bebişlerinizle aranız nasıl?

aslihanxx

Canım oğlum
Kayıtlı Üye
28 Nisan 2007
577
2
43
kızlar bebişlerinizle aranız nasıl? yani sizi tanıyormu? beinimki beni hiç tanımıyor bana bakmıyor beni görünce heyecanlanmıyor (saydığımın hepsini babasına yapıyor) bunlar beni çok üzüyor.ben isterdimki keşke beni biraz ayırsa neyse sizinkiler nasıl

benimki tanıyor beni, babasını, babaannesini ve eşeğini tabiki:))
beni aynı odadaysak gözüyle takip ediyor, babasının kucağındayken adeta bir yumak olup bana yuvarlanıyor, sesimi ayırtediyor, başka odadan falan seslenince sakinleşiyor, ama işten ilk geldiğimde yüzüme bakmıyor gözünü kaçırıyor onunla konuşurken ama sonra barışıyoruz

Benimki de beni tanıyor,bana gülüyor hatta kucağıma gelmek için hamle yapıyor..

Sen de üzülme belki az vakit geçiriyorsunuzdur.. bence bebeğinle daha çok vakit geçirmeye çalış,oyunlar oyna şarkı söyle..o zaman tanıyacaktır..

bir şey soracaktım bebeğin kızmı erkekmi, kız bebekler babaya daha düşkün olurya acaba ondanmı öyle yapıyor

oğluşlarım beni tanıyorlar yanlarına gideyim hemen eller havada heyecanlanıyorlar, ağızlar açılıp gülünüyor.. sesimi biliyorlar.. odada ne yaprsam beni takip ediyorlar ama ufonun ışığı yanınca direk gözler oraya kayıyor..:))
birde bizimkiler ikiz oldukalrı için birini alırsam diğeri bana değilde kucağıma kardeşine bakıyor bazen kıskanılıyor.. kıskanma durumlarımız başladı yani..
ekleyim istedim sen anladığım kadarıyla çalışıyorsun eğer öyleyse biraz zaman alabilir sana alışması.. işden gelince onunla kendine bir oyun vakti ayarla konuş onunla sana karşı yönelme olduğunu sende göreceksin..:))

Son düzenleme:
benim oğlum beni tanıyor.
kalabalığın içinde beni buluyor,sesimi tanıyor,gülücük atıyo,özellikle gündüzleri babannesindeyken arıyom eğer mızırdanıyorsa telefonu kulağına tutuyo konuşuyorum susup gülmeye başlıyormuş.
ama baba aşığı. ona ayrı bi düşkünlüğü var.baba yoksa ben 1 numarayım baba varsa baba 1 numara :hooray:

Benim lokumda beni cok iyi taniyor.Babasinin kucagindaysa bile gözüyle sürekli

beni takip ediyor.Evde yalnizsak baska odaya gectigimde basiyor cigligi.

Babasinida cok iyi taniyor cünkü babamizin isten gelis vakitlerinde camda oluyoruz.

onca kisi görüyor tepki yok ama babasini gördügü an gülüyor ve elleri filan hareketleniyor.

benim kızım da beni tanıyor ,hemde ne tanımak sesimi duydumu çırpınıyo,çıldırıyo alınca sarılıyo kafasını omzuma koyuyo ,babayıda çok seviyo aralarında farklı bir bağ var ama onun kucağındayken yinede beni istiyor.yalnız bir sorunumuz var çok yabancılıyo ,başkası aldımı kucağına ağlıyo bana gelince susuyo hemen,biraz alışması lazım durması için,o yüzden kimseye bırakamıyorum..

benim boncuk kimseyi yabancılamıyo , herkese gülüyo hatta geçen gün bankaya geldi , çevresinde toplanan 20 kişiye ayrı ayrı gülerek cilveler yaptı , bunun dışında beni gayet iyi tanıyo ama esas tezahuratı babasına yapıyo , birtek babasına kahkahayla gülüyo ve birtek babasının kucağında ona sarılarak uyuyo , ne diyim Allah ayırmasın.. arada sırada kıskansam da yine de mutluyum birbirlerine olan düşkünlüklerinden dolayı :1hug:

benim kızımda beni tanıyo gözleri hep bende babasınıda tanıyo görünce hemen sesler çıkarmaya çırpınmaya başlıyo fotoğraflarımızı görüncede heyecanlanıp konuşuyo:)ama benimkide yabancılıyo başkasına gidince hemen ağlıyo bana gelincede aniden kesiliyo ağlaması:)

benim kız çok erken başladı beni tanımaya.2 aylık yoktu bile.çok erken agulayıp gülmeye başlamıştı.ama ailelerden uzakta olunca çocuk tek beni görüyordu.akşamdan akşama da babayı.o yüzdendir belki.çok vakit geçirmediysen henüz tanıyacaktır.

bızım kucuk beyımız ben evden gırınce daha yanına gelıpte benı gormeden basıyor cıglıgı
seslenıyorum yavrum geldım dıye heyecanla mıkırdıyor
ama annemle oyun oynarken daha neselı daha cok kahkaha atıyor
bende sadece gulucukler sacıyor ama annemle kahkaya ıle guluyor
babamızda da sakın sakın duruyor
uyku moduna saha cabuk gecıyor babanın yanında

Benim prensesim de baba aşığı. Babasının her yaptığına kahkaha atıyor, sürekli ona cilveler yapıyor ama annesini de çok ihmal etmiyor bu sırada. Gözüyle sürekli beni takip ediyor, yanına gidince kucağına almam için heyecanlanıyor, sesimi duyunca sakinleşiyor. Ama nolursa olsun, ben babasını, babası da beni kıskanıyor :)

kız çocukları zaten baba aşığı olurlar benim çitlenbik de öyle .. babanın sesini duydumu aranmaya başlıyor gördüğü zaman kahkaha atıyor .. babadayken de bana gelebilmek için kendini öne atıyor .. eve geldiğimde seslendiğimde tepki vermiyor ama gördüğü zaman almam için tüm işve cilve yapılıyor ..
sesim çok etkileyici değil çünkü bütün gün annanede ve benim annemle sesimiz çok benzer o yüzden yokluğumda sesten pek anlamıyor sanırım şimdilik.

benim kzımda benide babasınıda tanıyor çıldırıyor bizi görünce.ama her bebegin tepkileri farklıdır muhakkak senin bebişinde seni tanıyordur üzülme canım.

valla benim oğlan bana hiç bakmıyor komşu gibiyim yani:1no2:

canım zaten bebekler 6 aydansonra tanırlar ona göre şu anda sen ve o ayrı değilsiniz ikiniz birsiniz..

kendini ayrı olarak o zaman hissedecek..

çok normal yani üzülme..

kokunu filan tanır şimdi..

ağlarken başkasındaysa al sakinleşir..

takip edebilir gözleriyle çok aşina olduğu için o kadar..

Benimki de tanıyor.işten gelince kapıda annanesinin kucağından bekliyo oluyo.kapıyı açıyorum önce ayaklarımdan başlıyo bakmaya yukarı doğru çıkıyo yüzüme gelince bi çığlık atıyo gülüp annanesinin koynuna saklanıyo.sonra tekrar dönüp yine kaçıyoo.:) sabahları uyanınca da beni görünce hemen gülüyoo .ayy öyle seviyorum kii.sabahları zor bırakıp geliyorum.aşşkımmbenim.insan bi insanı bu kadar severmiymiş yaa.analık ne biçim bişeymişsenağlama.allah isteyen herkese versin inşallahh

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…