"Beğenilen biriyim, meslek sahibiyim ama yalnızım" Diyenler! Nedenler ve Öneriler?

off kızlar van da ki depremi duydunuz dimi.

çok üzüldüm ben ya :KK43:(

hasar çokmuş sanırım:KK43:

Azıcık toparlandım, bi sıcak duş alıp uyumak iyi gelicek sanırım, sen naptın böcükcan? Uyandım ki deprem haberleriyle çalkalanıyor her yer, ben de üzüldüm gamzenk. :KK50:

duş iyi gelir canım ; sonra da uyku miss...
ben de gayet eğlenceli bir film izliyorum; iyi geldi... 2. 72 dakika sonrası duş alıp yatarım ben de... 3saat 5dk film...

depremi ben de duydum ama haberleri izlemedim; izleyemedim valla... Eylül de çok hissetmiş depremi facete gördüm... Allah hepsinin yardımcısı olsun... inşallah artçılar çok sürmez... :KK43:

iyi geceler kızlar aman hiçbişeyi kafamıza takmayalım, haberlerden ve gripten bu sonucu çıkardım ben. :)) Çabucak iyileşicem İnşallah, yarın güzel bir gün olsun. Öpüyorum hepinizi..

Bir haftasonunu daha bitirdik pazartesi sendromu gerçekten çok kötü yaa, stres bastı şimdiden
Rapuş geçmiş olsun sana, yarın doktora git ihmal etme sakın, abıkat ne alemde aramadı mı
böcükcan niye aramadı ki bu kurumsal yaa, yarın karşılaşsan mı acaba nasıl olur??

Bir haftasonunu daha bitirdik pazartesi sendromu gerçekten çok kötü yaa, stres bastı şimdiden
Rapuş geçmiş olsun sana, yarın doktora git ihmal etme sakın, abıkat ne alemde aramadı mı
böcükcan niye aramadı ki bu kurumsal yaa, yarın karşılaşsan mı acaba nasıl olur??

bitti valla... mümkünse pzt sendromuna girmeyeyim ben yarın ; bir sürü işim var kendimi işime vermek istiyorum...
sen de stres olma :)

bilmiyorum ki cekucum yaaa... :26: karşılaşmak da istemiyorum aslında ; nasıl davranacağımı bilmiyorum...
çok kafam karıştı valla ama benim yapacak birşeyim kalmadı artık :44:

selam kızlar ben uzun zaman üstüne bugün kednimi dışarı attım gezdim kankalarımla tiyatroya gittim cok eglendim ama sonra deprem haberini duydum cok üzüldüm yaa eylülümde cok korkmus canımmm zaten depremden yaralı biri olarak hiç izleyemedim görüntüleri falan noluyo böle yaa şehitler depremmm artık tvyle sıfırladım aramı cok etkileniyorum cünkü böle haberlerden allah yardımcımız olsun

böceğim aramadı demek kurumsal ayy anlamadımıki bu acaba seni yaaa

rapusum tatlım cok gecmiş olsun yaaa cidden sağlık gibisi yokkk sacam sapan seylerede boş yere can sıkıyoruz istediğin zaman olurum msn de bebek konuşuruz

gamzenkcim güzel seyler olur umarım bu hasret baglar siziiii

katinam tatlım öpüyorum seni güzel haberlerini bekliyoruzz dualrımız seninle

cekum ben bugünde tanısamadım ama eve gelirken alttaki esmer cocugu gördüm sitenin önünde telle konuşuyodu sanırım balkonda gördüğüm cocukda oydu şöle bi süzdü beni bende onu ama küçük bu benden ya bellii sanırımda sevgilisiyle konuşuyodu bebk suratlı bişeyyy acılış yaptık bakalım gerisi gelirmi

Günaydın kızlar!

