"Beğenilen biriyim, meslek sahibiyim ama yalnızım" Diyenler! Nedenler ve Öneriler?

Yok canım sormadım, fotoğraflarımı filan kapatmıştım her şeyimi, sanki dışardan biri gibi görünüyodu profilim, sanırım ona kızdı. Evet ben de dondurucam yakında:))

rapuşşş bak ben bunu bilmiyodum listendeki arkadaşların bile göremiyodu yani ee kesin ona kızdı ozaman bu kötü oluyo cünkü veee evet az kaldı yakında bende donduracam face bana göre degil bu iş

rapuşşş bak ben bunu bilmiyodum listendeki arkadaşların bile göremiyodu yani ee kesin ona kızdı ozaman bu kötü oluyo cünkü veee evet az kaldı yakında bende donduracam face bana göre degil bu iş

Göremiyodu canım, ben ona kızınca kapadım her şeyimi, sen bir yabancısın anlamında, o da mesajı almış olmalı ki yabancıysam çeker giderim dedi sanırım:)) Sonra da aradı. Bende de hatalar var sanırsam.

Kendimi onun yerine koyup düşününce aklıma geldi seillacım seninle konuşmamıştık bunu o yüzden evet.
O açarsa ben dondurcam:)))

göze göz dişe diş hesabı yani rapucum ya sana bişey diyiymm mi bence boşver sen al bu adamı karsına acık acık oturup konuşun niyeti ne aranızdaki şey ne bundan sonra ne olacak falan gibi artık bu adamdan cekineceğin bişey de yokki ben olsam catlamıştım şimdiye sonunda aranızda olan biten bir sürü sey var bu konumda ben konuşurdum gibi geliyo hiç muhabbetim olmayan adama msj attım ben ki normalde yapabilecegim bişey değildi bu ama yaptım iyikide yaptım bak böcüğüme hiç tanımadığı bi adam slm verdi ki sizin koca bi geçmişiniz var sen ara davet et konuşun bir ana önce adını koyun olmayacaksada boşuna zaman kaybetme yok yere aklını bulandırmasına izin verme

evt tamamen katılıyorum. sizin baya samimiyetiniz var ne güzel. arayıp bi yerlere davet edip konuşabilirsin..

Evet canım netlik istiyorum artık dedim ya, bu konuyu netleştirmeden kurtuluş yok zaten bana.
Aynı ortamda olunca çok zor inan ki.
Sırf bu sebepten de olsa netlik istiyorum.

Sabırlıyım olmaz olsun o sabır.
Karşımdakini ilişki yaşamadan tanımaya çalışmak gibi bi düşüncem var.

kahveni pc başında içecegine arayıp onunla içsen konuşsan netleşse herşey yarına yönünü izmiş olarak başlasan nasıl olurr

evt tamamen katılıyorum. sizin baya samimiyetiniz var ne güzel. arayıp bi yerlere davet edip konuşabilirsin..

Arsızlaştırdı zaten beni, kendimi tanıyamıyorum.
Normalde bi erkek beni silsin eksin süründürsün gelemezdim asla.
Şimdi normal geliyor hepsi.
Yakında ayaklarını yıkarsam şaşırmıycam kendime.

yaa yazdıklarınızı okuyana kadar hepiniz kaçmışsınız :)

benim de saat 3te güzellik salonu randevum var rapuş ; o zamana kadar bakayım dedim size ama herkes kaçmış... kaçın kaçın güzel bir pazar evde oturmayın... ben de belki sonra dışarda olucam... akşam da bir film daha izlerim... biriken işlerime baktım da yarın baya yoğun olacak ; çok geç yatmam o yüzden... aslında tatilim boyunca maillerime sık sık bakıp home office çalıştım ama evden yapamayacağım da bir sürü iş var... ama şikayet etmiyorum ; tatil sonrası ilk günüm hemen geçecek ; yarın akşam ben ölü gibi olucam ve hoop salı olacak... ceku evet karşısına salı günü çıkmakta kararlıyım ; daha doğrusu yarın çıkmamakta... umarım bayram sonrası da o izne çıkmamıştır... ben köşemde bekleyeceğim için günaydın deme durumu olmayacak ama bakıp selam verse süper olur... neyse görücez artık...

küçük ve büyük tosbaalarla yarın karşılaşılıyor ayy ne heyecanlı size bol şans diliyorum... rapuş ben de seillanın dediklerine katılıyorum zaman kaybetme artık bir an önce netleştir... valla bu çocuk bakmaya devam ederse ben netleştirmek için yaparım yine bir atraksiyon... bir kahve davetiyle ölmem ama belirsizlikten kafayı sıyırırım kesin... sen de yap bir atraksiyon... aslında olumsuz olursa sonrasındaki boşluk da korkutuyordur ama olsun yaa ne diye bekleyip durasın ki... gamzenk sen de rahat rahat muhabbet etmeye çalış... ilk merhaba ondan gelsin diye bekleme ; olmazsa olmaz üniversitede seninle ortak zevkleri olan bir sürü yakuşulu vardır eminim
haydi görelim sizi :13:

seilla ve ceku tabii ki süslenin... ben akşamları arkadaşlarımdan dönerken bile rujumu sürer de çıkarım evden belli mi olur kimle nerde ne zaman karşılaşılacağı... bakımlı hatun hoştur her zaman

çilekcimmm ; normal canım düşündüklerin... aslında hepimizin içinde kız çocukları var; küçük şeylerden mutlu olmaya çalışan... kızmayalım o ufaklığa

Son düzenleme:
Evet gamzenk hep görücem başımın henüz tatlı olmayan belasını:)))
Sen de görüceksin dimi artık dertleşicez burda:)))

Şu özel mesajlar 10 dk da bir gidiyor ya çok kızıyorum be ne yaa.

haklısın rapucum yarın görüşeceksiniz ama net başla diye düşünmüştüm gerçi 3te randevunda varmış kuaförde olmadı yarın iş cıkısı davet et biyerlere ona görede tavrını takın

böceğim hadi bakalım hayırlısı ben ii ce dağıttım sizler kacıncada toparlanmaya başlıcamyüz bakımı sac bakım epilasyon falan tatil boyuncada spor takıldım yarın biraz dişiliğimi takınacam ama dediğin gibi yoğunluktan başımı kaldıramıycam fakat olsun herzamn hazırlıklı olmakta fayda var

ined
Evet gamzenk hep görücem başımın henüz tatlı olmayan belasını:)))
Sen de görüceksin dimi artık dertleşicez burda:)))

Şu özel mesajlar 10 dk da bir gidiyor ya çok kızıyorum be ne yaa.

aynı grupta deiliz ama görürüm illaki aynı kattayız, kantinde filan da rastlaşırız

bi de beninkinin kankasının arkadaşımla çıkma durumu var ki eğer olursa oo daha çok görücem demektir tabi eğer bnden hoşlanmıosa bu durum ızdırap da verebilir

evt evt ne oldu ne bitti anlatırız artık. bakalım inş güzel şeyler olur cnm ya.:18:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…