"Beğenilen biriyim, meslek sahibiyim ama yalnızım" Diyenler! Nedenler ve Öneriler?

Hoşgeldin Hayata. :)) Canım bende bu gün kendimi toparladım. Ve ona şunları yazdım. Ben seninle sevgili olduğumuzu düşünmüştüm. Sana inanmıştım dedim. YAşadıkalrım mantık ve duygu karmaşıklığıydı. NE kadar sancılı bir süreç yaşadım tahmin edemezsin. dedim. Sana güvenmiştim sevgine inanmıştım dedim. Seni ve ailenin huzurunu kaçırmış olmalıyım, rahatsız ettiğim için özür dilerim dedim. Başarılar diledim. :80:

Çok iyiyim artık. Yazınca rahatladım. 10 Gün boyunca düşündüm.

eğer gerçekten rahatladıysan adına çok sevındım ben gelmek ısteyen gelir gelmek istemeyen kendı bılır dıye düşünüyorum.Tatildn hiç gelmek istemedim.ve tatildede düşünmedim dersem yalan olur hatta ılk gıttıgımde kendısı mesajlar atıyordu sonra benı aradı 2 kez bırısınde barda 2.cisinde arkadaş grubumuzla fasılda çıktım ve beni suçlamaya başladı gerçekten hakkı yoktu.O yada ben bsylerı en azından suanda dogru yapamadıgımızın yada olmayacagının kararını verdık.o edirneye gittiğinde hattını değiştircek.Bende tatilde arkadaşımın arkadaşı olarak düşündüğüm çocuktan ağzımın payını erkeklere güvenilemeyeceğini ,erkekler için hiçbir şey yapmamak gerektiğini hem bu cocuk hemde benımkısı sayesınde öğrendim.Şuanda hiç olmadıgım kadar huzurlu ve mutluyum.Olması gerekenleri ben yaşadım isterse kendısı çaba sarfedecekse kapı sonuna kadar açık ve eğer gelmek istemezsede kapı sonuna kadar kapalı o kendı huzurunu düşünüyuorsa ben bayanım benım daha fazla düşünmem lazım.buyuzdende 2 gündür ben hıcbır sekılde aklıma bıle onu getırtmıyorum.Olayımı anlattıgım ınsanlar çünkü artık bunu düşünmemi sağladılar.Tatil bana süper geldi.

kızlar ben geldimm ama herkes kaçmıışş :)
ben bugün kuzenlerimle takıldım yaşça benden büyükler ama güzel bir gündü.. önce yemek yedik, kahve içtik sonra da kitapçıya uğradık.. secret die bir kitap varmış, bilen var mı? kuzenim mutlaka okumalısın çok işe yarıor dedi.. ve bana dedi ki eğer bişeyin çok olmasını istiorsan o benim diyeceksin asla keşke benim olsa demiyeceksin, emin ol bi gün senin olur dedi, artık yaşam felsefem bu :KK66:
hayatacım hoşgeldin cnm, tatilinin iyi geçmesine ve serkanı aklından çıkarabilmene çok sevindim :)
suskuncum keşke o msgı yazmasaydın cnm, emin ol biz üsteledikçe onlar kaçıorlar, kovalayan deil kaçan taraf olmayı öğrenmek gerek artık :)
rapuşum, gamzecim, böcüğüm yrn güzel şeyler olucak sizin için :)
seillacım senin bücürük de insaf eder de facebooka girer artık inşallah, ya da şöyle dielim bücürük facebooka girecek sana msg yazacak, böyle düşün bence, işe yarıor mu bi bakalımmm :)
miskacım da gelsin artık yaa, o pozitif hallerini çok özledimmm :)
bu arada ben makyaj yapmayı çok severim, özellikle göz makyajımı herkes çok beğenir, rimeli çok yoğun kullanırım, en çok sevdiğim makyaj malzemem :)
kırmızı ojeye de bayılırıımmm, olmazsa olmazımmm :)
bi de şu yüzümde solaryumda oluşan iğrenç lekeyi geçirebilsem, neyse ki fondotenim saolsun kapatıor :))

