"Beğenilen biriyim, meslek sahibiyim ama yalnızım" Diyenler! Nedenler ve Öneriler?

noldu ki ; neden ?

ben iyiyim canım...

bişey dedi bana şunu yap gibisinden ben de zaten hastayım babama söyle o yapsın dedim sonra da çocuk gibi alındı bişey istemiyom sizden dedi gitti yattı. Benim de canım sıkıldı söyle yapcam dedim yok dedi trip attı bana ooooffff oooofffff

sıkma canını tatlım yaa olur öle arada... onlar da yoruluyorlar napsınlar ama ben de ilk önce hayır deyip sonra kıyamam yaparım ama kıymeti olmuyor bazen :)
napalım onlar anne ; biz çocuğuz :)))

yanındayken öyle oluyo sonra uzaklarda oluncada gidip annenin dizine yatmak için bayram tatili bekler oluyosunn2:
cekucum hasretimi depreştirdin insan atışmaları bile özlüyoo

yanındayken öyle oluyo sonra uzaklarda oluncada gidip annenin dizine yatmak için bayram tatili bekler oluyosunn2:
cekucum hasretimi depreştirdin insan atışmaları bile özlüyoo

sen ailenden başka bir şehirdesin o zaman ; çalışıyor muydun ?
söylediysen de unuttuysam kusura bakma son günlerde kafam dağınık :)

ben de aynı haldeyim halden anlıyorum evet ayrı şehirdeyim çalışıyorum tuhaf bi durum tekrar ailemle yaşayamam heralde ama aynı zamanda çok özlüyorum tuhaf bi çelişki hali:44:

ben de aynı haldeyim halden anlıyorum evet ayrı şehirdeyim çalışıyorum tuhaf bi durum tekrar ailemle yaşayamam heralde ama aynı zamanda çok özlüyorum tuhaf bi çelişki hali:44:

yaşarsııın :)

ben liseyi yatılı okudum ; üniversiteyi de ailemden başka şehirde okudum; sonra çalışmaya da başladıktan 4-5 sene sonra ev arkadaşım başka şehre gidince ailem geldi yanıma... son 3,5 senedir tekrar birlikte yaşıyoruz ; yapabilirsin yani...

tabii bazen çok özlüyorum eski günleri ama şimdi yalnızlığımı en azından azalttıkları için de şükrediyorum...

benimde öyle okul başka şehir iş başka şehir bayadır ayrıyız yani o yüzden şimdi nasıl olur bilmiyorum ama yinede yanımda olsunlar isterdim annem kahvaltı yapıtoruz dese bile içim gidiyo niye ben yokum diyee öff öff zor işler

kesin ceku zaten gitsem şimdiii ooo bi de alışmışımkii yalnız yaşamaya birbirimize gireriz bi yandan da

bir süre sonra aldırmıyorsun :))

tecrübe konuşuyoo)
aman ben boşuna konuşuyorum zaten bizim tekrar birlikte yaşamamız çok zor bende böle yalnızlığımla kalırım nihaii sonuç acilen bi koca bulmak lazıım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…