğ annemide alıp abime gitmek istiyorum ikimize iyi gelir değişiklik olur deiğim gibi ama tabi doktordan sonra netleşecek bu durum yoksa buralardayım böle iştee

Duygusuz olamıyorum bu da canımı sıkıyor. Sanki adamla büyük aşk yaşadık, görünce yere serildim hemen salağım ben salağımmm.
Selam verirsem annesiyle tanıştık der mi acaba diye düşündüm hemen:)))
Ya kızlar yaa hiç sevmiyorum bu hallerimi.

Polyannaya sevgiler, doğru söylüyor:p

yaaa zateen ancak kendimize kızalım biz :))
ama öyle hemen de duygular bir tarafa bırakılmıyor ki ; keşke olsa ama olmuyor... sen gel kızma kendine...
kendine bir adaçayı yap ; sakinleş...

polyannadan da sana selam getirmişeeem :)

kuzuuum ilaçlardan sanırım kafam düşüyor ; her an sızabilirim... kalmak istiyorum ama ; gözlerim açılmıyor... kaçsam ben çok kızmazsın di mi...

seillam inşallah kötü bişey çıkmaz.

doktor nolur nolmaz hazırlıklı olasınız diye öyle söylemiştir belki.

hem sonuçlar çıkmamış daha hiç bişe belli değil. boş yere üzmesin anneciğin kendini.. inş kötü bişe çıkmazz.

canım benim saol suan kimse kötü düşünmüyor kurtlar kemirsede içimizi olumlu ve ılımlı olmaya calışıyoruz sadece su son dönem herşey okadar üst üste geldiki bu yüzden soka girdik biana diyelim ama toparlanıcaz bende kötü şeyeler getirmiyorum aklıma inşallah hiç bişey cıkmayacak

seillam ; canım yaaaa... anneciğinin sonuçları temiz çıkar inşallah ; dualarım sizinle...
ayy anne yüreği değil mi yaa nasıl çalışıyor aklı , neler demiş öyle... sanki evlensen elini ayağını çekecekmisin ki annenden ama işte o an bile seni düşünüyor...

ilaçlarına hemen başla ve düzenli kullan canım ; umarım olmaz ama güçlü olman gerekirse hazırlıklı olmalısın...
bu arada annen de eminim güçlü bir kadındır :)

seillacım şu an moralin bozuk olduğu için böyle olumsuz düşünüyor olabilirsin canım ama dikkatini çekerim ortada kesin bir şey YOK. Lütfen kaptırma kendini, sakince beklemeye çalış İnşallah sonuçlar güzel çıkar canım. Sana da geçmiş olsunnn. :KK19:

yaaa zateen ancak kendimize kızalım biz :))
ama öyle hemen de duygular bir tarafa bırakılmıyor ki ; keşke olsa ama olmuyor... sen gel kızma kendine...
kendine bir adaçayı yap ; sakinleş...

polyannadan da sana selam getirmişeeem :)

kuzuuum ilaçlardan sanırım kafam düşüyor ; her an sızabilirim... kalmak istiyorum ama ; gözlerim açılmıyor... kaçsam ben çok kızmazsın di mi...

Adaçayı diil de biram var, içip içip çileği anıcam:))
Geçmiş olsunn...

seillam , en doğrusunu yapıyorsunuz olumlu düşünmekle...

rapuşummm yazdan kalma bir şişe açılmamış bira var odamda , göndereyim mi?

kaçıyorum ben izninizle ; nolur üzmemeye çalışın kendinizii... zihniniz boşaltıp güzel bir uykuya dalın ; pembe rüyalara :)
gamzenkcim sana da iyi geceler...

sorma böcüğüm ya o daha beter bi durum anne dedim neler söylüyosun bana sen lazımsın sen olmadan napıyım ben evelnmeyi ki dedim anne işte cidden kendini gecmiş kzımdabi problem yok ama dimi diyo onada kontrol yazalım ırsi bi durum olur onuda takip edelim gerekirse ondaki ni hemen aldırlım benden gecti zaten demesinmi anne dedim bidaha duymıycam böle cümleler bak benimki önemli degilmiş şuan seni düşünmeliyiz sonuc kötü cıkmaz umarım olursada tedavisi neyse onu yapıcaz dedim körler sagırlar hesabı agırlıyoruz birbirimiz anlayacagınız:)))))

Kızlar bu arada sapığım bu adam işte. Bardağımı çalıyor takip diyor, arada da telim çalıyor gizliden. Odur diyorum ben. Bilmiyorum. :KK50:

gamzenkim doğru diyorsun valla:)

seillam , en doğrusunu yapıyorsunuz olumlu düşünmekle...

rapuşummm yazdan kalma bir şişe açılmamış bira var odamda , göndereyim mi?

kaçıyorum ben izninizle ; nolur üzmemeye çalışın kendinizii... zihniniz boşaltıp güzel bir uykuya dalın ; pembe rüyalara :)
gamzenkcim sana da iyi geceler...

Yazdan kalma birayı napıcam şarap olsa neyse.

tamam kızlar toparlanıyorum kötü düşünmüyorum sizi üzmek için yazmadım zaten sadece haberdar etmek amacım güzel cıkacak inşşallah sonuclarda hayırlısı diyelim bende iyiyim ya cok saldım kendime bu bi işaret artık kendine gel diye böle düşünüyorum iyi dileklerinizede cok teşekkür ederim

X