kızlar ben geldimm ama herkes kaçmıışş :)
ben bugün kuzenlerimle takıldım yaşça benden büyükler ama güzel bir gündü.. önce yemek yedik, kahve içtik sonra da kitapçıya uğradık.. secret die bir kitap varmış, bilen var mı? kuzenim mutlaka okumalısın çok işe yarıor dedi.. ve bana dedi ki eğer bişeyin çok olmasını istiorsan o benim diyeceksin asla keşke benim olsa demiyeceksin, emin ol bi gün senin olur dedi, artık yaşam felsefem bu :KK66:
hayatacım hoşgeldin cnm, tatilinin iyi geçmesine ve serkanı aklından çıkarabilmene çok sevindim :)
suskuncum keşke o msgı yazmasaydın cnm, emin ol biz üsteledikçe onlar kaçıorlar, kovalayan deil kaçan taraf olmayı öğrenmek gerek artık :)
rapuşum, gamzecim, böcüğüm yrn güzel şeyler olucak sizin için :)
seillacım senin bücürük de insaf eder de facebooka girer artık inşallah, ya da şöyle dielim bücürük facebooka girecek sana msg yazacak, böyle düşün bence, işe yarıor mu bi bakalımmm :)
miskacım da gelsin artık yaa, o pozitif hallerini çok özledimmm :)
bu arada ben makyaj yapmayı çok severim, özellikle göz makyajımı herkes çok beğenir, rimeli çok yoğun kullanırım, en çok sevdiğim makyaj malzemem :)
kırmızı ojeye de bayılırıımmm, olmazsa olmazımmm :)
bi de şu yüzümde solaryumda oluşan iğrenç lekeyi geçirebilsem, neyse ki fondotenim saolsun kapatıor :))

canım teşekkür ederim.Çok güzel bir şekilde ben artık toparladım.ve süper bir tatil geçiripte geldim.Ne güzel sende güzel bir gün geçirmişsin.Bende secret'ı okumuştum ve evrenden torpilim var ı okudum fakat bende bir müsibet bin nasihatten iyidir olayı geçerli oluyor ve en vazgeçmeyeceğim şeyler daha farklı olaylar gelişince tamamen aklımdan çıkıyor.yok sayıyorum artık onları ve yok saydıgım anda hayatıma dahil oluyorlar ama iş işten geçmiş oluyor.Şimdide tatilde yaşadıgım bazı olaylar beni daha güçlü kıllamı sağladı ve artık o demiyorum.artık bız demıyorum.ama kendım önemliyim diyorum.
suskun sultan ben burçlara inanmam ama onun burcu başak benimkisi boğa.normalde çok iyi anlaşırlar evet beyfendi neye sinirleniyorsa sinirini bi yenip karşıma çıkarsa konuşarak her konu çözülebilecek durumda ama kişilerde iş biter burçlarla bence alakası yoktur.

ben de geldim... acılar içinde kıvrandıktan sonra geldim off bacağım nasıl yanıyor şimdi ama olsun güzellik için katlanıcam artık :)

çileğim iyi yapmışsın ; secret ben okumuştum ve uygulamıştım ama işe yaramamıştı ; demek ki hayırlısı değildi... umarım sen de işe yarar...
hayata ve suskun sultan doğru adamları bekliyoruz hep birlikte sizin için de...

makyajlardan bahsetmişsiniz... ben de bahsedeyim o zaman ; benim gözlerim büyüktür ; genelde göz içine alta lacivert veya siyah kalem çekerim bir de rimel kullanırım... farla aram pek yok... far sürdüğümde pandaya benziyorum sanki beceremiyorum... fondotenim hep var maalesef inşallah kurtulacağım fondoten kullanmaktan birkaç ay sonra... makyajsız çıkmam ben dışarı kısaca ama çok makyajı ben de sevmiyorum zaten yakışmıyor...

ben şimdi yine bir hint filmi izlemeyi planlıyorum... ara ara uğrarım...

ben de geldim... acılar içinde kıvrandıktan sonra geldim off bacağım nasıl yanıyor şimdi ama olsun güzellik için katlanıcam artık :)

çileğim iyi yapmışsın ; secret ben okumuştum ve uygulamıştım ama işe yaramamıştı ; demek ki hayırlısı değildi... umarım sen de işe yarar...

makyajlardan bahsetmişsiniz... ben de bahsedeyim o zaman ; benim gözlerim büyüktür ; genelde göz içine alta lacivert veya siyah kalem çekerim bir de rimel kullanırım... farla aram pek yok... far sürdüğümde pandaya benziyorum sanki beceremiyorum... fondotenim hep var maalesef inşallah kurtulacağım fondoten kullanmaktan birkaç ay sonra... makyajsız çıkmam ben dışarı kısaca ama çok makyajı ben de sevmiyorum zaten yakışmıyor...

