Bebişlerimize oyuncak aldıkmı...

gulizgul

gulizgul.blogspot.com
Kayıtlı Üye
6 Mart 2008
4.581
9
Kızlar bebişlerimiz büyüyor, fiziksel ve duygusal gelişi için oyuncak çok önemli
hadi gelin hep birlikte aldığımız veya almak iştediğimiz oyuncakların resim ve özelliklerini (fiyat - gelişim açısından faydaları - hangi siteden aldığı - markası vs )paylaşalım..
.Kızıma şu ana kadar birden fazla çıngırak ve dişlik artı dönence aldım.kızım dönenceyi çok sevdi tavsiye ederim.altında uzunca bir zaman kalıyor kendi kendine onlarla konuşuyo...

Hitap Ettiği Yaş Aralığı : :0-10 Ay

Aldığı Ödülleri : Parents a Chaici
Snap Award
Hit 2002 Mamo
Dr. Toys 100 Best Children's Products 2002
Buje Chip Classic Award Wınner
Best Toy Award (platinium)
Parentina Winner
Toy of the Year ( Yılın Oyuncağı)
Best Toy Award (Gold)
Winner Top Toy Development

Özellikleri :
3 adet kalem (AA) duracell
pille çalışmaktadır.
Bebeğiniz de Görme ve işitmeyi uyarır ve geliştirir.
Tekrarlanan dairesel hareket ve diğer inen, çıkan, dönen değişken cisimlerin birleşimi bebeğin dikkatini korur ve gözlemi harekete geçirir.
20 Dakika kesintisiz müzik ve doğal sesler: Bach, Mozart ve Debussy
Hayvanları sevdirme teması
4 yönlü hareket eden şekiller bebeğin bakış çizgisini açılar
Dönen kol bir yandan diğerine kolayca hareket eder.

Fonksiyonları: Dört farklı hareketiyle bebeğin bir cisme odaklanmasına ve onu gözleriyle takip etmesine yardımcı olur.
Ortadaki renkli sıvıların ışıklı veya ışıksız, değişken hareketleri görsel deneyimi zenginleştirir.
Üç değişik klasik müzik bestesi, işitmeyi uyarır ve geliştirir, bebeği müzik dünyasına yakınlaştırır ve müzikal yeteneklerini geliştirir
Müzik ve görsel uyarıcılar, aynı zamanda bu iki duyunun koordinasyonunu da geliştirir.
Renkli sıvı şekil efekt'i
Sesli/Sessiz kontrolü
Hoş gece ışığı
Ayarlanabilen güvenlik kayışı birçok çocuk karyolası raylarına uygundur.

Ürün Madde ıçeriği: %100 Polyester - Plastik

Temizleme Koşulları : Nemli Bez Yardımıyla Silinebilir Yıkanmaz..
Ben netten 99 Tl aldım....

TıTREŞıMLı TIRTIL - 52008Renkleri ve çıkardığı sesler ile duyuları uyarmak için tasarlanmıştır. Duyular arasındaki koordinasyonu sağlar. Bebeğinizin hareket becerilerini geliştirir.

tırtılı kaça aldın konyadaki kreft bayisinde kalmamış olmadı netten alıcam hoş bi oyuncak

çok güzel oyuncaklar seçmişsin.bende senin aldığın tırtıl tarzında bir arı aldım.onu çok seviyor kızım,yiyip duruyor gerçi ama.klasik şıngırak ve diş kaşıyıcıları var.bir de chicco nun dönencesi var daha doğrusu köprü gibi altına yatıp izliyor.çok hoşuma gitmişti ama 100 tl.çok pahalı geldi.henüz almadım.

Haklısın sehacım biraz pahalı oyuncaklar. bizim dönencemizi dayımız hediye ettii.biz beğendik dayı aldı.yokmu bi dayınız..hemen yapışın...şaka bi tarafa gerçekten oyuncaklar çok pahalı ama gelişimleri içinde ihtiyaç....

Çok güzelmiş oğluşunun oyuncakları andinacımmm.güzel günlerde oynasınnnn...

saol cnaım , daha çok var da resimlerni bulamadım netten..
esas çok sevdiği eşşeği ve ineği var ama onların resimlerini ekleyemedim , bide oyun halısı almayı düşünüyorum ne önerirsiniz? daha önce de bu konuda bi topic açmıştım ama baya gerilerde kalmış..

Benim kızın da o kadar oyuncağı var, gide gide recebin tavuğuna aşık oldu! Onu görünce gülmeler, cilveler yapmadığını bırakmıyo cimcime :)

ya ben palyacolu olana bayıldım tam benım oglusa gore bı sey. nerden bulabılırım acaba andina?

bunlar kızımın çıngırakları ama biraz ağır yinede güzel oynuyo,markası fisher pirice müzikli ikiside 12 milyondu bitanesi

bunlar diş kaşıyıcılarımız chicco markası ama fiyatını unuttum

bu oyun halımız markası tiny love fiyatıda 150 milyon piraye çok seviyo bunu
URL=http://img24.imageshack.us/my.php?image=s5003167.jpg]
[/URL]

bu kızımın en sevdiği oyuncağı ipini çekince müzik çalıyo bunu görünce deliriyo:)buna eşim 40 milyon vermiş ben olsam asla vermezdim o paraya daha eğitici oyuncaklar var markası cause gibi bişeydi sanki

buda yürütecimiz ve peluş oyuncağımız yürüteç 30 milyondu,peluş olanı konuşturuyorum gülüyo eline vermiyorum onu

Son düzenleme:
andinacım bizim oyun halımızdan alabilirsin çok güzel tiny love tekmele ve oyna internette daha ucuz fiyatı,tekmeleyince ses çıkıyo bide aynı yerden yine mozart çalıyo uyuturken onu açıyorum öle uyuyo piroş,kenarlarında poşet gibi ses çıkaran şeyleri var onlara bayılıyo,üstündeki asılı oyuncaklarıda çıkıyo,bide şu tekmeleme zımbırtısını arbada giderken yanımıza aldım geçen koltuğununda ayak ucuna koydum oynadı. tavsiye ederim cnm

pirayecim bende aldım burdan yorgancıoğunun oyun halısını hiç hoşnut kalmadım hiç bir özelliği yok sadece üstüne 6 tane ayıcık asmışlar o kadar. hele bizim kız dönencesinden sonra hiç bakmıyo oyu n halısına 120tl'de vermiştim.sizinki çok güzelmiş..araştırmadan almıştım.şimdi öyle boş boş duruyo..(((

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…