Beğendiğimiz Makyaj Ürünlerinin SWACH larını Paylaşalım

lattem canııımmmm mac değil tatlı cecile far o aaayyy mac gibim çıkmasına sevindirik oldum benim hiç macım olmadı biliyormusuuunnn kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

TaLım önceLikLe topic'in hayırLı oLsun çok güzeL ürünLerin var uzun süre kuLLanman diLeğiylee ..

Çünkü makyaj maLzemeLerimizin bitmesini hiç isteemeyizz zemuszemus

Hanımlar beğendiğimiz makyaj ürünlerinin burda swachlarını paylaşıp bilmeyene bildirelim görmeyene gösterelim istedim :) zemuszemus zemuszemus haydin süslü kokoşlar ilk paylaşımları ben yapayım istiyorum zemuszemusaklinialirimsmile

tatLım rujLarın harikaa ötesii .. renKlER muhteşeemm görünüyoorrr ..

şu pembe renge bayıLdımmmm opuyorumnanaktan

tatLım rujLardann ..

2.sıradakii soldan 3.cüyü çooooook beğendimm rengi çok hoşşş aynısından aLıcaaam

tam istediğim renk yaa buLdum işte buLduumm yiihuuu :lepi:

no aLabiLir miyim ?

cancağızım o üstte beğendiğinde maybelline kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3 maybellineden reklam ücreti isticem bu gidişle kaydirigubbakcemile3

lattem canııımmmm mac değil tatlı cecile far o aaayyy mac gibim çıkmasına sevindirik oldum benim hiç macım olmadı biliyormusuuunnn kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

mac e bensio cidden:kedi:
bu arada topicin hayırlı olsun bende lipstick ve rujlarımı koyuyum

soldan sağa
she J23 kahve
she J214 pempik
maybelline mauve star
she J213 nar çiçeği

alttakide body shop tam çıkmamış rengi

teşekür ederim tatlım opuyorumnanaktan
beğendiğiniz yada makyaj ürünlerinizin swachlarını bekliyoruz kaydirigubbakcemile5

cnm topikini güle güle kullan ehehehe sempatiksalakcinni

bukadar ugrasmıssın keske no larını ve markalarınıda swachların altına yazsaydın
güzel olurdu yerimseniben

tatLımmm doğru anLattım dimi beğendiğim buyduuu çünkü ben gidip direk noyu sölip aLıcaaam öyLe beğendim ve fiyatı nedir ?

13811.jpg
[/URL]

aaaa bende she nin iki yanında soluk pembe olanı begendım,onun nedır nosu ve markası ? beyu gibi sanki markası

evet canım beyu 60 nosu aynalı maynalı ışıklı bişi o gece için özellikle tazelemek istediğinde süper olii sositosositosositososito

X