bebişlere giysi alırken ?????????

peki kızlar kısa kollumu uzun kollumu alıcaz yaz bebekleri olucak çünkü ben uzun diyorum ama kayınvalidem illede kısa kollu diyor aklım karıştı doğrusu

yazın o kavurucu sıcağında biz yetişkinler bile klimasız duramıyoruz, bebişler sıcaktan çatlarlar valla. Ben 2 tane askılı 3 tanede kısa kollu alıcam, ama hala karar veremiyorum 0-3 mü, 3-6 mı alsam diye.

Kızlar 5 tane kısa kollu çıtçıtlı badi aldım, hastane çıkışında da vardır herhalde, 0-3 ay için yeterlimi badiler?
çorap, patik, şapka felan alacakmısınız?
Ay çok toy bir anne adayıyım, hiçbierşey bilmiyorum, kıyafet olarak neler alınması gerek?

Arkadaşlar sizi çok iyi anlıyorum.Geçen sene bu zamanlarda bizlerde kararsızdık.O yüzden size deneyimimi paylaşmak isterim.Benim kızımda 19 haziranda doğacaktı ama sürpriz bir şekilde 27 mayısta dünyaya geldi.Ben epey badi almıştım.İki tanesi askılı diğerleri kısa kollu idi.Yazın sadece onlarle bile tuttuğum oluyordu,sadece onlarla durunca içine aklet ve külot giydirirdim.bir iki tane de şort ve uzun ince eşortmanımız vardı havaya göre onları altına giydirirdim.Şimdi kızım 10 ayının içinde ve o badileri hala giydiriyorum.İki tanesini küçük diğerlerini büyük aldım.Mesela 62 aldığım badileri şuan çok iyi geliyor.Kızımın kilosuda hamdolsun çok iyi.En son kontrolünde 9.700 geldi. Birde şunu söyleyeyin badilerin çok olması işimize çok yarıyor.Çünkü anne sütü alan bebekler malum çok sık altlarını kirletiyorlar ve sırtlarına bile geçebiliyor.:roflol: ben gün içinde 3-4 kere bile üstünü değiştirdiğimi bilirim.kaydirigubbakcemile3 Eklere başlayınca değişiyor tabiiki.
Yani kısaca badileri çok küçük almayın 62 iyi bence çünkü bebişler çok çabuk büyüyorlar.Şimdiden sizlere hayırlı doğumlar ve bebişlerinizi kollarınıza sağlıklı olarak almanızı diliyorum.a.s.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…