"Beğenilen biriyim, meslek sahibiyim ama yalnızım" Diyenler! Nedenler ve Öneriler?

rapuşum nie o kadar kastın kendini :p

hiç oralı olmayaydın bıraksaydın dolansaydı :26:

Son düzenleme:
beklemediğin birşey olunca tabii şaşırman normal... sonuçta hep karşılaşmalara hazırlıklı oluyorsun ve önlemini alıyorsun... ama kötü hissetme kendini canım yaa...
şimdi annenden çekindiğini filan düşünmüş olabilir yalnız...

beklemediğin birşey olunca tabii şaşırman normal... sonuçta hep karşılaşmalara hazırlıklı oluyorsun ve önlemini alıyorsun... ama kötü hissetme kendini canım yaa...
şimdi annenden çekindiğini filan düşünmüş olabilir yalnız...

Ya anneme de dedim o da çaktırmadan da olsa bakmaya yeltendi orda koptum işte, şimdi dedim anlıycak iyice garip bi durum olucak. Deşifre etmedim böcüğüm de ne bileyim ordan yazmak geldi içimden burası aleni gibi geldi bi an, sapığım var biliyosun:))

rapuşum nie o kadar kastın kendini :p

hiç oralı olmayaydın bıraksaydın dolansaydı :26:

Sağdan çıkıyor soldan çıkıyor mağazanın kapısında bekliyor resmen yaa böyşe bi şey görmedim duymadım a dostlaaaarr! Sinirlerim bozuldu bana rahat yok keşke çıkmasaydık bugün dedim annem de bana fırça attı ayrılırken.

Son düzenleme:
Sağdan çıkıyor soldan çıkıyor mağazanın kapısında bekliyor resmen yaa böyşe bi şey görmedim duymadım a dostlaaaarr! Sinirlerim bozuldu bana rahat yok keşke çıkmasaydık bugün dedim annem de bana fırça attı ayrılırken.

çok ilginç ordan burdan karşına çıkıo. hem de konuşmuyo senin konuşmanı beklio.

yada seni gıcık etmeye mi çalıştı anlayamadım :p

aaaa sapığın mı var ; hiç haberim yok...

yaaa tesadüf olmuş işte, annen kızmakta haklı :)
çok kafa yorma ; anlam da yüklemeye çalışma...

X