bebişlerimizin beşikleri

Ayy hepinizin beşikleri çok güzel bebişlerinizle güzel günlerde kullanmak nasip etsin ayy gördükçe içim gidiyor ben daha birşey almadım bende yatak odama karyola alıcam daha doğrusu ilk bebek diye annemler alacaklar onlarda doğumdan 1/2 gün sonra getirecekler
ama böyle gördükçede içim gidiyor

bende bebeğimin beşiğini aldım büyüyebilen karyola şeklinde şimdilik karyolasını aldık daha sonra gardolap ve şifonyerini almayı düşünüyoruz.sağlıklı iyi günlerde kullansın inş.bebişler.bebişlerin herşeyi hazır bitek kendilerinin gelmeleri kaldı sabırsızlıkla bekliyoruz benim kızımda gelmek istiyo galiba sürekli tekme atıyo içerden :)

slm arkadaslar benım bebegımınde odası cuma gunu gelcek boyası yapıldı perdesı takıldı odasınıda besıklı almadım cunku cabuk buyuyorlar ve buyuyen karyolası olsa bıle bebek odasını odasında yatacagı zaman begenecegını sanmıyorum begenecegı bır oda hazırlıyorum ogluma cılekten yenı cıkan arabalı takımını aldım perdesı borduru herseyı arabalı bıze bolesı daha mantıklı geldı bence sızde dusunun kendı odamıza sepetını aldık ılk aylar zaten odasını kullanamıycakkk..sızlere fıkır vermısımdır ınsallah ALLAH hepımızın bebeklerını saglıkla kucagımıza almayı nasıp etsın bebek ısteyenlerınde rabbım yardımcısı olsun,hayırlı evlatlar nasıp etsın amın.

Kızlar bende aynen kuboss gibi düşünüyorum ve o yüzden birtürlü karar veremiyorum.. O kadar çok beşik modeline baktım ki baktıkcada kafam karışıyor...ne tür bir beşik alsam, alsam mı yoksa oturma odasını iptal edip odamı ayarlasam..oda ayarlasam ilk etapta kullanmayacak, eşim yatak odasında olmasını istemiyor bebek eşyaları bizim eşyalarımız birbirine girecek kullanım acısından sıkıntılı olabilir diyor..Başka oda yapsam ilk aylar bebeğin yanında olmak gerekiyor işin içinden çıkamadım henüz..:)

Kızlar bende aynen kuboss gibi düşünüyorum ve o yüzden birtürlü karar veremiyorum.. O kadar çok beşik modeline baktım ki baktıkcada kafam karışıyor...ne tür bir beşik alsam, alsam mı yoksa oturma odasını iptal edip odamı ayarlasam..oda ayarlasam ilk etapta kullanmayacak, eşim yatak odasında olmasını istemiyor bebek eşyaları bizim eşyalarımız birbirine girecek kullanım acısından sıkıntılı olabilir diyor..Başka oda yapsam ilk aylar bebeğin yanında olmak gerekiyor işin içinden çıkamadım henüz..:)

Nazecim aslında oturma odasını iptal edip ranzalı bir takım alsan yanına da bir tane park yatak gibi bebiş büyüyene kadar onu idare edebilecek birşey..Böylece kızın büyüyene kadar hem yatak odasını işgal etmemiş olursunuz ( sen ranzanın altında yatıp bebek uyandıkça emzirebilirsin, ayrıca park yatak alacağın için arada bir yatak odasına da geçirebilirsin ) hemde oğluşunla kızın birazcık büyüyünce oda hazır olmuş olur..Benim aklıma ilk bu geldi ama biraz masraflı olabilir..

tatlım fikir vermek gerekirse bence şimdilik yatak odanı hiç bozma o zaman zaten oda yapsan bile ilk zamanlar yanında yatırmak zorundasın bide çalışan biri olarak gece kalk odasına git emzir filan zor olur senin için...
ilk etapta küçük sepet tarzı beşikler var onların gayet uygun fiyata olanlarıda var....
onlardan alsan 1 yaşına kadar yattı benim yeğenim onda hiç aldıkları büyük beşiğinde yatmadı....
1 yaşına gelincede ayırırsın odasını şöle güzel bi genç odası filan alırsın....fikir bu...

ben şahsen kendim odam olduğu halde şuan oda yapmadım sadece karyola tarzı beşiklerin en büyüklerinden olanını aldık....
yaşına kadar yada 6-7 aylık olana kadar yanımda yatırırım diyorum daha sonrada diğer odaya geçiririm diyorum ama oda takımı almıycam şimdilik 3 yaşından sonra düşünüyoruz bizde şimdilik....

uzuuuuun bir aradan sonra tekrar merhaba arkadaşlar! vakit geçsin diye kursa falan gidiyorum birşeylerle oyalanıyorum işte, pek sık giremiyorum. bebişlerimizin odaları hazır bakıyorum da. hayırlısıyla, sağlıkla kullansınlar inşallah. bizimde 2 hafta önce geldi özel yaptırdık karyola ve dolabın şeklini. resmi eklemeye bilmiyorum ama:KK43: çalışayım bakalım.. sevgiler hepinize.

cnm bizde aldık beşimizi bizim besik bozulunca bilg.masası komidin ve ranza oluyo genc odası allah cümlemize kullandırmak nasip etsin

İŞTE BENİM OĞLUŞUMUN BEŞİĞİ KIZLAR.....
HERŞEYİN HAZIRLADIK ARTIK ......

img1710up5.jpg

canım allah sağlıkla yatmayıda nasip etsin çok tatlı olmuş güle güle kullansın

ay çok güzel olmuş duvarın boyası bordür çok güzel uyum sağlamış bayıldım... güle güle eskitin bebişinizle canım. ben park yataklardan aldım odasınıda maviye boyayıp çok cici bi bordür çektik bende biara resmini çekip atarım ara kablomu bulabilirsem kaybettim sanırım

bende park yatak almayı düşünüyorum uygun ve iyi birşey arıyorum kullananlar yada görenler varsa tavsiyelerinizi beklerim

biz de siparişi verdik bizim de büyüyen yatak sonra çalışma masaı oluyor şifonyer ve dolap var. Henüz gelmedi gelip de kurulunca gönderirim inşallah resimleri. bir de ilk 4 ay kullanmak için yatk odasına park yatak alıcaz inşallah. Allahım sağlıklı günlerde kullanmayı nasip etsin herkese.

kizlar selam,ben park yatak almayi dusunuyorum fakat bi yerde cok guvenli olmadigini,biraz cocuk buyudugunde devrilebildigini okumustum,siz benden tecrubelisiniz,ne dersiniz dogru mu acaba?

kardelenn çok tatlı olmuş sağlıkla büyüt oğluşunu. bize park yatak geldi hediye yani ben gidip beğendim kayınvalidem aldı. burada birkaç arkadaşım var kullanan bebekleri büyüdü çok memnunlar

X