bebişlerimizin beşikleri

ben önceden bir sepet almıştım zaten
1 yaşına kadar orda yatarsa sonra odasına geçireceğim aynı bir beşik değil tam takım genç odası aldık
aynı ayrı masrafa gerek yok büyüyen beşiklerinde eni çok dar oluyor 70 cm genç odasının 90cm çok araştırdık soruşturduk en iyisi genç odası dedik 15gün içinde genç odası gelecek sepetiyle birilikte resimlerini paylaşırım

big_170.jpg
kızlar buda benim prenseslerimin odası ikiz olcak yanına bir karyola daha aldık.

ya kaç tane çıkartmışım resim hep düzenledim artık kusuruma bakmayın kızlar...............kaydirigubbakcemile5

Son düzenleme:
hacer resim çıkmış cnm
güle güle kullansın bebeişlerin
çok güzelmiş bayılıdm doğrusu:nazar:

big_170.jpg
kızlar buda benim prenseslerimin odası ikiz olcak yanına bir karyola daha aldık.

Çok güzel. Bu takımı görüp çok beğenmiştim. Ama niyeyse vazgeçtim sonra kaydirigubbakcemile3 Prensesleriniz güzel günlerde sağlıkla kullansınlar inşallah a.s.

kızlarrr hepınızın besıklerı takımları cok guzel cok cici Allah gule gule buyutmeyı nasıp etsın yavrucaklarınızı....

Ben bebişim için bu beşiği aldım. Zaten 5 ay sonra falan odasında yatıracağım için küçük bişey olsun istedim...

img0447k.jpg

img0448k.jpg

Son düzenleme:

bu modeli yaptırıyoz oğluşumuza kızlarr! :) bitince gerçeğinin resmini koyarım artık.sengözlerimebaksanab

pınarcım cerencim çok güzeller mışıl mışıl uyusun bebişleriniz içlerinde :) :1closedeyes:

bu modeli yaptırıyoz oğluşumuza kızlarr! :) bitince gerçeğinin resmini koyarım artık.sengözlerimebaksanab

Çok güzel bacım. Güzel günlerde kullansın oğluşunnnn. Boyayı da konuştuğumuz gibi yaptın mı süper olacak a.s.

pınarcım cerencim çok güzeller mışıl mışıl uyusun bebişleriniz içlerinde :) :1closedeyes:

Sağolasın canım Şeniz

X