Beğendiğimiz Makyaj Ürünlerinin SWACH larını Paylaşalım

aa gozukmuor anacım hıc,renksız ve ıslak sanırım.daha yakından tek onun swacthını ıstesem,cok mu sey ıstemıs olurum canım ya

tazeyumurta canım senın glossunun o nosu artık uretılmıyormus maalesef :KK43:

bende baska rengını aldım

dsc02246d.jpg

dsc02245l.jpg

dsc02244s.jpg

dsc02249a.jpg

ooooouuuuvvvv bu ruja bayıldımm beeeeeennn ... rengi çok güzelmiş tatlım güle güle kullan

Guzel dımı bende begendım,yalnız su erkul standında duran sarısın gorevlıye gıcık oluyorum ya,pazarda hıssettırıyor bana kendımı

yok ya kalem verelım,pudra verelim,kalemtras verelim,ıkı ruj bır allık verelim :)
sanki pazarda satıs yapıyor,ona yok dıyorum, oburunu dıyor :)))

yenı cıcılerım bır anda kıymetlilerim oldu kızlar,swacthlarını burda da paylasayım.İçlerinde Monica rujuda var oleyyyyyyyyyyyyyy

dsc02250xq.jpg

dsc02254d.jpg

dsc02252n.jpg

dsc02261yv.jpg

dsc02257nw.jpg

dsc02263by.jpg

beğendiğim golden lady 24 nolu ruju bulamadımm ..
nerelere gitmedim varyaaaa ... kadıköyü tozuttum sabah sabah ama öle marka satmıyoruz biz diyorlar..

sinir olduuuuuuuuuuuumm .. ben onu beğenmiştim aklinialirimsmile

donut ; canım açık olan lip glossun ve 3d olanın nosu ve markası nedir ? çok hoş güle güle kullan şekerr..

3d olan gloss bourjois 3d effect no 39 canım,digerini cılekten aldım scott barnes flossy glossy - meow :)))

teşekkür ederım canım

donutum yaaa giremedim ben nete hafta sonu malum nişanlım rahat vermedi dolayısıyla swachta ekleyemedim sana bilmiyorumkismilealsanaalsanasmile

güle güle kullan tatlım aldığın renkte süperemiş o üründe 5-6 ayın ürünüydü ama demek ki artıkın yok güle güle sür sürüştür tatlımmm

bourjoisin rujuda cok güzel güneşte acayip parlıyor ışul ışul :jeyyar:

X