bnde koluma ilk defa ağda yaptırdım. çok acıdı ya :KK43:

bnmde gözlerim büyük. aynen senin gibi yapıorum makyajımı. far gerçekten hiç yakşımıo büyük gözlere :KK43: bnde hiç kullanmam. fondöten pudra allık parlatıcı hepsini kullanırım valla.. :KK1:

kızlar bende kaçıyorum.okudugum kadarıyla herkes yenı ufuklara yelken açmaya yakın gibi gözüküyor inşallah istediğiniz gibi olur hersey.

saol cnm inş..

iyi olmana çok sevindim bu arada.

kızlar alttaki smiley ler kaybolmuş. bnde gözükmüo. sizde de öle mi?? bu ne ya her gün bişe kayboluyo. yakında bi bakcaz kk da kaybolmuş. korkuyorum valla :KK1:

böcük teşekkür ederim temennin için fakat ben bir süre hayatıma kimseyi almayı düşünmüyorum.Tatilde gördüğüm şeylerden sonra ben erkeklere heralde uzun bir dönem bir daha güvenimi kazanamayacağım.
herkes makyajdan bahsetmiş bende bahsediyim hatta ben makyaj kursunada gittim sırf öğrenebilmek için ama genede cok bir işe yaramadı.
Benim eger makyaj yapıyorsam siyah göz kalemi ve siyah rümel olmazsa olmazımdır.Gözlerim renkli olduğundan dolayı buğulu bir hava veriyor ve seftali tonu allıklara bayılırım.Rujda doğallıgı dudak rengı rujları veya parlatıcılar daha çok kullanırım.ama ben zaten makyaj pek yapmadıgım zaman yaptıgım zamanlarda herkes cok beğenir :)

genelde zevkler hep aynıymış kızlarr her konuda uyuşuyoruz kızalr bi şekilde maşallah bize
kimseciklerde yok ayyyy hakikaten gülensuratlarımızda gitmiş ne iş noluyo bölee
bende sac epilasyon falan bitirdim şimdi bide cilt bakımı yapıyım tam olsun muck

iyi akşamlar canlar. İçimden şu şarkı geçti..

Bir masalmışsın meğer...bir varmış bir yokmuşsun...1 Aydır sürekli birşeyler karalıyordum. Sürekli yazıyordum ona söylemek istedikleirmi. İçimde kalmasın diye sürekli rahatlamak için yazıyordum. Öfkemi, yapılanları unutulmayım diye bu akşam tekrardan yazdım. Tüm olan olayları değerlendirdim yazdım. İçimdeki tüm duygular yazdıkça azaldı azladı azalzdı.. Konuşamadığım ne varsa yazdım. İçimde kalmsın tutmak istemediğim ne varsa.

Kaçmak yada kovalamak iiçin değil okusun okumasın önemli olan o da değil sadece yazmak rahatlamak yaptıklarını bir bir değerlendirdim demek istedim. Ben aptal değilim demek istedim. Sevgim bittirdin diye de altına basa basa yazdım.

Ağlmak içine atmak yerine o rahatsız olsun istedim. Ben çok huzursu aylar geçirdim oda rahatsız olsun istedim :))))

iyi akşamlar canlar. İçimden şu şarkı geçti..

Bir masalmışsın meğer...bir varmış bir yokmuşsun...1 Aydır sürekli birşeyler karalıyordum. Sürekli yazıyordum ona söylemek istedikleirmi. İçimde kalmasın diye sürekli rahatlamak için yazıyordum. Öfkemi, yapılanları unutulmayım diye bu akşam tekrardan yazdım. Tüm olan olayları değerlendirdim yazdım. İçimdeki tüm duygular yazdıkça azaldı azladı azalzdı.. Konuşamadığım ne varsa yazdım. İçimde kalmsın tutmak istemediğim ne varsa.

Kaçmak yada kovalamak iiçin değil okusun okumasın önemli olan o da değil sadece yazmak rahatlamak yaptıklarını bir bir değerlendirdim demek istedim. Ben aptal değilim demek istedim. Sevgim bittirdin diye de altına basa basa yazdım.

