"Beğenilen biriyim, meslek sahibiyim ama yalnızım" Diyenler! Nedenler ve Öneriler?

slm canlar yeni gelen arkadaşalr hoşgeldiniz
ayy kızlar ya sabah eski sevgilimin teliyle uyandım nolduma ugradım uykuluyumda tanımadım tabi tamda hatırlamıyorum bişeyler söledi durdu aklına mı gelmişim rüyamı görnüş bişeyler sen kimsin ya dedim ben bu diyince kaldım bi niye aradın dedim işte onu diyorum falan derken nese ya uyuyorum ben arama diyip kapadım uykuya devam sizden sonra kitap falan derken baya bi gec uyudum ben o yüzdende sersem gibiydim bayagıda bi gec kaltım önce rüya falan sandım sonra baktım harbi aramış ne konuştuğumuda hatırlmıyorum tamgerildim yani yok yere kac sene olmuş aylardır haberim yok zaten durumlar karman corman dı nerden cıktı yine aramaz inşallah bidaha nese böle bi durum oldu işte

strawcım canım cok gecmiş olsunsanda rapuşum hakikaten hiç dikkat etmiyoruz kendimize
cekum senin durumunda karışık olmuş hakikaten nerden nereye dünya küçük gerçekten ama böcüğünde dediği gibi en azından annene durumu bu şekilde izah edebilirsin oda babana uygun bi dille anlatır ama bak bu işler gercektende kısmet işi hiç belli olmaz yani

ayy acaba bişey unuttum mu cok sersemim bugün ya hala acılamadımmmmm havada güzel bi programram ayarlamaya calışıyım bakalım
hadi öpüldünüzzzzzzzz

ben de bunu anlamam ; her eski sevgiliyi rüyada görünce niye arama gereği hissedersin ki... rüya de geç ; yok illa karşı tarafı bir huzursuz edeceksin :KK37:
iyi yapmışsın telefonu suratına kapatmakla ; hikayeyi bilmiyoruz ama eski sevgiliyse adı vardır bir nedeni :)

seillaaa bu eski sevgili yakuşuklu muydu caanım?
Hani bi değerlendirme mi yapsan ki, rüyanda gördüğün kişi miydi bu yoksa?
Bak karşılıklı rüyalarda buluşmuşsanız bir hayır olabilirrr.
Lütfen düşün bunu lütfen lütfen!!!

Kızlar satres atmak için yapmadığım manyaklık kalmadı benim.
Şu okul açılsaydı hayırlısıyla yaa.
Zaman geçirmeye çalışıyorum resmen ki ben normalde zaman geçirmek için yapmam hiçbir şeyiiii.

Aaaa yeter artık yaa kıpırdanmalar oluyo çoğumuzda sonra tık yok bu ne yaaa?

İmza: Baş Ayı

Anneme anlattım durumu babama söyleme bi de o ısrar etmesin dedim tamam dedi. Annem de görüş ne olacak olmamışsa olmamış onunla dedi ama yok dedim, başka adam mı yok sanki dedim :)) (oysaki yok)
Çilekçim geçmiş olsun benimde karnımda sancılar var sistit oldum heralde ben kasıklarım ağrıyo. Bu havada çorapla geziyorum üşütmeyeyim diye.

Annene katılıyorum.
Ondan önce zaten sana gelmiş reddetmişsin.
Eğer o ilk gelişi olmasaydı tamam anlarım.
Ama şimdi durumlar farklı.
Öylesine mi reddetmiştin, sebep neydi?
Eğer sebepsiz yere reddettinse o zaman tekrar deneeeee!
Adam dönmüş dolaşmış sana gelmiş.

Zaman geçirmeye çalışıyorum resmen ki ben normalde zaman geçirmek için yapmam hiçbir şeyiiii.

Aaaa yeter artık yaa kıpırdanmalar oluyo çoğumuzda sonra tık yok bu ne yaaa

:KK60::KK60::KK60: koptum ya baş ayı mı :KK60:

ay ben de bnde nası heycan yaptım anlatamam. bi yandan son hazırlıklarımı tamamlıyorum. ama çoook heycanlı ve kararsızım. ilk gün elbise mi giyesem pantolon mu, saçımı düz mi yapsam kıvırcık mı. ayyy karar veremiyorumm :1

aynen bnde vakit geçirmeye çalışıorum. bi an önce atlatsam ilk günü süper olcak:KK8:

Aaaa yeter artık yaa kıpırdanmalar oluyo çoğumuzda sonra tık yok bu ne yaaa?

hakkaten ya. kıpırdanmalar oluo oluo ama şöle gerçek bi hareket görmedik ya karşı taraftan :KK43:(

sebebi nedir anlayamadım bnde yaa..:44:

sabredecez sabrın sonu selamet olur inşş.

