bebişlerimizin oyun arkadaşları :)

kreeft kiz masallah o gözler ne ölee yerim ben onuu..

simdiki bebekler cok sanslii.. benim hic böle oyuncagim olmadi

annesine cekmis canim :1rolleyes:
benim ogluma daha birsey almadik,bitanem benim elindekilerle yetiniyor..
alinca gosteririm sizede.....kaydirigubbakcemile2

cnm benim abimin oğlunundu o verdi :) çok pahalı bişey değil taş çatlasın 100 ytl. ama çook işe yarıyo..

bu arada benim kızım kordonuyla oynuyor şu an başka şansı yok teyzeleri:teytey:
[/COLOR][/FONT][/B][/QUOTE]

nasıl yani ne kordonu anlamadım cnm ..

sanırım daha doğum yapmamış feridecim.hamile arkadaş o yüzden öyle dedi.kim yazmış bu mesajı bende onu göremedim.

sanırım daha doğum yapmamış feridecim.hamile arkadaş o yüzden öyle dedi.kim yazmış bu mesajı bende onu göremedim.

demett yazmış da cnm hamilelik değil takvimi yaş takvimi var 12 ye kadar gidiyo çünkü 12 aylık doğuramıyacağına göre ne kordonu acep dediydim kaydirigubbakcemile3 ama galiba takvim yanlış yani hamiledir heralde :CüvCüv:

bu arada benim kızım kordonuyla oynuyor şu an başka şansı yok teyzeleri:teytey:
[/COLOR][/FONT][/B]

nasıl yani ne kordonu anlamadım cnm ..[/QUOTE]

kızlarr takvimim yanlış değil ama haftalık değilde aylık bir takvimmm yani 7 ay 12 günlük hamileyimmm 2009 temmuz annesiyimmm

heheee kıslar güldürdünüz beni
kordon falan

Allah tamamına erdirsin
bebişine sağlıkla kavuş inşallah

nasıl yani ne kordonu anlamadım cnm ..

kızlarr takvimim yanlış değil ama haftalık değilde aylık bir takvimmm yani 7 ay 12 günlük hamileyimmm 2009 temmuz annesiyimmm[/QUOTE]

canım allah tamamına erdirsin a.s. takvimin yanlış sanırım febinin dediği gibi 12 aylık gösteriyor doğumdan sonrası için o yaşına kadar olan süreyi belirtiyor.

ali emrede ultrason çekilirken sürekli kordonu tutup sallarken görüntülenirdi,radyolog hem gösterir hem gülerdisüprizzzzz kordondan alışkanlık yapmış olacak ki şimdide saçımı hiç bırakmıyo:roflol:

demett takvimi değiştir bacım 12 aylık doğurursun sonra neme lazım kaydirigubbakcemile3 ne ettin yaws ben hamileyken çifter çifter gitmeye çabalıyodum takvimin dibini göslüyodum ..aaay ne günlerdi

heheee kıslar güldürdünüz beni
kordon falan

Allah tamamına erdirsin
bebişine sağlıkla kavuş inşallah

kızlarr takvimim yanlış değil ama haftalık değilde aylık bir takvimmm yani 7 ay 12 günlük hamileyimmm 2009 temmuz annesiyimmm

canım allah tamamına erdirsin a.s. takvimin yanlış sanırım febinin dediği gibi 12 aylık gösteriyor doğumdan sonrası için o yaşına kadar olan süreyi belirtiyor.[/QUOTE]

demett takvimi değiştir bacım 12 aylık doğurursun sonra neme lazım kaydirigubbakcemile3 ne ettin yaws ben hamileyken çifter çifter gitmeye çabalıyodum takvimin dibini göslüyodum ..aaay ne günlerdi

teşekkürler kızlarrr inşallah sağlıkla kucağıma alırım minik çileğimiii:Saruboceq:

febi takvim de aylık olanı işaretledim aman soranlara haftasını söylüyorum kaç aylık diyolar bende net bişi diyemiyordum o yüzden aylık takvim yaptım bileyim diyeekaydirigubbakcemile3
yok tatlım merak etme oğlumda aceleciydi sanki kızımda 9 dan gün alınca gelecek gibime geliyorrrfisfisfis sağlıkla gelsin başka bişey istemiyorummm:Saruboceq:

sizlerde o güzel kuzucuklarınızı sağlıkla büyütünnnnnŞeniz

kontrol ediyorum topiğinizi unuttuğum eksikler varmı diye aradaalkisalkisalkis

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…