bebişlerin doğum günleri

ridacığım demek sende bendensin bende fenerbahçeliyim eşimde trabzonspor. bi şapkasını takayım diyorum kıyamet kopuyor gecen akşam karanlıkta diye müsade etti tam dolaşmamız bitti bakkala girdik demesinmi adam bune fenerin neişi var trabzonlunun çocuğu fener giyermi diye daha onuda taktırmıyor. çenesi tutulasıca adam zaten zorla takıyordum. ama çok yakışıyor fener kıyafetleri dimi:asigim: eminim muhammed'ciğimede çok yakışıyordur. yerim onu ben cokacimcoook Şeniz bazen kızıyorum eşime diyorum fenerli yaparım onu ben bakıcam bütüngün ona görürsün diyorum. kriz geçiriyorhihoyyyt
yanlız galatasayarı bende olsam asla giydirmezdim:dilcikar: tebrikederim senikaydirigubbakcemile5

Son düzenleme:
Ee ne demişler renklerin en güzeli :))
Benim eşim fanatik değil ama kızım ellerini yumruk yapıo babasıda tutuyo kaldırıp havaya elini şampiyon galatasaray dio kızım cimbomlu olmasın yaaaa .
Bence şampiyon bebek formalarının en güzelli fenerli olanlar yani bunu sadece renkler güzel olduğundan diorum

ben cimbomluyum ama merte doğuştan fanatik fenerbahçe tulumunu giydiriyorum ne bilim pek sorun yapmıyorum ilerde kendi seçer takımını

aaaah aaaah keşke bende giydirebilseydim. kızım olursa giydirebilicekmişim ama. erkek çoçuğu babasının tuttuğu takımdan olurmuş öyle diyor. eşim ama trabzonun kıyafetlerini beğenmiyor bende aldığım şeylerde konbine ediyorum gönlü olsun diye lacivert kapri pantolon, bordo tşört gibi. ama o benim gönlümü etmiyor. alsam giydirsem eve almaz beni ya ben fener kıyafeti giydirmek istiyorum oğluma yaaaaa.... o benim oğluuuuuuum:KK43:( gerçekten başka takımın renkleri sırıtıyor ama fenerinki çok doğal duruyor görsel olarakta

X