bebişlerimizin oyun arkadaşları :)

bende aynı şekilde kızımı oyalamakta çok zorlanıyom bir sürü çıngırağı müzikli ışıklı oyuncağı var ama pek ilgisini çekmiyo ben ona şarkı söylüyom konuşuyom hareket yaptırıyom ama bir yere kadar sonra ondan da sıkılıyor hele oturma odamızı hiç sevmiyo hemen sıkılıyor biraz gene mutfakata duruyor en uzun süre sıkılmadığı pozisyon kucağımda sırtı bana dönük şekilde evin içinde oda oda dolaşmak onada benim belim dayanmıyor şimdilik böyle bakalım bir an önce oyuncaklarıyla oynamaya başlasaydı

ya kesinlikle aynı durumdayız sol kolum iptal valla çocuk sürekli bişeyleri görmek istiyo salonda ışıltılı bi vazom var favorisi o :KK66: ama bi süre sonra ona da bakmıyo başlıyoz odaları dolaşıp eşyaları tanıtmaya:roflol:
bende daha yeni oyun halılarından aldım ama pekte ilgisini çekmedi boşuna mı aldım bilmem sadece bi tane devekuşumuz var çıngıraklı o biraz ilgisini çekiyo o kadar:ecrin_bebek:

hepinize tek tek teşekkür kızlaaaaaaaarrr..
bugun çıkıp baktım bişeyler
oyun halılarına çok özeniyorum ama benim oğlum yatmayı hiçç sevmediği için vazgeçtim gibi..
bakalım bir tane beğendim değişik bir oyuncak alıcam sanırım
çok büyüktü kendi başıma taşıyamam diye alamadım
alırsam koyarım resmi..

benimkinin aynisi deil ama buna benzer isikli ve müzikli bir jimnastik merkezi aldim

chicco_65408.jpg

bunuda sipharis verdim ..

a416_1.JPG

cingiragimiz..
5da5_1.JPG

kitabimizz
609b_1_b.JPG

dönenceli salincagimiz
K6077_02mmmm.jpg

simdilik eglencemiz bunlarr--

benim kızım bugün 5.ayına girecek ana kucağına yatırıyorum mutfakta yemek yaparken falan eline poşet veriyorum baya oyalanıyor sizde deneyin derim oyuncaklar için henüz erken bence

bende oğluma bu oyun halısını aldım pek seviyor maşallah inşallah çabucak sıkılmaz 4 adet oyuncağı war....

biraz büyük çıktı kusura bakmayın kızlar....

çok ciciş denizcim ve hilmiyecim
özellikle şu dönenceli salıncak
ama almak için geç kalmışım sanırım onu
1 ay sonra binemez
bakmıştım hafta sonu235 euro istiyorlar

benim kızım bugün 5.ayına girecek ana kucağına yatırıyorum mutfakta yemek yaparken falan eline poşet veriyorum baya oyalanıyor sizde deneyin derim oyuncaklar için henüz erken bence

ağz sokmuyor mu cnm
benimki ne versen ağzına götürüyorda
boyalı falan ya poşetler
a.s.

bende poşet felan verıyom çok sevıyor bide tiny love dan tekmele oyna oyun halısı aldık üzreınde oyuncaklar çıngıraklar asılı tekmelemek ıçın yerı var tekmeledıkçe farklı müzikler çalıyor bırde halının farklı yerlerınden hışırtılar çıkıyor sürekli onlarla ılgılenıyor.hoş bişi yane.ama en çok babasının onunla ılgılenmesıne bayılıyor..
411.jpg
416.jpg

bu da benim kızımın salıncağı hidencim , tavsiye ederim .. sallandığı için gündüz onda uyutuyom , oyuncaklarını asıyorum ilerde de mama sandalyesi gibi kullanabilirim .. kademeli oturma pozisyonu alabiliyo ..

Son düzenleme:
3312.jpg

bu da benim kızımın salıncağı hidencim , tavsiye ederim .. sallandığı için gündüz onda uyutuyom , oyuncaklarını asıyorum ilerde de mama sandalyesi gibi kullanabilirim .. kademeli oturma pozisyonu alabiliyo ..

evet ya bu benimde işime yarar
çünkü benim oğlum arabasında ileri geri yaparak uyuyor ve kolum kopuyor
nerden aldım kaça

kızlar oyun halılarını ne kadara aldınız cok begendım bebeıslerınız mutlu mutlu oynasınlar cok sekerler....

kanaycım biz 79 a aldık galiba yanlış hatırlamıyorsam hepsiburadadan

kreeft kiz masallah o gözler ne ölee yerim ben onuu..

simdiki bebekler cok sanslii.. benim hic böle oyuncagim olmadi :p

m9972b1vp0.jpg

w243.png

bende kuzenime sipariş verdim bunu..amerikadan getircek
kafamı kırcak kocaman
ama burda çok pahalı.....

bunuda hafta sonu alacağız
kalmamıştı getirecekler

l7346b1aj7.jpg

w243.png

gerçekten çok şanslılar benimde hiç olmadı böle oyuncaklarım.((

X