Ağlmak içine atmak yerine o rahatsız olsun istedim. Ben çok huzursu aylar geçirdim oda rahatsız olsun istedim :))))

ondan vazgeçtin o zaman ?
bu yazdıklarınla rahatsız etmişsindir emin ol ama vicdanı sızlamış mıdır dersen bak o şüpheli... bence daha fazla yazma ; ona cezan onu gerçekten yok sayman olsun... onları en çok rahatsız eden bu çünkü...

ondan vazgeçtin o zaman ?
bu yazdıklarınla rahatsız etmişsindir emin ol ama vicdanı sızlamış mıdır dersen bak o şüpheli... bence daha fazla yazma ; ona cezan onu gerçekten yok sayman olsun... onları en çok rahatsız eden bu çünkü...

suskun_sultan ne yaparsan kendıne yaparsın emin ol başka kımseye degıl adamın umrundamı zannedıyorsun.bugün sürekli erkeklerden nefret ettim dememin sebebini anlatıyım sana 6 yıllık bır arkadaşım var.tesadüf eseri o 6 yılllık arkadaşımın bayram tatili için çıktıgı yer aynı yer ve o akşam face ıletılerımızden orada oldugumuzu anladık görüştük.İşte gruptaki çocuklar tam fırlama kafa tipler falan hepsı göya üniversitede tamam süper çocuklar denilen çocuklar benım benımkısı ıle fıkrımı değiştiren cocuk bana asıldı ve ben tabı saf 10-15 arkadaşımız üniversitede aynı ve okulda ıkımızde mezun oldugumuz halde o kişilerle bağlantıları olan ve görüşen insanlarız iste onları aradı vs 6 senelık olan arkadaşım git yanına ıkınızde tatildesiniz falan dıyor cocuk ınanılmaz yakın davranıyor.aradığı kişiler ok iyi cocuk dıyor vs bı anda bu kalktı lavaboya gıttı ve telefonunu masada unutmuştu.tesadüfen 6 yıllık arkadaşımız açtı kızda okuldanmış ve ıst konustu falan cocuk lavabodan geldi kım o dedi x dedi.bu bozuldu.benı aramasın nıye arıyorkı ben onu arayacagımı soyledım suanda psıkolojım bozuk dedi .Eee bı arkadaşı arayınca ınsan bu lafı etmez salak değilim cocuk yanıma gelınce uzaklaştırdım bar çıkışında dıger kısıler bana sankı hayatında kımse yok ızlenımı verıyor.Benı zaten o gece serkan aradı bağrınmak ıcın ben dışarı cıkmıştım hayatımda bırısı ooldugunu bılıyor.Abı yok bsy anlatmak zorunda değilsin.hayatında nasıl olsa bırısı varmış diye nasıl tripler.
EE x kımdı ara konuş bakıyım.gel söyle oturalım dedı kumsalda oturduk ıste serkanı bana anlattırdı serkanla ılgılı yorumlar yaptı.Bı erkek kızın ayağının altını öpmesi lazım yoksa kız değerli olmaz vs dedı ee dogru sımdı sen anlat dedım.Adamın dediği şey cok ılgıncttı.Goya gecen kış askere gıtmış bı kızı sevıyor dıye kızda başkasıyla evlenmış bırısından kuyruk acısı var dıye dıger kızlardan acısını cıkartıyomuş.Herkese yaklaşıp 1 ay yada bsyler paylaşıp sonra benım psıkolojık sorunlarım var bır sure gorusmeyelım dıyorum ama kızlar arıyo cunku asık olıuyorlar mesela ben x aradıgında ısmıyle sadece hıtap edıyorum.ama o bundan bıle ben konusuyorum dıye ümitleniyor dedı.

Ben bu olayı resmen yaşadım ve serkanda bana yok o bu vs gıbı nedenler buluyor sürekli,ismimle hitap edıyor vs mantıklı düşününce evet belkı gerçekten problemleri var senınkınınde benımkınınde bılemeyız ama demem şuki bırak erkek milleti için üzülme çünkü seven erkek olsun bayan olsun sevdiğinden uzak durmak istemez.

off yaa filmim yarım kaldı... 72 dk ücretsiz izleme sürem dolmuş ; 1 saat bekleyecekmişim... genelde dikkat ederim netten izlerken ama bu sefer farketmemişim... işin kötü yanı filmin son 10dksında da aynı uyarıyı verecek ve sonunu izlemek için 1 saat daha bekleyemem heralde off yaaa :KK43:

Kızlar bu ne bakımdır Ya Rabbiii, şööyle hep beraber yola çıkıp gezsek millet gözünü bizden alamıycak galiba. Smileeyy!

