Makyaj Ürünleri Beğendiniz Makyaj Resimleri....

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
arkadaşlar ben bu kızın bu doğal makyajlarına bayılıyorum.son derece doğal gündelik dinç gözükmüyomu sizcede?
bu makyajların nasıl yapıldığına dair fikri olan varmı acaba??

aslına bakarsan cokda agır makyaj var hatunda..goz kalemı far eyelıner allık pudra veya fondoten rimel ruj parlartıcı..sadece kıvamında ve dogal tonlarda abartmadan kullanıyorlar...

aslına bakarsan cokda agır makyaj var hatunda..goz kalemı far eyelıner allık pudra veya fondoten rimel ruj parlartıcı..sadece kıvamında ve dogal tonlarda abartmadan kullanıyorlar...

hadi ya o kadar çok makyaj varmı bu kızda:1shok:
peki ama ne tonlarda kullanmış ki?
bana bu makyaj için önerebilceğiniz ürün ve ton lar var mı acaba?
gerçekten makyaj hakkında hiçbişey bilmiyorum sanırım=)
çok teşekkür ederim şimdiden

Cilt tonu ile ozdes bir fondoten,buyuk ihtimalle cilt tonundan yarım ton acık bır aydınlatıcı kas ustune ve goz altına..seftali tonlarında naturel bir allık.siyah goz kalemi ile gozler belirginlestirilmis.tek kat rimeldir cunku dogal duruyor.cilek renginde bir ruj ustune parlatıcı gibi duruyor ilk resimde.. ay ne cok yazmısım :))
naturel makyaj en zoru yoksa ole elıne gecenle boyanmakta ne varki..
cok iyi hatırlıyorum,bir kokteyle gidecektik ben naturel makyaj istemistim.makyoz suruyor degısıklık yok surdukce suruyor yine degisiklik yok ..bıtınce bır bakıyorsun sankı dogustan porselen bebek gibisin...

=))
anladım sanırım tamam denicem.peki far,pudra ve eye liner kullanılmışmı?ve siyah kalemi hem üste hem altamı çekmiş =)
biliyorum çok soru sordum ama söz bunlar son =)kaydirigubbakcemile2

=))
anladım sanırım tamam denicem.peki far,pudra ve eye liner kullanılmışmı?ve siyah kalemi hem üste hem altamı çekmiş =)
biliyorum çok soru sordum ama söz bunlar son =)kaydirigubbakcemile2

bence far yok..ama ortadaki resimde kesilikle altına da siyah kalem cekmis..ne demek yahu lafımı olur..nacizane paylasıyoruz fikirlerimizi :)

Nathalie Portman ın hem güzelliği hem makyajı dolayısıyla tarzı on numaraaaa

Son düzenleme:

Angelina jolie cakmasi olmasina ragmen takdir edilmesi llazim ki cok hos bir kadın..makyajını da cok ıyı yapıorlar...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…