Gece terlemek için iki yorganla yatmıştım taş gibi olmuşum haha:)) Tabi bunda yuttuğum sarımsakların da etkisi olabülüü:)) Ayy yaşasın yaşasın:))

günaydın kızlar :)
nasılsınız bakalım, yazdıklarınızı yarım yamalak okuyabildim yaaaa, haftasonu pek eve giremedim de :KK30:
rapuşum çok geçmiş olsun cnm, iyi olmana sevindim :)
katinam herşey yolunda gidecek ve sağlığına kavuşucaksın umarımmm :)
böcüğümmm ben senin ki aramıştır die düşünmüştüm nie aramamış ki şaşırdımm :26:
cekucum, seillacım, jelibonum, gamzenkcim, miskacım kocaman öpüldünüüzz :KK54:
eylülümm sana da çok geçmiş olsun tatlımm....
kızlar dün öğlen gene bana msg attı, sinemaya gidelim mi yazmış, olmaz arkadaşımla çıktım dedim.. akşam günün nasıl geçti yazdı, iyi sen naptın dedim, sinemaya gittim dedi, ablayı da çağısaydın dedim, seninle gitmek istiordum dedi.. ben de artık konuşmamız gerektiğini düşünerek yrn iş çıkışı oturup konuşalım dedim.. ne olur ne olmaz bilmiorum ama bizim konuşmamız lazım bu kesin.. bi tarafım ondan uzak dur dior, bi tarafım denemelisin dior, kafam öyle karışık kii, ne onu ne de kendimi üzmeden bi karar alabilirim umarımmm
:26:

günaydın kızlar :)
nasılsınız bakalım, yazdıklarınızı yarım yamalak okuyabildim yaaaa, haftasonu pek eve giremedim de :KK30:
rapuşum çok geçmiş olsun cnm, iyi olmana sevindim :)
katinam herşey yolunda gidecek ve sağlığına kavuşucaksın umarımmm :)
böcüğümmm ben senin ki aramıştır die düşünmüştüm nie aramamış ki şaşırdımm :26:
cekucum, seillacım, jelibonum, gamzenkcim, miskacım kocaman öpüldünüüzz :KK54:
eylülümm sana da çok geçmiş olsun tatlımm....
kızlar dün öğlen gene bana msg attı, sinemaya gidelim mi yazmış, olmaz arkadaşımla çıktım dedim.. akşam günün nasıl geçti yazdı, iyi sen naptın dedim, sinemaya gittim dedi, ablayı da çağısaydın dedim, seninle gitmek istiordum dedi.. ben de artık konuşmamız gerektiğini düşünerek yrn iş çıkışı oturup konuşalım dedim.. ne olur ne olmaz bilmiorum ama bizim konuşmamız lazım bu kesin.. bi tarafım ondan uzak dur dior, bi tarafım denemelisin dior, kafam öyle karışık kii, ne onu ne de kendimi üzmeden bi karar alabilirim umarımmm
:26:

günaydın çileğim...
bana da geçmiş olsun deeee ; off sırtım ağrımaya başladı hem kurumsal için de geçmiş olsun demelisin :26:
ayy bilemiyorum yaa artık pembe bakıcam ya diyorum ki acaba "ararsın dediğimi uğrarsın mı anladı de iş yerimin nerde olduğunu sordu" diye bile düşünüyorum... ama sonuçta elinde hem iş hem cep telefonumun yazılı olduğu bir kart var... arayacaksa zaten arar... arkadaşım da diyor ki bari küçük bir kağıda yazıp verseydin ; çocuğun kafası karışmıştır diyor... hadi bu da olabilir de yani bu iş böyle olur ; elinde telefon numarası varsa ararsın eğer istiyorsan... amaaan bilemiyorum... :44:

seninle ilgili fikrim ise; madem konuşacaksınız bence kafandaki tereddütleri ona da açık açık anlat... ondan sonra birlikte karar verirsiniz deneyip denemeye... bence en doğrusu bu... sonuçta birbirinizi iş ortamından tanıyorsunuz sadece ; hanginiz ne kadar ortayı bulabilir bunu konuşmadan bilemezsiniz... hem böyle açık açık konuşarak başlayan bir ilişki güzel bir ilişki olabilir :KK34:

günaydin kızlar selam hepinize..

