Beğeni geçmişi

neyapmaliyim

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
1 Temmuz 2024
28
22
24
İyi akşamlar hanimlar, erkek arkadaşım bana güzel sözler içeren Instagram gönderileri atıyor iyi hoş tıkladığımda o da begenmis gönderileri ama yorumlara baktığımda 19 hafta önce 12hafta önce 9 hafta önce vs yazıyor yani yorumlar geçmiş tarihte atılmış hep geçmiş tarihli olduğu için kesfete düşmüyor diye biliyorum. Bana 4/5 senedir ilişkisinin olmadığını söylemişti ama sanki gönderileri başka bir kıza atmış ondan alıp bana atıyor gibi hissettim tabi ki geçmişi beni ilgilendirmez ama yalan söylüyorsa üzülürüm. Sorum gonderilerin altındaki yorumlar eski tarihli ise kesfete düşer mi? Yoksa önceden mi begenilmistir bunlar

Beğendiğiniz gönderileri hiç kaydetmediniz mi ? Adam da öyle yapmıştır belki.

hic zannettiginiz gibi degil 1 sene onceki gonderi bile onunuze dusebilir. anlik hype oldugu zamanlarda tekrar kesfete duser. hatta ek yapiyim,tiktok videom viral olmustu gecen sene,bu sene hala begeni geliyor videoya. bence siz fazla evhamlisiniz. bu sekilde bi omur gecmez cok takilip kendinizide partenerinizide yormayin

Benim keşfetimde de 3-4 aylık gönderiler oluyor kesinlikle Algoritma ile alakalı

Ne alakası var ya onun kesfetine yeni düşmüştür. Oturup bunlara mi takiliyorsunuz ?

Allah aşkına bu konuya mantıklı, konu sahibini ikna edici yorumlar yapmayalım arkadaşlar.

Açtığı ve takıldığı bu mesele sizce normal mi? Yazık vallahi, genç adama üzüldüm. Sıkıntılı biriyle sevgili olmuş. İnşallah bu kıskançlık görünümlü takıntılar genç adama zarar vermez. Ve umarım ayrılır.

Yakın zamanda size takı hediye ettiyse durum kötü.
Böyle tipler 1 alana 2'incisi %50 indirimli olduğu icin 2 kişiye de aynı hediye almaktan imtina etmezler.

Emoji verme kısmına şu eklensin lütfen >
Sherlock’a bak sen..
Somut şeylerle ilgilenin, iz sürmek hem tarafları hem ilişkiyi yorar.
Bana bu yapılsa anında bloklarım o kişiyi
bir kiz arkadasim var uzak mesafe iliskisi yaşıyor. hep cocuk geliyor hic kiz gitmedi
bjr gün tutturdu "görüntülü konuşuyorduk odasinin her yerinde cicek var, saksi var. odasi cok duzenli. belki de evlidir"

bir kiz arkadasim var uzak mesafe iliskisi yaşıyor. hep cocuk geliyor hic kiz gitmedi
bjr gün tutturdu "görüntülü konuşuyorduk odasinin her yerinde cicek var, saksi var. odasi cok duzenli. belki de evlidir"

Yani şöyle, belki de haklı ve belki de gerçekten kandırılıyor diyelim.
Bunun için bile bu tarz argümanlar normal değil.
İnsan rahatsız olduğu bir his varsa bunun üzerine gitmeli, belki gerçekten bilinç dışında o ilişkide güvende olmadığı hissi oluşuyordur, buna kulak vermeli.
Ama bunun için kimseyi, hatta en başta kendini ikna etmek için zorlamamalı.
Aslında konu sahibinin burda konu açması bile bir tür kendini ikna çabası, ama yanlış yerde debeleniyor.

Herkesi ve her türlü delili bir kenara bırakıp, kendine sorması gerekiyor: bu ilişkide güvende hissediyor muyum?
Bunun cevabı kâfi.
Bizim tez ya da antitezlerimize ihtiyacı bile yok.

1 sene önce ki paylaşılan gönderilerde de kesfettimde hala gözüküyor süre kısıtlaması yok,belkide beğendiğini videoları kaydetmiş olabilir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…