bebişlerimizin gözleri ne renk?

eylülcüm ne güzel demişin valla katılıyorum benim amacım bebişi kendime benzetmekti benzettim :))

benim oğluşumun doğuşta gözleri lacivertti ama ilk 1 ay içinde değişti şimti koyu kayverengi oldu daha değişirmi bilmiyorum eşimin gözleri yeşil benimki koyu kahverengi galiba bana çekti neyse kızlar hayatı güzel görsünlerde ne renk olursa olsun

bende eşimde mavi gözlüyüz, baştan oğlumun gözleri laciveltti ama şimdi rengi açıldı ve tam maviye döndü, internette anne baba mavi gözlüyse %95 mavi gözlü olur diyordu zaten ama kesinlikle mavi gözlü olmasındansa maviyi görebilmesi lafına katılıyorum yani değişsede hiç önemli değil

iki aylık oğlum var gözleri mavi umarım değimez.
komşumuz olan yaşlı bir teyze annesine emen bebeklerin göz rengi hemen değişmez demişti
bilmiyorum ne kadar doğru.

benim gözüm kahverengi
babamızın gözü kahverengi
kızımın başka seceneği yoktu zaten:)) onun gözleri de kahverengi

eylül ne güzel söylemişsin, sana katılılıyorum.

valla bizdede durum şu kumral ela gözlü anne babanın sarışın mavi gözlü oğlu oldu,

denizanası sakın ahstanede karışmış olmasın kaydirigubbakcemile3
valla ben kocamın bir benzereini dünyaya getirdim galiba ee kocişi çok sefiom ondan heralde :roflol::eek:

denizanası sakın ahstanede karışmış olmasın kaydirigubbakcemile3
valla ben kocamın bir benzereini dünyaya getirdim galiba ee kocişi çok sefiom ondan heralde :roflol::eek:

yok güzelim anestezi ile uyuturlar diye sezeryan olmadım ben karışırmı:jeyyar::jeyyar:

renk haricinde benimkide babasının kopyası üstelik isimleri bile aynı

kıslar bızım oglanın gozlerı mavı kocısle benımkı ela bal sarısı falan ama oglusum mavı doktora gıttıgımızde sorduk degısmez artık mavı kalır dedıler sagıklı olsunda oglusumm

benim kızın gözleri de maviydi ama sanki yeşil olmaya başladı babasının gözlerine benziyo kuzumun gözleri

ana kahve baba yeşil oğlum babasının tıpkısının aynısı olduğuna göre gözleride ona benzeyecek sanırım şuan mavi

benim kızımın gözleride boncuk mavi ben onu hep boncuk kızım diye seviyorum sanırım degişmez artık çünkü benimde mavi

benim gözlerim koyu kahverengi eşimin ela kızımın gözleri masmaviydi hiç degişmesinn diye dua ediyodum ama olmadı:1no2: şimdi ne renk oldugu anlamıyorum tuhaf bi renk oldu ne renk olacak çok merak ediyorum

Kızımın gözlerine nazar değdi,kıpkırmıızı yapmıştı dün,neyseki damla kullandım bugün daha iyi

Renkli gözlülere nazar çabuk değermiş.
Birde renkli gözlülerin nazaarı çabuk değermiş.

benim paşazademin gösleride maviş,benim kahverengi ama babasının ve dayısının gösleride maviss malum yeğen dayıya çekermiş:ecrin_bebek: tabiki değişsede hiçç önemli değil

X