:KK60::KK60::KK60: koptum ya baş ayı mı :KK60:

ay ben de bnde nası heycan yaptım anlatamam. bi yandan son hazırlıklarımı tamamlıyorum. ama çoook heycanlı ve kararsızım. ilk gün elbise mi giyesem pantolon mu, saçımı düz mi yapsam kıvırcık mı. ayyy karar veremiyorumm :1

aynen bnde vakit geçirmeye çalışıorum. bi an önce atlatsam ilk günü süper olcak:KK8:

Evet beem, baş ayı oldum ya ben.
Aynı hataları tekrarlıyorum tospaa konusunda.
O sebepten terfi aldım.
Hatta kararlıyım yine tekrarlıycam.
İçimde öyle bi his var nedense. :KK9:

Ben de ne giyeceğimi düşündüm az önce gamzenkcim.
Pantolona karar verdim topuklu ayakkabılarla.
Saçını dalga yap bence. :KK66:

kızlarrr ölcemmmm berbat bir baş ağrısı cekiyorum bugün ve mide bulantısı okadar yersem sonu budur işteee bütün gün uyudum güzelim havada güme gitti başağrısından ne kitap ne film hiç bişe yok tüm gün yatıp uyudum bu eski sevgili rüyamda gördüğüm değil ilk ve tek uzun ilişkim öle bir iki flörtüm oldu ama adam akıllı tek bi sevgilim oldu oda 4sene sonunda bitti işte çok uzun ve karışık bi hikaye msikaya anlatmıştım bi ara belki bi gün anlatırım ama konuşmak istemediğim bi konu bu boşverin yine armış zaten uyuyodum ve de sesizde tel uyanıkda olsam acmazdım gerci onca zaman üstüne ne laka ya aslında acmam gereken bi telde olabilir bu bilmiyorum işte boşverin ayyyyy başım çatlıyo zaten

herkes hasta hakikaten noluyo bize böle cekum bak ii yapmışsın annene anlatmakla
böcük dur sayende saracam bende bu bollywooda
gamzenk nasıl daha rahat hissedeceksen öle yap tatlım kasma kendini cool ol

ayyy başım napmamam lazım cok da bakamıyorum pc ye

Evet beem, baş ayı oldum ya ben.
Aynı hataları tekrarlıyorum tospaa konusunda.
O sebepten terfi aldım.
Hatta kararlıyım yine tekrarlıycam.
İçimde öyle bi his var nedense. :KK9:

Ben de ne giyeceğimi düşündüm az önce gamzenkcim.
Pantolona karar verdim topuklu ayakkabılarla.
Saçını dalga yap bence. :KK66:

bnde pantolona karar verdim topuklu ayakkabılarla gicem büyük ihtimal:18: topukluya alışkın deilim fazla.. tereddütlüyüm biraz ama. gicem yinede :)

tmm saçımı da dalga yapıyim :KK34:

sen deil de inş o tekrarlamaz aynı hatayı. bn sende bi hata görmedim çünkü..

seilla eski bi yöntem ama 5 dk da baş ağrısını yok ediyor; patatesleri halka halka doğra ve başının etrafına bir adet yazmayla sar. Sonra da fotonu çekip face e koy:))

bnde pantolona karar verdim topuklu ayakkabılarla gicem büyük ihtimal:18: topukluya alışkın deilim fazla.. tereddütlüyüm biraz ama. gicem yinede :)

Topuklu iyidir canım alışmaya bak.
Ben de ara vermiştim de geri dönüş yapıcam artık topukluya.
Görünce güzelliğinden bayılsın beyimiz belki harekete geçer.
Donup kalmasınlar da Mazallah!

Ne güzel demişsin valla, hata yapan o ben de ona uyuyorum amaaa! :KK9:
Gerçekten bu sefer artık kaybedecek durumum yok, belirsizlikten kötü olamaz,
Aklıma geldikçe sayıp dökmeyi düşünüyorum bakalım.
Cevaplarını tek başıma anlayamabilirim, size danışıcam. :KK60:

:KK60::KK60: saol canım deniycem ama foto işi olumsuz uzun bi süre face acmayı düşünmüyorum sıkıldım cok

Sanki bi şeyler bitiyor gibi sende, sanırım yeni gelişmelere açıyorsun kendini.
İnşallah güzel insanlar girecek hayatımıza.

Başını ağrıtan eski sevgili olayı mı biraz da?

ayyy evet topuklu vazgecilmezim cok seviyorum bende ama buna rağmen babt ve sporlarımdan da vazgecemiyorum yinede fakat kabul etmek gerekir kadına yakışan topuklu ayakkabı giyelim güzelleşelimmmm

patatesleri birazda dolapta bekletiyorum sanki soğuk daha bi işime gelir gibi geldii

haaa bu arda evet yakışıklıydı canım yaaaa ama ne faydaaaaaa

hakkaten ya. kıpırdanmalar oluo oluo ama şöle gerçek bi hareket görmedik ya karşı taraftan :KK43:(

sebebi nedir anlayamadım bnde yaa..:44:

sabredecez sabrın sonu selamet olur inşş.

E adamları göremiyoruz bile de ondan.
İnşallah canım ben benimkinden çok umutlu değilim de seninki yapacak bi şeyler hadi hayırlısı.

seilla evet soğuk daha iyi olur ben de rejime girdim aç aç oturuyorum, boğazım için sıcak bi şeyler içeyim çok da işim var yaa kalkasım da yok.