Ben de kaşlarımı aldırdım geldim kızlar. Tabi bolca da gezdim.
Ve temizlik ve duş derken saate bakın kaç olmuş.
Tam güzel saatler gelsin çay keyfiiii.
Yalnız olmaz tabi sizinle. Smileeyy!

hayata tatilde yaşadıklarını detaylandırsan?
Ne oldu da sen böyle düşünmeye başladın?

miska da yarın gelir inşallah yav.
Tabi güzel haberlerleee...

straw makyaj kursundan mı bahsetmiştin sen?
Gittim mi dedin canım gidicem mi dedin?
Bu kadar makyaj muhabbetinden sonra bi makyaj yapasım var ki sormayın. Smileeyy!
YArın boya küpüne batıyomuşum! Smileeyy!
The Secret'ı okudum, beğenmiştim o zamanlar ama psikolojim uygulayacak halde değildi.
Kağıtlarla her yere istediğimizi yazmamız öneriliyor filan.
Göz önünde olması açısından.
Deneyecek halde dğildim dediğim gibi, sonra da kaldı öyle.
Ama şimdi forumda bi topic var onu takip ediyorum.
Olmasını istediğin şeyi diliyorsun ve dilerken olmuş gibi düşünerek hayal ediyorsun.
Ben inanmadım başta ama onun beni arayacağını hayal etmiştim.
Sonrasında arayınca inanmak istedim, bilmiyorum:))
Olumlu bakmayı sürekli hale getirmek lazım.
Bende kopukluklar oluyor.

off yaa filmim yarım kaldı... 72 dk ücretsiz izleme sürem dolmuş ; 1 saat bekleyecekmişim... genelde dikkat ederim netten izlerken ama bu sefer farketmemişim... işin kötü yanı filmin son 10dksında da aynı uyarıyı verecek ve sonunu izlemek için 1 saat daha bekleyemem heralde off yaaa :KK43:

kolayı var cnm. modeminikapat aç beklemene gerek kalmaz :)

Son düzenleme:

Canım ıp adresini değiştirip yeniden denesen?

Kızlar bu ne bakımdır Ya Rabbiii, şööyle hep beraber yola çıkıp gezsek millet gözünü bizden alamıycak galiba. Smileeyy!

Ben de kaşlarımı aldırdım geldim kızlar. Tabi bolca da gezdim.
Ve temizlik ve duş derken saate bakın kaç olmuş.
Tam güzel saatler gelsin çay keyfiiii.
Yalnız olmaz tabi sizinle. Smileeyy!

hayata tatilde yaşadıklarını detaylandırsan?
Ne oldu da sen böyle düşünmeye başladın?

miska da yarın gelir inşallah yav.
Tabi güzel haberlerleee...

straw makyaj kursundan mı bahsetmiştin sen?
Gittim mi dedin canım gidicem mi dedin?
Bu kadar makyaj muhabbetinden sonra bi makyaj yapasım var ki sormayın. Smileeyy!
YArın boya küpüne batıyomuşum! Smileeyy!
The Secret'ı okudum, beğenmiştim o zamanlar ama psikolojim uygulayacak halde değildi.
Kağıtlarla her yere istediğimizi yazmamız öneriliyor filan.
Göz önünde olması açısından.
Deneyecek halde dğildim dediğim gibi, sonra da kaldı öyle.
Ama şimdi forumda bi topic var onu takip ediyorum.
Olmasını istediğin şeyi diliyorsun ve dilerken olmuş gibi düşünerek hayal ediyorsun.
Ben inanmadım başta ama onun beni arayacağını hayal etmiştim.
Sonrasında arayınca inanmak istedim, bilmiyorum:))
Olumlu bakmayı sürekli hale getirmek lazım.
Bende kopukluklar oluyor.

canım yazdım sen mesaj yazarken sanırım görmedin.6 yıllık arkadaşım durumu bıldıgı halde benı ona yakınlaştırmaya çalışması,cocugun nasıl bı tıp oldugunu ama o dıgerlerının ılıskısı olup olmadıgını bılmıyorum ama bıdaha erkeklere nasıl güvenirim allah bilir...

abim ve kardeşim de nette ... modemi kapatırsam bir sürü dırdır ederler :)
neyse 1 saat sizle geçiririm ben de ... bende de bir smiley !!!

X