"Beğenilen biriyim, meslek sahibiyim ama yalnızım" Diyenler! Nedenler ve Öneriler?

işte bu yüzden atlamak istemiyorum ama sanırım şimdi selam verip hal hatır sorup kapatıcam facei...
film izlemek istiyorum çünkü :)

rapuş ne izliyor acaba :)))

Garfield izliyorum canım süper kedi yaa sırf keyif için yaşamak gerektiğini bi kez daha vurguladı sağolsun:))
Şimdi de biraz Sünger Bob izleyip yatıcam:)

Garfield izliyorum canım süper kedi yaa sırf keyif için yaşamak gerektiğini bi kez daha vurguladı sağolsun:))
Şimdi de biraz Sünger Bob izleyip yatıcam:)

ben de Aamirim yapımcısı olduğu bir komedi izledim :)
son sahnede de Aamirim dans ediyor salak salak yaa ; çok komikti...

bu arada fuar çocuu ile de facete azcık sohbet ettik... o telefondan girdiği için biraz gecikmeli oluyor ama öyle havadan sudan...

İyiii, sen laf attın dimi? Duramadın dimi? :))) İyi ettin iyi.
Bakarsın gelişirse gelişir yoksa beraber yeni aday ararız senle:)))

kızlar selam sızı cok ihmal ettim sanırım ama kafam allak bullak son bır haftada ilginc bır hafta yaşıyorum.
arıfe günü ve bayramın 4.cü günü çalıştım.Onun haricinde perşembe arkadaşımın kınası ve cumartesı düğünü vardı guzel bır hafta geçirdim ama yorulmadım desem yalan olur.Cuma akşamı arkadaşlarımla maç izledim.bugün annemleydim aylar sonra süper bır hafta sonu oldu annemi çok özlemişim doyamadım ama bu kadarına da şükür.

ilişkime gelince bıtırdık son zamanlarda çok kavga etmeye başladık ben arkadaşlarımın gazına gelip çocugun üstüne çok gittim.Aslına bakarsanız elle tutulur gözle görülür hiçbir problemmımız yok ama o benım ıstedıgım koşulları bana sağlayamayacagını aılesını kabul edemeyecegımı düşündüğü için bitirdi.Çarşamba yanına gittim içi parçalandı ama olmaz dedı sadece ve eve bıle almadı.Sadece tepki duyuyor.Çarşamba akşamı halasına bayramlık gittim halası,amcasının eşi vardı kardeşi ve ablası ile telde konuşuyorlarmış konusurken ben gıttıgım ıcın bende konuştum.Herkes ayrıldık dıye sok oldu o ketumdur sınırlıdır,Sinirin geçmesini bekle bızde bırcok kez oyle yapıyoruz bıde bıcok seyde denıyordur ılerısı ıcın senı cok sevıyor bekle bakalım nolcak ıse hep bırlıkte görelim sevıyorsa sevıyordur sevmıyorsa sevmıyordur ama sevıyor bunlar düzdür yalanları dolanları yoktur dedı.Hatta problemlerimizi bıraz anlattım amcasıda oyle vs dıye konuştuk.Çok tatlı ınsanlar.günlerdir mesaj atıyordum benımkısıne hıc pas vermıyor mesajlarıma i,tellerıme cevap vermıyordu bugun aylar sonra facesını açmış ve bır kızı eklemış .yenı kız arkadaşınmı oyleyse başkasının hayatındakı ınsanı rahatsız etmek ıstemem dıye mesaj attım oda ne saçmalıyorsun o benım en yakın arkadaşımın kız kardeşi daha 16 yaşında bu kadar kolaymı ya bırısını hayatına almak ne dıyorsun sen bana mesaj atma artık ıstemıyorum dıye yazdı ama bu bıle bır sınyal olabilirmi sonuçta kurtulmak istese evet der geçermiydi kafam allak bullak ve yaptıklarıma ben gene cok pişman oldum malesef...

Dengesizim cocukta napcagını şaşırıyor bakalım hayırlısı ınsallah ben cok istiyorum ama bu sefer gerçekten cok zor görünüyor.

tabii ki de ben yaptım

evet gelişmezse eğer vakit kaybetmeden yeni aday aramak lazım :)

Sen ne anladın gidişattan? Aslan burcu mu kızım bu ay ay ayy:))
Pohpohlamak yetmez ki onları tepenin tam üstüne oturtmalısın.
Kiiii düştükleri zaman her yanları yara bere olabilsin
Ateş burcu iyidir gerçi, benim en iyi anlaştığım ikinci burçmuş, ilki koç olarak geçiyor:)))
Fekat anlaşamamıştım neden ise.
Neyse tabi sen anlaş da ben önemli diilim şu an:)))))))))

Güçlü olalım ve hepsini dövelim.

ayy niye dövüyoruz yaaa ; şiddetle mi eğiticez öğretmen hanıımmm

Ya bı benmı yenı aday bulmak istemiyorum ya...
Yoksa bende sıze katılıp yenı adaylara yelkenler foramı yapsam napsam

biz hayatımıza girmek istemeyen adaylar da ısrar etmeyip ; yenilerini bulmak istiyoruz canım...
sen hayatındaki gitsin diye elinden geleni yapıyorsun sanki... ehh eminsen biraz zaman tanı kendine sonra sen de yeni aday ara tabii... saplanıp kalmamak lazım... vakit geçiyor :26:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…