bebişlerimize tahliller

muslukum

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Ağustos 2008
308
0
kızlar doktoruma sormayı unuttum, bebişlerimiz 4 ayı bitirdi veya bitirmek üzere yapılması gereken tahlil falan var mı? çok şükür bi sorunumuz yok ama hani kan değerlerine vs bakmak gerekir mi acaba, yada başka tahliller??? bilgisi olan var mı?

yok hayatım bıraktım ben onu hiç ısınamamıştım zaten şimdi bahçelievlerde vahap öneye gidiyoruz , çok memnunum harika bi doktor. googlada ismini ararsan videolaranı görürsün , tavsiye ederim süper biri

dün 4 aylık kont vardı tam idrar ve kan tahlii yapıldı herşey yolunda çok şükür ek besin hakkında fazla bişey demedi liste verdi ondada meyve suyu var 1-2 tatlı kaşığı alışması içinmiş birde havuç patates irmik veya pirinçli çorba tarifi var günde 1 kez tadımlık conformil ve anne sütüne devam şimdilik

birde arkadaşlar gazlı bebekleri olanlara bir tavsiyem var laktazim diye bir damla var mama ve anne sütü alırken veriyorum önceleri işe yaramadı gibiydi dozu artırınca ii geldi kakasını da daha düzenli yapıyor artık 4 günde 1 yaparken hergün yapıyor artık

yok hayatım bıraktım ben onu hiç ısınamamıştım zaten şimdi bahçelievlerde vahap öneye gidiyoruz , çok memnunum harika bi doktor. googlada ismini ararsan videolaranı görürsün , tavsiye ederim süper biri

canım bizde bırakmıştık duyguya başalmıştık ondan cok memnundum ama bi de ne göreyim o da hamileymiş ve kadın rahatsızlandığı için izne ayrıldı apartopar eylülde döncekmiş kaldık ortada :KK43: bi türlü içime sinen bi doktor bulamadımmmm canım yaa

canım bizde bırakmıştık duyguya başalmıştık ondan cok memnundum ama bi de ne göreyim o da hamileymiş ve kadın rahatsızlandığı için izne ayrıldı apartopar eylülde döncekmiş kaldık ortada :KK43: bi türlü içime sinen bi doktor bulamadımmmm canım yaa

aa duygu hamile miymiş , ne mutlu ona , o lale hanımdan daha iyiydi herzaman daha kalabalık oluyodu zaten , bi kere benim oğluşun sonuçlarını ona götürmüştük pek ilgilenmişti.. Valla Vahap Bey süper , bugün sabah gittik bir kere daha hayran oldum doktorumuza , çocukla iletişimi de o kadar güzel ki , kendi soyuyo bebişimi , tosuncuk da pek bi gülüyo ona kaydirigubbakcemile yanlız biraz tuzlu ama hak ediyo , benim özel sağlık sigortam olduğu için pek sorun olmuyo ama diğer doktorlara göre oldukça yüksek geldi ücreti bana :1shok:
gelelim ne dediğine , tahlil falan istemedi , kan damlası verecek misiniz dedim yok dedi , herhangi bir tahlil yapılcak mı dedim yok dedi , hepsini 5. ayda yapıcaz dedi , 1 kilo almış bu ay o yüzden ek gıdaya yada mamaya da gerek yok dedi , anne sütüne ve dvite devam , bunlar dışında hiçbirşey olmayacak dedi , peki dedim açıkcası işime geldi benim de , ben 6. aya kadar sadece anne sütü emmesini istiyorum çünkü :teytey: böyle işte hayatım bizde herşey yolundaymış darısı tüm bebeciklerimizin başınaaa

andina222 ne güzel canım sevindim senin adına, benim kızımda ana sütüyle besleniyor fakat sütüm azaldığı için mama da veriyorum nadir de olsa,kilo alımı ilk zamanlar çok güzledi şimdi azaldı, inş yine artar.

andina222 ne güzel canım sevindim senin adına, benim kızımda ana sütüyle besleniyor fakat sütüm azaldığı için mama da veriyorum nadir de olsa,kilo alımı ilk zamanlar çok güzledi şimdi azaldı, inş yine artar.

canım sen kendine iyi bak artar sütün , benim geçen ay çok kötüydü bide benim oğlan mama da yemiyodu yediğini kusuyodu perişan olmuştuk ama bu ay artıverdi sütüm , moralle çok alakası var fazla stres olmayınca süt güzel geliyo.. sen kendine iyi bak çocuğuna da otomatikman iyi bakmış oluyosun

X