"Beğenilen biriyim, meslek sahibiyim ama yalnızım" Diyenler! Nedenler ve Öneriler?

bu arada ben de o kadar makyaj muhabbeti üzerine gözümün üstüne çok ince bir şekilde gri far ve siyah kalem çekmeyi denedim ama korkunç oldum hemen sildim :)
en iyisi ojelerimi sürmek dedim sonra...

http://www.kadinlarkulubu.com/kisis...en-onu-cagirirsinquotbunu-yasayan-var-56.html

hayata, konu bu canım.

evet okudum şimdi yazdıklarını,yazarken görmemişim. Bunlar yeni şeyler değil ki canım, sen yakından şahit olduğun için öyle hissetmişsin. Daha önce de sana demiştim hatırlarsan, kıymetini erkeğin gözünde hiç yitirmemen lazım, zor iş ama olması gereken bu olmalı. Arkadaşlarının yaptığına gelince hayatta her şey oluyorr, boşverr.:)) O adam kuyruk acısından öyle diyodur ama yarın bir gün de b,irini bulur evlenir, o zaman da "aaa böyle diyordu ban seen." der kalırsın.

bu arada ben de o kadar makyaj muhabbeti üzerine gözümün üstüne çok ince bir şekilde gri far ve siyah kalem çekmeyi denedim ama korkunç oldum hemen sildim :)
en iyisi ojelerimi sürmek dedim sonra...

:))) Smileyleri forumu hızlandırmak için yok ettilerse yazık etmişler başka şeyler silsinler yaa:KK43:(

Alışmadığın için öyle olmuştur canım benim gözlerim de küçük değil yani ama siyah farın üstüne siyah ve gri tonlarda kalem sürüyorum ben. Rimeli de severim straw gibi.

ağır geldi ya gördüğüm manzara evet süper bır tatil geçirdim fakat bir o kadarda erkeklere güvenimi kaybettim.
aa cocuklar cok ıyıler hatta buyuzden sunu bıle düşünüyorum bu kadar aklı başında ,ıyı olan cocuklar,bunları yapıyorsa ,eğitimli tipler hepsiş görmüş,her türlü ortama gidip çıkmış ve gercekten ıyı cocuklar iken bunlar oluyorsa dığer erkekler nasıldır kım bılır?

ya ben değerini düşürmek olarak hiç görmemiştim ama sunu anlamış oldum erkekler için ilişki kavramı cok farklı.çok kötü.pekı bız kızlar nasıl erkeklere güvencez? Nasıl bilicez doğru adamın gelip gelmeyeceğini ? gerçekten tüm erkeklerden nefret etmeye başladım ben bu tatilde.

rapucum bu başlığı hemen bende okumalıyım bakıyım noluyo secret ı bi ara bende okuyodum ama ne bitirebildim nede uygulayabildim şevkimi kaçıranda arkadasımın olumsuz eleştirileri oldu cok takmamak lazım aslında kişi kendi karar vermelide o aralar benim pek uğraşacak halim yoktu sonra bidahada almadım elime
gri siyah cok severim ben ya sen alışmadın tatlım ondan öle geldi sana ben herkese yakıştırıyorum koyu göz makyajına bayılıyorum ben yaaa
ışıl ışıl olcaz yarın valllaaa

bende bugun saçlarımı boyattırdım gıdıp.denızden havuzdan çok kötü olmuşlardı kafam turuncu gibi geziyordum.
yarın elbısede gıyıyım :) süper parlayalım kızlar yarın...

rapucum bu başlığı hemen bende okumalıyım bakıyım noluyo secret ı bi ara bende okuyodum ama ne bitirebildim nede uygulayabildim şevkimi kaçıranda arkadasımın olumsuz eleştirileri oldu cok takmamak lazım aslında kişi kendi karar vermelide o aralar benim pek uğraşacak halim yoktu sonra bidahada almadım elime
gri siyah cok severim ben ya sen alışmadın tatlım ondan öle geldi sana ben herkese yakıştırıyorum koyu göz makyajına bayılıyorum ben yaaa
ışıl ışıl olcaz yarın valllaaa

yaa sanki bir gün daha beklemeye dayanamayacak gibiyim... insem mi yarın erkenden acaba :S
ben de kendimce eski türden smileylerle idare edeyim bari :)

böcüküm in ya nolacak bi gün daha beklesen ne değişecek sen in belkide karşılaşmassınız kadere bırak bakalım
karşılasınca ikinizde bi oh dersiniz belkide:))))

erkeklerın söylediği şey ise bızlerı oynatcaksınız merak ettıktırceksınız,gizemli olcaksınız bızde bı yerden sonra ayagınızı öpcek moda gelicez .
hele benım aynı cocuk ne guvenı ya güven ne ? ben babama anneme güvenmiyorum sıkıştıkklarında yok olmuyormu herkes güvenden bahsedıyorsun dedı. bende artık gerçekten erkekten nefret ettım erkeklerden:)

hayatacım yeni saclarını güle güle kullan
ama bu kadar da umutsuzluk ii değil canım ya evet dışarıda cok var onlardan ama biz güvenebilecegimiz mutlu olabileceğimiz birilerini illaki bulucaz senin için herşey daha cok yeni cok taze biraz daha zaman lazım sana bak tatil yaramış saclar yenilenmiş süperrr herşey daha güzel olacak diye düşün

X