Demek yakışıklıydı, soru soracaktım da neyse anlatmak istemiyorsun galiba.
Her şeyin hayırlısı.

inş ya :KK43: daha da harekete geçmezse dönüp bakmıcam o derece :63: artık sıkmaya başladı :KK43:

danş cnm yardımcı olurum tabi elimden geldiğince:)

E adamları göremiyoruz bile de ondan.
İnşallah canım ben benimkinden çok umutlu değilim de seninki yapacak bi şeyler hadi hayırlısı.

seilla evet soğuk daha iyi olur ben de rejime girdim aç aç oturuyorum, boğazım için sıcak bi şeyler içeyim çok da işim var yaa kalkasım da yok.

Demek yakışıklıydı, soru soracaktım da neyse anlatmak istemiyorsun galiba.
Her şeyin hayırlısı.

inş yaaa.

senelerce beklemek istemiorum. 1 sene oldu ya yuh :KK43: en çok bozulduğum nokta da daha öncede az buçuk konuşurduk ama hiiç bişe hissetmiodum hatta çook önemsiz biriydi benim için. kendi geldi ilgilendi. bnm aklımı karıştırdı. şimdi de bişe yapmıo. en çok da o yüzden sinir oluyorum yaa:KK43:

rapuş şu patates cidden işe yarıyor mu ; face kısmı hariç tabii :KK37:
bugün arka arkaya 2 tane 3 saatlik hint filmi izleyince ve de ikisi de mutsuz sonla bitince başım ağrımaya başladı... ama ikisi de güzel ve toplumsal mesaj veren filmlerdendi... ya filmler 3 saat olunca iki filmmiş gibi bir anda filmin gidişatı değişip bambaşka birşeye dönüşüyor... komediyken polisiyeye dönüyor mesela... bildiğin hint danslı aşk filmiyken teröristli filan bir film oluyor beynim döndü :KK53:

pzt günü ne giyeceğimize karar mı verdik... ben salı günü elbise giyeceğim umarım sabah çok serin olmaz :KK12: ben geriliyorum sanki yaa ; hayal dünyasından gerçek hayata geçiş yapacağım çünkü... en son suratıma bile bakmamıştı artık bunu hatırlamaya başlamalı mıyım acaba :26:

kendini yorgun ve hasta hissedenler yarına toparlanır umarım... ben de yatıyorum şimdi ; iyi geceler hepinize...

yaa beğen tuşu istiyoruuum :KK4:

Annene katılıyorum.
Ondan önce zaten sana gelmiş reddetmişsin.
Eğer o ilk gelişi olmasaydı tamam anlarım.
Ama şimdi durumlar farklı.
Öylesine mi reddetmiştin, sebep neydi?
Eğer sebepsiz yere reddettinse o zaman tekrar deneeeee!
Adam dönmüş dolaşmış sana gelmiş.

Evet canım sebepsiz yere reddetmiştim
Hiç görüşmemiştim bile. Ama içimden gelmiyor yaa, o kızla ailesiyle filan tanışmıştı nişanlanacaklardı nerdeyse ondan ne zaman vazgeçti de hemen bana döndü. Biraz da tipini beğenmedim zaten :KK37: olmaz yani onunla. Geçen gün müdür yardımcımız ve eşiyle bi cafede rastlaştık, var mı bi değişiklik diye soruyolr hemen yok dedim ben hala eski ben :KK1:

inş ya :KK43: daha da harekete geçmezse dönüp bakmıcam o derece :63: artık sıkmaya başladı :KK43:

danş cnm yardımcı olurum tabi elimden geldiğince:)

valla güzelim cevap da vermeyebilir bu tospaa ama bu sefer cevap almadan bırakmıycam gerekirse enseye bi şaplak. :KK60:
Dövesim var zaten, bu a-da-mı dö-ve-sim vaaarrrr!!!
Allah sonumuzu hayretsin, amin.
Yorumlarını bekliyorum canım.

inş yaaa.

senelerce beklemek istemiorum. 1 sene oldu ya yuh :KK43: en çok bozulduğum nokta da daha öncede az buçuk konuşurduk ama hiiç bişe hissetmiodum hatta çook önemsiz biriydi benim için. kendi geldi ilgilendi. bnm aklımı karıştırdı. şimdi de bişe yapmıo. en çok da o yüzden sinir oluyorum yaa:KK43:

Benim de bir sene oldu, hatta geçti bir seneyi.
İşin tuhafı ortamdaki herkes bizi sevgili sanıyor.
Ben de başlarda bi şey hissetmemiştim, kendini burnuma soktu.
Sonra da kaçıyor. Yaklaşıyor bi daha kaçıyor.
Kafamdan sildiğim anda tekrar geliyor.
On kere falan sildim ben bu adamı, sonra tekrar bi şekilde hatırlattı kendini.

Benimkinin adı büyük tospaa seninkininki küçük tospaa olsun olur mu canım? :KK52:

X