bebişlerimizin gözleri ne renk?

aslihanxx

Canım oğlum
Kayıtlı Üye
28 Nisan 2007
577
2
43
kızlar meleklerinizin gözlerinin rengi belli oldu mu?ben çok merak ediyorum. benim gözlerim çok açık mavi ama eşiminkiler kahverengi oğlumun gözlerinin rengi koyu yeşil gibi duruyor ne olacağı belli değil sizinkilerinde öyle mi? tabi öncelikle sağlıklı olsun bunuda belirteyim

benim oğlumunki mavi şuan henüz değişmedi ama değişebilir, doktora sordum 2,5 aylıkken belli olur demişti ama çok daha büyükken değişenleride biliyorum

Bizimde gözlerimiz suanda mavi ama o kadar koyuki sanki lacivert gibi.

bana hep degisceekmis gibi geliyor ama insl.degismez.

bizim gözlerimiz şuanda mavi yeşil .. doktorumuzun dediğine göre bizim cimcime renkli gözlü olacak tam göz rengini oturması yine 8 ayı buluyormuş ama sonrasında bile değişebiliyor.

baya mavi mi? yani bakınca artık gözlerinin rengi mavi deniliyo mu

gören herkes mavi gözlü diyor hatta fotoğraflarda bile mavi çıkıyor,

gözbebeğinin dışı aaçıkkk mavi ama en dışta lacivert hare var, ( haremi halemi nedense çıkaramadım, bakmayada üşendim :))

hepsinin gözü renkli galiba :)))) Yada hepsi döncek galiba :)
benim kızınd maviydi şimdi yeşile döndü daha da ne kadar döner bilmiyorum.

benim oglumda mavi gözlü ama sanırım degişmez bende mavi gözlüyüm eşimde mavi ve kızımda mavi gözlü bakalım kısmet görsünlerde önemli olan o renkleri görebilmek gözlerimizin renginden önemli

benim kızımın gözleri dogdugundan beri kapkara zeytin gibi ve iri.zaten benim gözlerim ve eşimin gözleride öyle.

benim minnoşun gözleri mavi maşallah değişir mi bilmiyorum ama değişcek gibi durmuyo şimdilik tabi belli olmaz.önemli olan sağlık tabi ama ben mavi göz çok severim.inşallah böyle kalır

benim oğluşlardan Kerem beyin kahverengi aynı benim ve babasının gibi Kaan beyin ise gri yeşil karışımı bişey dayısı gibi ela gözlü olacak aynı ona benziyor zaten...

benim bal böcüğüm mavi gözlü anası gibi oalcak ee 9 ay aynaya baktık kolay değil:))
abiside mavi gözlüydü 8 .ayda değişti şimdi koyu kahve gözleri var kime bensedi anlamadık babasıda ela ama onada benzemiyo ama ufaklık mavi gözlüolacak bariz belli artık bu

esımın gozlerı mavıs benımkılerse acık kahve
pasa oglumun dogdugunda gozlerı zeytın gıbı karydı ama sımdı
yavas yavas acılıyor menekse gozlu dıyor annem
gozbebegının dıs cızgısı mavı ama bılmıyorum 8 aya kadar net bellı olurmus

Benim gözlerim mavi
Babasının gözleri kahverengi
Minik Prensesimin gözleri masmavi

benim kızımın gözleri kahverengi..:))) herkes mavi istiyo galiba..önemli olan maviyi görebilmesi..

benim gözüm kahverengi
babamızın gözü kahverengi
kızımın başka seceneği yoktu zaten:)) onun gözleri de kahverengi

eylül ne güzel söylemişsin, sana katılılıyorum.

Evet Eylül çok güzel demişsin ama yine de mavi gözlü olanların renmgi aynı kalsa fena olmaz hani. Doğuştan kahverengi olsa niye mavi olmadı diye üzülmezdim ben de ama şimdi gözleri mavi olunca değişmese güzel olur diye içimden geçiriyorum. Bizim gözlerimiz de yeşil ama kızımızın gözleri masmavi. Kimbilir belki de kahverengi olur.

eşimin gözleri mavi benim kahverengi kızımın göz rengini hala çözebilmiş değilim başta herkes mavi diyodu ama mavi değil bence, bal rengiyle yeşil arası bi renk güneşte bakınca

eylül cok guzel soylemıssın :) benım oglusumda esmer tenlı koyu kahve gozlu bı sey olacak :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…