bebişleri gün içinde nasıl oyalıyorsunuz?

-tatlicadiarzu-yaaaaaa kızlar benim kızı arabasına alıştıramadım dışarı çıkıyoz arabasına koyup gezdirmek istiyorum ama her seferinde yırtarcasına ağlıyo yine bi elimde araba bir elimde kızım geri dönüyoz rahat ediyim diye alıştırmaya çalışıyorum artık ağırlaştı bi süreden sonra kollarım ağrıyo şimdi evin içinde gezdiriyorum ama benim ki alışıcak gibi değil nasıl alıştıra bilirim bazen ağlasın sonuçta bi yeri ağrımıyo karnı tok vs.. kucak istediği için ağlıyo ama şimdi sokaktan geçenler tuhaf tuhaf bakıyo ne vicdansız der gibi yine kucağıma alıyorum

tatlım peki poşeti geçirince parmak emmeyi unutuyomu?benimkide felaket bağımlı oldu.emmeden ne uyuyo,ne de mama yiyebiliyo.bugün bende deniyim poşet işini..havuç verme olayı mantıklı..hem diş etlerinide kaşımış olur.annemde bize diş çıkaracağımız zaman pırasa verirmiş elimize.çok kolay çıkartıyo diyodu.alt komşuma söyledim diş etleri baya bi şişmişti oğlunun.pırasayı vermiş.1 gün sonra çıktı dedikaydirigubbakcemile3

aynı sorun bendede var bebeğim özellikle uyutmaya çalıştığımda bunu yapıyo hem bağırıyo hem emiyo bi türlü çekemiyorum elini ama poşet konusu düşündürücü kanseroje değil mi poşet bebek onu büyük ihtimalle ağzına götürücektir sağlıklı bulmuyorum bu yöntemi canım:uhm:

şu pırasa olayını bende duymuştum hatta bi tanıdık soğanı ocakta biraz yak soğuyunca dişlerine sür rahat diş çıkarır hiç kaşıntısı olmaz demişti denemedim ama pırasa soğan aynı demekki işe yarıyo

ooff dediklerine harfiyen katılıyorum arzucum.bizimkide ööle herseyi tam ama oturmak istemio arabasında.kocamla cıktımmı alıom zaten arabyı öteki türlüü bas edemem hem bebek hem araba.o zaman kanguruyu alıorum ama ondada belim ikiye ayrılıo.
dün işte cıktık.arabasında bu.aman ne ağlaamak ne ağlamak.dediğin gibi etrafta bakıo sanki hiç ağlayan bebek görmemişler Çok üzgünüm çoook mecbur kocam aldı kucaana.bende arkadan arabayı götürdüm.uyuz babasının omzundan bakıo bana arabasına bin gez işte dimi yok illa kucak Çok üzgünüm çoook valla nasıl alıscak bilmiim :sm_confused: alıssın die bir sürü oyunca astık arabasına ona bile minnet etmio :mymeka:

heee gecen ananem söölediydi soğanıııııı CADIARZU demek bunu anlatmak istemiş :uhm:

ay bende duydum yeşil soğanı vercekmişiz ellerine ağzına götürünce kaşıntıyı alırmış.ayol acı değil mi o yahuuuu...yazuk benim oğluşuma yanarsa bide zaten suyuda az içio:)

acı olmasından ziyade bide kötü kokmaları söz konusu ben şimdi bi ilaç aldım diş etlerine sürülüyo jel doktor tavsiyesi şimdilik bekliyorum işe yaramazsa pırasayı verecem eline

acı olmasından ziyade bide kötü kokmaları söz konusu ben şimdi bi ilaç aldım diş etlerine sürülüyo jel doktor tavsiyesi şimdilik bekliyorum işe yaramazsa pırasayı verecem eline

ben bugün pırasayı verdim, haşır haşır çiğnedi, pırasayı cincik cincik etti valla :roflol:sonra elinden düşürdü, ben de bi daha vermedim, sonra bi öpiim diye yanaştım buuram buram pırasa kokuyo :roflol:-tatlicadiarzu-

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…