Bebişlerin Cinsiyetini Ögrenenler Yokmu?

kızlar bugün benim 12. haftam doldu ve ense ölçümü için doktora gittim.doktor cinsiyeti içinde baktı baktı bi çıkıntı var aslında erkek olabilir dedi ama emin olamadı seni yanıltmayayım bir ay sonra gel o zaman kesin belli olur dedi.açıkcası benimde pek ümidim yoktu zaten.bebeğimin ölçümleri iyi çıktıya bu bana yeter.cinsiyeti için biraz daha beklememiz gerekecek.

Ben de 13 haftayı geçtim,bu ayın 26 da hem ikili tarama testim yapılacak hem de cinsiyetini öğreneceğiz:)
Umarım herşey yolundadır..

sanadamı bir ay dedi banada 5 hafta dedi 18 haftalıkken gidicem ozaman ögrenicem cinsiyetini ama bana cok uzun geliyor yaa hemen ögrenip ciciler almak isitiyorum bebegime sonuclar benimde süper cıktı allaha cok şükür saglıklı olsunlarda cinsiyet önemli degil ama merak işte Şeniz

ya doktor bi ay dedi ama rutin kontrol için çağırdı bu aradada cinsiyetine bakmış olacak.ama benim işim belli olmaz iki hafta sonra tekrar gidebilirim sırf cinsiyetini öğrenebilmek için :) berşulecim sende o zaman büyük ihtimalle öğrenirsin cinsiyetini.

valla benim eşim benden daha meraklı 5 haftayı beklemeyiz gider cinsiyetini ögreniriz dedi cünkü sıkıldım artık sürekli ailemden arıyolar cinsiyetini ögrendinmi diye her defasında hayır demekten bıktım şöyle bii kızım olucak veya ogluşum olucak diye bilsem off yaa

ben daha hamile olduğumu bile kimseye söylemedim :) bugünden sonra artık yavaş yavaş söylicez.aslında bana kalsa cinsiyetini öğrenip öyle söyleyelim diyorum ama eşimi zor zapdettim zaten :)

ben bu cumartesi sonuçları öğrenmeye gideceğim o zaman da soracağım doktora çok merak ediyorum benim uyuz bir görümcem var sürekli senin kızın olacak diyip duruyor sinirlerimi bozuyor ikide birde kız halaya benzermiş falan diyor bana benzesin diyor deli olucam yani kız isityorudum ben biz 3 kızız ama şimdi sırf şunu şişirmek için erkek olsun diyorum hatırlısı bakalım inşallah söyler doktor 1 ay sonra gel derse çatlarım merakımdan ortalık yerimden ((

ya genciza sayfayı aşağı yukarı kaydırayım derken sana teşekkür ettim yalnışlıkla :sm_confused:yerimseniben

ben daha hamile olduğumu bile kimseye söylemedim :) bugünden sonra artık yavaş yavaş söylicez.aslında bana kalsa cinsiyetini öğrenip öyle söyleyelim diyorum ama eşimi zor zapdettim zaten :)

nasıl söylemedinmi hala inanamıyorum ben icimde tutamadım ogün herkez duydu nasıl sabrettin vallahi pes ailenedemi söylemedin:1shok:

ne demek canım herzaman sayfa kaydırmalarını bekliyorum:icecream:

nasıl söylemedinmi hala inanamıyorum ben icimde tutamadım ogün herkez duydu nasıl sabrettin vallahi pes ailenedemi söylemedin:1shok:

yok canım valla daha annem bile bilmiyor.sürekli soruyo herkes bende şimdilik bişey yok diyordum.benim ilk gebeliğim 9 haftalikken mecburi sonlandı.o yüzden şimdi temkinli davranmak istedim.12 haftam dolsun öyle söylerim diyordum inşallah bugün söylicez herkese.

ayy ben çok isterim keşke kızım olsada halalarına benzese hepsi sarışın renkli gözlü :) ben esmerim bana benzerse kara kız olur :)

hadi bakalım kimbilir ne kadar sevinecekler
ben ilk anneme söyledim geç duysa üzülürdü herhalde bari annene söyleseydin
ama tabii en doğru karar senin

ayy ben çok isterim keşke kızım olsada halalarına benzese hepsi sarışın renkli gözlü :) ben esmerim bana benzerse kara kız olur :)

aman benimki benzemesin benimkide tam tersi esmer birde çok çirkin :)))
eşim sarışın mavi gözlü o tam tersi yok esmer olsun beyaz olsun sorun değilde
annesine babasına benzesin canım niye ona benzicekmiş huyu çok kötü birde yani kısacası ucundan kıyısından benzemesin inşallah gerçi bizde 3 kızız hiçbirimiz halamıza benzemiyoruz :dance:

hahah aynı dert bendede var ben kumral mavi gözlü beyaz tenliyim eşim esmer kapkara bişey halalarımızda öyle kara kara yok ben esmer bebişleri severim ama halalarınada benzemesin yaaaa

allah iyiliginizi versin kızlar siz eger benim bebegim şuna benzesin derseniz benzer mesela annem bana hamileyken halasına benzesin huyu suyu güzeligi demiş dogdugumda halamın bebek resmleriyle baktıklarında tıpa tıp aynıymışım yani hala cok benziyoruz ben kimseye benzesin istemem kendine has güzeligi olsun anasına babasına benzesin yeter

eminim cok seviniceklerdir ben test yaptıgımda eşimde evdeyi kaynanama kahvaltıya gitmeye hazırlanıyorduk tuvalete girdim testimi yaptım cıktıgımda şok bir ifade şaşkınlık sevinc karma karışıktım eşim pozitfmi hamilemisin diye sordugunda evet dedim o bile şok oldu cok sevindi hazır ac karnınaykende dedim hemen kan testi yaptırıyım hastaneye gidip verim kanı sonra kaynanama gittim onlarada söyledim cok mutlu oldular aslında inanamıyo insan hala ama karnım büyüdükce ve her ultrasonda görünce daha cok inandım şimdi sen böyle diyince şaşırdım ben ögrendigimde içim içime sıgmamıştı nasıl paylaşmadın diye hayret ettim ama canım başından gecmiş bir olay ondan dolayı istememişsin neyse artık bebegin sımsıkı tutundu sana annesi paylaş herkezle Şeniz

evet artık büyüdü annesi paylaş o seni bırakmaz artık 2.trimestere geçtik.benimde her ay adetlerim geçerdi bi kaç ay denemiştik tutmamıştı heralde bu ayda adetim gecikti dedim annem eczaneden test almış benden meraklı bende test aldım hadi yap dedi yaptım ç2.çizgi okadar siliktiki ancak ışığa tutunca belli oluyodu şaşırdık varmıydı yokmuydu anlayamadık apar topar en yakın polikinliğe gittik genç bi doktor gülerek geldi test sonucunuz pozitif diye bende aptallaştım pozitif ne demişim

hemen eşimi aradım işte test yaptım sonra polikinliğe gittim falan diye anlatırken bağırdı tuğba sonucu söyleeeeeee diye hamileyim dedim çok sevindi ya birde oğluşum diye seviyo ya daha belli değil deli ediyo beni

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…