Bebislerimizi kucagimiza alacagizzzz

Sevgisim

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
3 Şubat 2011
91
2
Selam kizlarrrrr,
Uzuuunnn bir ara verdikten sonra nihayet rumuzumu hatirlayabildim ve yeniden buradayim.Mart 2011 de dusuk yapmistim ve ondan sonra hic denemedim taaa ki bu ay bende fiziki tuhaf degisimler olana dek:KK1::KK1: Ya nasiip diyerek basladigim bu yolda insallah hamileyimdir kizlarr:KK5::KK5:...Bende arka arkaya once vajinal mantar oldu ve vajinal fitil alinca gecti sonra acayip bi bel agrisi derken simdi kasiklarim adet olacakmisim gibi agiriyor ama normalde bu agriyla coktan adet olmam gerekirdi.Gece kasik agrisiyla uyuyunca adet olarak uyanmayi bekliyordum ama ne gelen var ne gideeeeen.Benim hafif bulantilarim var bide :2:biliyoruimm daha cok erken ama gercekten ara ara oluyor hihiihih.Yanilsamda uzulmicem cunku son gaz devammmm.Internetten hesapladim yarin adet olmam gerekiyor hamilelik testini aldim ve denememek icin kendimi zor tutuyorumm.cift cizgiyi gorur gormez paylasicam :KK1:Hepimiz karinlarimizi bebislerle doldururuz insallahhhhhh . Yeniden burada olmak cok guzel burayi cok seviyorum hepimize basarilar sevgilerimleee

X