bebişlerimiz bizimle olsun diye 41 fetih suresi okuyanlarrr

doktor ne diyor peki
Eşim daha önce varikosel ameliyatı olmuş zaten soren sayısı düşük 30_35 milyon ama morfoloji kötü doktora hiç güvenim yok artık büze aşılama kesin tutar degi yaptı tabiki tutmadı araştırdım bu değerlerle mümkün değilmiş para tuzağı ama diğer iki doktorda tüp dedi

bende iki aşılama yaptırdım olmamıştı..sonra kendiliğinden oldu.ama olumsuz sonuçlandı..şimdi tekrar hamileyim.normal klomenle hamile kaldım..kalbuki dünyanın iğnelrini yaptırmıştım yine olmamıştı..kismet işte zamanını bekliyor..bi ara prof.dr bülent traş soruları cevaplıyordu bu sitede..hala devam ediyormu bilmiyorum..hala aktifse ona sor istersen güzel yönlendirme yapıyor..bende düşükten sonra yazmıştım tüp bebeğe geçeyimmi diye...güzel cevap vermişti...ben bakayım oraya link atayım sana incele bi orayı

Canım çok sağol moralim düzeldi biraz inan ki inşallah benim de normal yoldan tutar her an dua ediyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…