biraz zaman girdi aramıza ve geldim... izinden sonra işe başladım o hafta yoğundu hiç açamadım hafta sonları kurs 2 gunumu alıyor artık hiç bişeye vakit bulamıyorum.. moralim bozuk ülkede yaşananlardan ötürü..
birde kişisel yaşadıklarım var malum şahsiyetle kendi kendime kötü davranmıcam dedim son aramalarını msjlarını biliyosunuz bi gun konuştuk benim seninle bi derdim yok artık seni yaptığın herşeye rağmen affettim ama bundan sonra konuşmak görüşmek istemiyorum dedim..yüz buldu astar istedi.. cevap vermedim açmadım telefonları gene tehdit küfür hakaret gösterdi yüzünü şimdi bana ulaşabileceği herşey iptal..birazda bunun verdiği keyifsizlikle gelemedim topiğe..
sayfalar çok ilerlemiş okumaya vaktim olmuyor sizlerde ne var ne yok? varmı hayatlarınızda değişiklik action güzel şeyler... öpüyorum hepinizi keyifli günler :KK54:

böcüğüm günaydınn bebişş, geçmiş olsun tatlımmm, aramazsa aramasın, sen elinden geleni yaptınn boşverrr umrunda bile olmasınnn :KK19:
yaaaaa bu çocukla görüşmeye o kadar çok korkuorum ki, hayatımda ilk kez bu kadar korktum biriyle görüşmekten, nedir bu korku anlamıorum ki :26:
ama çocuk bana kesin aşık, sabah ablaya hemen beni sormuşşş, offf allahım bazen diorum ki bu kadar sorun yaşayacağım insanlar olacağına hiç kimse olmasa etrafımda daha mı iyi olurrr :KK30:
yengecim hoşgeldin cnm, boşver o adamı aklına bile getirmeye, ondan bahsetmeye değmez :KK54:

günaydınnn canlarrr
ayy dün biraz gezdim tozdum ya iyiyim bugün ama haberler canımı sıkıyo işte belediyeyle bağlantıya gectik yardım yolluyoruz biraz içim rahatlıyo ama ne fayda işte allah yardımcımız olsun eve alışamadım daha ya uyku sorunu yaşıyorum birazcık yada yorgunluktan dengem şaştı

böcüğüm sanada gecmiş olsun tatlım ya gecer hemncecik inşallahhh bende pembe düşünüyorum anlamadı bence bu adam seni şirketini reklemını yapan biri mi sandiki çözemedim valla

rapusum sevindim canım sağlık gibisi yok valla katinamda ii olcak inşallah bende bayram sonrası başlıycam doktorluk işlerine istemeye istemeye

çileğim demek konuşmaya karar verdin en ii olsun umarım senin içinde böcüğe katıllıyorum bu konuda içindeki tüm kokuları soru işaretlerini çekincelerini paylaş acıkca herşeyi konuşarak başla en doğrusu olsun senin için

hepinizi öptüm güzel bir gün olsun güzel haberler alalım

günaydin kızlar selam hepinize..

biraz zaman girdi aramıza ve geldim... izinden sonra işe başladım o hafta yoğundu hiç açamadım hafta sonları kurs 2 gunumu alıyor artık hiç bişeye vakit bulamıyorum.. moralim bozuk ülkede yaşananlardan ötürü..
birde kişisel yaşadıklarım var malum şahsiyetle kendi kendime kötü davranmıcam dedim son aramalarını msjlarını biliyosunuz bi gun konuştuk benim seninle bi derdim yok artık seni yaptığın herşeye rağmen affettim ama bundan sonra konuşmak görüşmek istemiyorum dedim..yüz buldu astar istedi.. cevap vermedim açmadım telefonları gene tehdit küfür hakaret gösterdi yüzünü şimdi bana ulaşabileceği herşey iptal..birazda bunun verdiği keyifsizlikle gelemedim topiğe..
sayfalar çok ilerlemiş okumaya vaktim olmuyor sizlerde ne var ne yok? varmı hayatlarınızda değişiklik action güzel şeyler... öpüyorum hepinizi keyifli günler :KK54:

hoşgeldin canım kurs işi dimi benimkide bu perşembe başlayacak bakalım nasıl olacak
malum mevzuyuda en dogrusunu yapmıssın bence artık sana ulaşmasına sesini duymasına senden bi şekilde haber almasına izin verme ki bu şahsın sana zarar verdiği aşikar sıkma canını üzmede kendini güzel günler gelecek hepimiz için bende bi değişiklik yok taşınmanın dışında herşey aynı :)

X