beden yasinizi kesfedin

testi bikaç kere farklı şekilde yaptım hep yanı şeyler yazıyor iyi kandırmaca gibi geldi bana

Yogun bir tempoda yasiyorsunuz. Hizinizi yavaslatmalisiniz. Cünkü biyolojik yasinizla kütükteki yasiniz ayni. Bu nedenle biyolojik yasinizi kücültmek icin yemeklerinizi düzenli yiyip, haftada en az iki saat spor yapin.

Sanırım herkese sonuç aynı çıkıyor.

Tek kelimeyle sağlıklısınız.Sinir , salgı hormonel sisteminiz dendgeli. ( hiçte bile hormon bozuklğu var bende hıh) Nufus kütüğünzdeki yaşınzıdan 4 yas daha gencsiniz ( ztn 18 yasındaym 14 mü görnüyorum ki :) ) Kendinize dikkat ederseniz ilerki yıllarda aynı yaşlarda kalmanız olağan..

bana bu çıktı..

bi aktar var biizm burda o bana demişti senin cildin hiç yaşlanmaz :eek: çok şanslısn bebek gibi yüüzn var demiştii kaydirigubbakcemile3 doğrumu ne ?
bunu okulda hocamda dmeişti kaydirigubbakcemile3

Yogun bir tempoda yasiyorsunuz. Hizinizi yavaslatmalisiniz. Cünkü biyolojik yasinizla kütükteki yasiniz ayni. Bu nedenle biyolojik yasinizi kücültmek icin yemeklerinizi düzenli yiyip, haftada en az iki saat spor yapin

herkese aynı cewabı verio bu test .e biz bunları zaten biliyoruz ;ayrıca ben calısmıyorum kı yogun tempom olsun bu test uyduruk :dilcikar:

Yogun bir tempoda yasiyorsunuz. Hizinizi yavaslatmalisiniz. Cünkü biyolojik yasinizla kütükteki yasiniz ayni. Bu nedenle biyolojik yasinizi kücültmek icin yemeklerinizi düzenli yiyip, haftada en az iki saat spor yapin.

kimlik ve biyoloji yaşım aynı çıktı..:1closedeyes:

genelde kımse 30umda olduguma inanmıyor ama ruhen 40 varım valla.

X