Bebek Aylık Gelişimi, Aşı Takvimi Bebişlerimizin Kiloları Ve Boyları Ne Durumda?

Bebeğimizin Aşıları, Kontrolleri, Aylık Gelişim Bilgileri
merhaba bayalar
okuduğum kadarıyla birkaçınızın çocuğu diş çıkarmaya başlamış.benimkinde hala çıt yok.Acaba biz mi geç kaldık
siz mi erken çıkarıyorsunuz

Merhaba kızlar dün akşam göğsüm şişti hala sızlıyor. Sabaha kadar uyutmadı ve ateşlendim. Üst tarafında sert bir kitle var ve çok acıyor. Başına böyle birşey gelen varmı. Ne yapsam acaba?

merhaba arkadaşlar benim oğlumunda sürekli eli ağzında salyasıda çok akıyor henüz diş çıkarmadık.iştahıda pek yok denebilir sanırım dişten dolayı..

mrb kızlar ya benım oglum memeyı bıraktı emmıyo cok sınır bozucu bışey oldu.şimdide damakları kasınıp duruyo bıberonun ucunu oyun yapıyo.bıde asıdan sonra atesten bahsetmışınız.özel asımı yapıyo ben bu ay ıkıncıyı vurdurcam ılk asısı hıç ates yapmadı vurulurken aglamadı bıle hıç anlamadı rahattım.

slm canım benim oğlum 5.ayına giriyor.3 karma aşısıda yapıldı.normalde biraz o aşılar ateş yapıyor yaptırmadan önce ateş düşürücü şurup içirirsen herhangi bir sorun olmuyor.özel aşıya gerek yok bence hem ayını oluyor hemde maddi olarak biraz pahalı ama yinede sen bilirsin.:sm_confused:

Kızlar ilk aşılar zaten ateş yapmaz.Ben gitmeden fitil verirdim hissetmezdi.Yanlız özel aşıların sadece ateş yapmamak gibi bir özelliği yok içeriğide farklı.Buna dikkat edin.Ayrı ayrı yapılan aşılar birleştirilmiş.

ben prenevarı özelde yaptırıcam bi karmalar bitti calpol verdim eve hgelince fitil huzursuzluk az oldu ateşe de ateş denmezzz.
zaten ateş olması gerekiyomuşş az olsa 37 falan yanii...

kızlar normalde asılar zaten ates yapmaz ancak bebegınızde hafıf yada daha buyuk sıddette enfeksıyon varsa grıp vs gıbı o asınında etkısıyle ates yapıyor.

cnm ateş yapması gerelkir vücuda salgılanmasındaa ama 37 zaten ateş değildir...vücut karşı koyacak buna ki aşı etkisini göstermiş olsunn..

selam bende ağus. annesiyim
Merhaba kızlar dün akşam göğsüm şişti hala sızlıyor. Sabaha kadar uyutmadı ve ateşlendim. Üst tarafında sert bir kitle var ve çok acıyor. Başına böyle birşey gelen varmı. Ne yapsam acaba?
güzelim muhtemelen bebişin emmediği için göğsüne süt durmuş yani peynirleşmiştir ALLAH esirgesin çok önemli bu durum hemen göğsünü sıcak su buharına tut sırtını havluyla kapat ki buhar etkili olsun göğsündeki sütü boşalt geçmiş olsun.

tülay sevgi nerdesiniz yahu merak ettimmmmmmmmmmmmm

canımmmm teşekkürler ilgine
sevgi sanırım bugün göreve başladı tatilden döndükten sonra haberleşemedik onunla sadece bu kadarını biliyorum , Allah yardımcısı olsun umarım Alp kolay alışır bu duruma
Bize gelince efe huysuz mızıldanıyor devamlı kulaklarını çekiştirip söleniyor okuduğum kadarıyla tüm bebişler hasta salgın var sanırım dr.a götürmeye korkuyorum , yağmur nasıl çok şirin görünüyor maşallahhh

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…