bebişlerimizin beşikleri

kardelennnn

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
18 Mart 2007
676
7
eh artık sayılı günlerimiz kaldı arkadaşlar...:emir_bebek::nazar:
kimler nasıl beşik aldı oda yaptıran varmı paylaşalım ne dersiniz....:içelim:
almayanlar varsa fikir alışverişinde bulunabiliriz.....
hatta alanlar fotoğraflarını koysunlar daha da süper olur bence.....:teytey::smiley-cool:

ilk olarak ben başlayayım biz beşk tarzı karyola olanlardan aldık....
uzun süre kullanırım ve rahat olsun diye.....
ee sizler neler aldınız anlatmak istermisiniz

biz beşik aldık kendi odamıza koyacağız her an gözümün önünde olsun istiyorum
büyüyünce ayrı oda hazırlarız nasıl olsa

ayrıca odada kurduk
bellonadan genç odası takımlarından
3 lü gardorop şifonyer ve kitaplık aldık
onlarınlinkini bulamadım rengi sarı krem kullanışlı bi takım

murgizin bebişin beşiği kızlar çok hoşmuş güle güle kullansın annesi

dsc00348gc1.jpg

BUDA EBRUNUN BEŞİĞİ KIZLAR RENGİNE BAYILDIM GÜLE GÜLE BÜYÜT ANNESİ....

pr012912maxhr7.jpg

Son düzenleme:
benim büyük oğlumun küçükken kullandığı metal beşiği var küçük onu odamıza koycam 1 yıl kadar yanımızda yatarsa abisinin büyük beşiğine geçiricez abisine yatak alıcaz.uyku setini yenilicem

park yataklarınız çok hoşmuş kızlar yerimiz olsaydı bende istiyordum ama odalarımız pek geniş değil

Murgizciğim,Ebrucuğum,Güle güle sağlıkla kullanırsınız inşallah..:nazar::nazar:
Bizde dolap,büyüyebilen yatak ve şifoner aldık,beyaz renkte,kenarlarından toz pembe şeritler geçiyor..birde babannesi bambu sepetleri cok beğeniyordu,odamıza ondan aldı,oda bembeyaz:)) cok kullanışlı değil..ancak 5 ay kullanırsınız diyorlar..napalım istediği olsun dedim..daha sonra ilerleyen zamanda oyun parkı alacağız..sonrada evde tıkış tıkış yer kalmayacak tatlicadiarzu

Teşekkür ederim elifcim ve ayperincim a.s.

Tüm mayıs annişleri, bebişleriniz beşiklerini, odalarını, kıyafetlerini güzel günlerde güle güle kullansın inşallah..

Yasemincim bizimde odalarımızda çok geniş değil ve her odayı kullanıyoruz o yüzden bebiş malesef bir süre odasız kalacak..Sonrasında Allah büyük inşallah Allah hepimize bol odalı geniş evler almayı nasip ederde bizde bebişlere rahat rahat oda kurarız :1rolleyes:

http://www.logobebe.com/images/mobily/mo_01.jpg
bu aldığımız bebek odasının resmi ama ben üzerinde biraz oynadım ve odamız küçük olduğu için sadece iki beşik ve dolap siparişi verdim cuma günü gelicek inşallah bakalım çok merak ediyorum nasıl olucağını:)

BANA DAHA ÇOK VAR AMA ALLAH İZİN EDERSE BENDE BÖYLE ALACAMM HEM İLERDE TEK KİŞİLİK YATAK OLUYORR SONRA GENÇ ODASINA DÖNÜŞŞŞ

http://www.logobebe.com/images/mobily/mo_01.jpg
bu aldığımız bebek odasının resmi ama ben üzerinde biraz oynadım ve odamız küçük olduğu için sadece iki beşik ve dolap siparişi verdim cuma günü gelicek inşallah bakalım çok merak ediyorum nasıl olucağını:)

CANIM BİZDE ODA DÜŞÜNÜYORUZ.
BU TAKIMI KAÇ PARAYA ALDINIZ ?
BİRDE 2 BEŞİK NEDEN ?

SAĞLIKLA GELSİN BEBİŞİN

oda4bu4.jpg

oda2vb2.jpg

BİZDE BU MODELLERE BENZER BİRŞEY ALMAYI DÜŞÜNÜYORUZ.
İLK AYLARDA YATMASI İÇİNDE ODAMIZA SEPET ALMAYI DÜŞÜNÜYORUZ.

kıslar bende bahsetmiştim önceden bir odam vardı oda eşlimin büro malzemeleri ve deri koluklarıyla doluydu o yüzden oda yapamıyodum bu park yatağı aldım yatak odamıza koymak için ama dolap sorunu vardı çünkü bizim dolaplar bize yetmiyodu
tesadüfmü kismetimi oğluşumun odadaki eşimin eşyaları bi şekilde evden gidince bende dolap şifonyer ve kitaplık aldım ama kitaplığı şimdilik oyuncaklık olarak kullanıyom:))
bende başta bebişi odama alcam tabiki sonra bu yatağı odasına taşıyacam büyüyüncede biraz allhın izniyle güzel bi yatak alırım diye düşünüyom takımına uygun

Benim bebişime bambudan beşik hazırlıcak anneannesi benim anneciğimin elinden gelir böle şeyler bambu beşik dediğimde büyük olucak 1 yaşına kadar onda ve benim odamda yatıcak zaten bebeğim 1 yaşına geldiğinde allah nasip ederse kendi evimize geçicez işte o zaman güzel bi oda takımı almayı düşünüyorum.

senace şeydanurun ikizleri olcak inş
ilk resimdeki takım daha hoşuma gitti canım:) çok cici

X