"Beğenilen biriyim, meslek sahibiyim ama yalnızım" Diyenler! Nedenler ve Öneriler?

şekerim, söylediğin çok doğru. eşitlik meşitlik diye bik bik ötsek bile durum böyle gerçekten de... sözkonusu ilişkiler olunca mükemmelliyetçi olmamak lazım aslında ama o da bizim gibi hatunların yaratılışına aykırı işte, naparsın :))

bu arada gamzenk ve ceku, çok teşekkür ederim çook tatlısınız :) beni şu anda dizleri çıkmış eşofman altım, üstündeki alakasız tişörtüm ve cart pembe çoraplarımla görseniz de aynı şeyi düşünür müydünüz acaba :KK1::KK1:

gamzeeennkk ne yazdın pekiii??

şöyle yazdım.

doğum günün kutlu olsun, nice mutlu yıllara :))

yorum yapmamış. sadece beenmiş.

Gamzenk bugün doktora gittim nörolojiye diğer doktorla aynı teşhisi koydu esansiyel tremor. Dideral verdi yine ve paxil diye bi antidepresan verdi. Paxili internette araştırdım güçlü bi antidepresan yazıyo deprem, trafik kazası gibi tramvatik durumlarda kullanılır yazıyor. Yine sersemletecek bu ilaç beni heralde. Doktora söyledim kullanman lazım en az 5 ay dedi :KK50:

geçmiş olsun çileğim, dikkat et nazar değiyor sanaa:nazar::nazar::nazar:
hala şansını deniyor, ama oda reddedildikçe kalbi kırıldıkça yaşayarak kabullenecek demekki olmayacağını

arada bir şefkat gösterki azcık sakinleşsin o seninde bir süre rahat etmeni sağlar canımcımm:KK23:
ama şunuda atlamak istemiyorum; bu davranışları aslında ne kadar çok sevdiğini gösteriyor aynı zamanda:KK34:

:44: altına imzamı atabilir miyimm:26:
bende bu ara boşverdim gitti rapuşumm, sende boşver bu konuları
ne kadar çok istemek, o kadar olmayış, bir o kadarda hayal kırıklığı oluyor..
hayırlısı diyelim..

seillacımm abinle birlikte moral depolamaya başla hemencecikk sende
şu abla muhabbetinede hiç takma kafanı, baktın sinirini bozuyor sil gitsin faceden de o paşayı

böcükk napıyo acaba :KK23::KK23:
pişşşştttttt okuyosan özet geçiver bakimm dicem ama sen şimdi yazmassında hepsini birlikte yazayım diye:KK1:

jeliii yeni gördüm mesajını jeliii:)) Boşvericem canım başka yolum kalmadı ki:)

tabi canım gayet güzel :) ben olsam ben de aynen öyle yazardım herhalde

dimi ya saol çekucum:KK16:

bu ara çok göremiorum ztn. bugün de çıkışta gördüm birazcık. bu yine bakıodu nereye gidiorum die. ben bakmadım. sonra bi ara arkadaşlarla konuşurken içeri girip çıkıodu. en son çıktı bizim tarafa baktı. bnde baktım göz göze geldik bi müddet. deişik bi bakışı var anlayamıorum valla :p

15 tatile kadar süre verdim. bişe yaptı yaptı. yapmadı kafamda bitirip başkalarına yönelcem. becerebilirsem tabi.:KK37: yada o bulsun başkasını daha kolay olur unutmam :p ama onun da becerebilceni hiç sanmıorum :p

O zaman cevap da vermezdi bunda en azından beğenmiş. :KK24:

ne biliyosun kızım, belki başka kimsenin görmediği bi ortamda yazışmak daha kolay gelecekti, biraz daha girişken olcaktı?

dimi ya saol çekucum:KK16:

bu ara çok göremiorum ztn. bugün de çıkışta gördüm birazcık. bu yine bakıodu nereye gidiorum die. ben bakmadım. sonra bi ara arkadaşlarla konuşurken içeri girip çıkıodu. en son çıktı bizim tarafa baktı. bnde baktım göz göze geldik bi müddet. deişik bi bakışı var anlayamıorum valla :p

15 tatile kadar süre verdim. bişe yaptı yaptı. yapmadı kafamda bitirip başkalarına yönelcem. becerebilirsem tabi.:KK37: yada o bulsun başkasını daha kolay olur unutmam :p ama onun da becerebilceni hiç sanmıorum :p

aay ay, bu da tosbaa familyasından, k.çından iteklemek lazım şekerim, böyle beklersen daha çok beklersin söyliim.

ne biliyosun kızım, belki başka kimsenin görmediği bi ortamda yazışmak daha kolay gelecekti, biraz daha girişken olcaktı?

aay ay, bu da tosbaa familyasından, k.çından iteklemek lazım şekerim, böyle beklersen daha çok beklersin söyliim.

aynen o familyadan. daha önce çıktığı kızı seviomuş baya ama kıza hiç belli etmiomuş. çıktığı kız diorum ama çıkma teklifi de yok ortada. sadece bi kaç kez görüşmüşler filan. sonra kız başkasını bulunca şok olmuş, çok üzülmüş . ee ne bekliodun ki dimi yani.. sonra birinden daha hoşlanmış lise arkadaşı. sanırım ona da söyleyememiş. o olayda kapanmış, unutmuş onu da. arkadaşım anlatıo bunları. şu an kimden hoşlanıo bilmiorum dedi :p

X