Bebek Aylık Gelişimi, Aşı Takvimi Bebişlerimizin Kiloları Ve Boyları Ne Durumda?

Bebeğimizin Aşıları, Kontrolleri, Aylık Gelişim Bilgileri
çok teşekkür ederim canım..walla en iyisi bu oldu...çok rahatladım.gözüm arkada kalmayacak...zaten son ders saatlerimi de boşalttıracam...7 de gidecem 11 de evdeyim inş.:1hug:

ağustos annelerim nasılsınız?bebişlerimizin son durumları boyları kiloları ne alemde???neler yapıyorlar?hepinize sevgiler...

canım dogru soyluyorsun da efeyı ogrendıgımden berı sankı bır cocugumu kaybetmısım yada umutu heran yıtırecekmısım gıbıyım her an gozunun ıcıne bakar oldum tulayım canım arkadasım allahım sabır versın ona ben bu kadar etkılendıysem kımm bılır o neler yasıyor canım benım yaa.kızlar hepınız bebesılerınızı opun benım ıcın .
ben ucretsıze ayrıldım esıme bırakmak gıbı bır ımkanım bıle yok :)

haklısın arkadaşlar..hepimiz çok etkilendik ve de çok üzüldük..tülay arkadaşımıza bol bol dua etmekten başka ne yazık ki elimizden bişey gelmiyor..rabbim yar ve yardımcısı olsun...

tüm bebişlerimize rabbim hayırlı ömürler versin inş...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…