Bebişlerimize oyuncak aldıkmı...

ay piroş şaka gibi , ben de yazın çatalcaya annemlere gittiğimde kullanmak için aldım havuzu -tatlicadiarzu-
benimkilerin orda yazlığı var , kocaman da bahçesi atcam havuzu oraya güneş de geçmiycek batuşun başına oynasın içinde sıpa , havuzu nerden aldım nasıl tarif etsem sana :uhm:

ay yazarken gönderdim ne alakaysa
canım merterde migros varya e-5 üstünde , migrosun ilerisinde topkapıya doğru ilerisinde ama bakırköye değil , bir iş merkezi var , oranın altında kocaman bir oyuncakcı var , çok ucuz bi yer orası 20 küsura aldık galiba toplu bi sürü şey aldık tam bilemiyorum havuzun fiyatını
ben anama sorim bi o iş merkezinin adını biliyodur o götürdü bizi , inanılmaz ucuz bi yer , peluş köpekler falan 6 lira hemde şarkı söylüyolar

hıım demek sende çatalcaya gidiyosun ben oralıyım cnm
mertedeki migrosu biliyorum cnm iş merkezinin adını öğren sen bende giderim oraya

Kızlar merhaba ben oyun halısı almak ıstıyorum cokta pahalı, bı onerınız varmı, ise yarıyomu ,bosunada almak ıstemıyorum. tesekurler

canım ben de almıştım oyun halısı 3-4 aydır güzel kullandık faydasını gördüm
ama 6 aylık olduktan sonra çok da kullanacağını zannetmiyorum artık oturacak bebişler oturduktan sonra da oyun halının da bi anlamı kalmicak
yine de sen bilirsin tabii

Kızlar bebişlerimiz büyüyor, fiziksel ve duygusal gelişi için oyuncak çok önemli
hadi gelin hep birlikte aldığımız veya almak iştediğimiz oyuncakların resim ve özelliklerini (fiyat - gelişim açısından faydaları - hangi siteden aldığı - markası vs )paylaşalım..
.Kızıma şu ana kadar birden fazla çıngırak ve dişlik artı dönence aldım.kızım dönenceyi çok sevdi tavsiye ederim.altında uzunca bir zaman kalıyor kendi kendine onlarla konuşuyo...
ST21076BR.JPG

bu dönencenin markasını öğrenebilirmiyiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiima.s.

X