bebişler şuan nasıllar???

__zeynep__

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
13 Temmuz 2008
202
1
39
kızlar bebişlerin boyu ve kilosu nasıl şuan ve bıngıldaklar ne alemde?? benim tatlı kızımı dün sağlık ocağına götürdüm ve 7 kilo olmuş tombişim boyuda 64cm:nazar::nazar: bıngıldağı hala açık ve daha bir kaç ay sürer dedi... pekiiiii sizin bebişler ne alemde????a.s.

benim kizim 3ay 1haftalik 3aya girerken olculdu 5800gr boyu 64 cm bingildagi kapanmamis dr daha surer kapanmasi bu iyi dedi kilosunu az buluyordum dr cok iyi yanliz bizim boyumuz biraz uzun sadece anne sutu ve bazen su veriyorum masallah daha ateslenmedi sadece salya icinde yavrum yumruklari agzinda dr disleri kasiniyor dedi

Bizimde dün çapada konturolumuz vardı böbrek genişliğiyle ilgili çok güzel baya küçülmüş hiç sorun kalmamış müdehaleye gerek kalmadan bitmesine çok sevindim.Bugun ise doğum yaptığım hastanede rutin muayenesi yapıldı.Bende sadece emziriyorum 7 kilo olmuş boyu 63cm herşey gayet iyi sağlığı yerinde dedi dilerimki hep böyle devam eder.Ek besine geçmemi istemiyor altıncı aya kadar emzireceksin diyor.Şu anda bebeğim uyuyor uyanca bir de aşı olacak ve bu ayki doktr olayımız kapanacak...

bizimde yarın aşı günümüz aşının yanında boyunu bıngıldağını kilosun neyim baktırırım artık aşıdan gelince bizimki durursa yazarım artık buraya

bızde pazartesı gunu gıttık,ıkıncı karmamızı olduk.ılk karmamız sorunsuz gecmıstı ama bu sefer hafıf ates oldu ve 2 gun huzursuzdu yavrum.kılomuz 7,445 boyuda 65cm olmus masalllah.sadece emzırıyorum bende,ek bısey verme daha dedi.ama ben arada tattırıyorum bazı seylerı

aşı olduk geldik 1 de.ölçümleri ise kilosu 6 600 olmuş boyu 64 herşey normalmişş şimdi uyuyozz iğne yerken ağladı birazcıkkk kıyamam bebeğimee
ha unutmadan birde şimdi biz gittiğimizde kan damlası falan demedi normalde 4 aylıkken verilmiyormuydu kızlarr gidip alayım eğer öyleyse

Son düzenleme:
aşı olduk geldik 1 de.ölçümleri ise kilosu 6 600 olmuş boyu 64 herşey normalmişş şimdi uyuyozz iğne yerken ağladı birazcıkkk kıyamam bebeğimee
ha unutmadan birde şimdi biz gittiğimizde kan damlası falan demedi normalde 4 aylıkken verilmiyormuydu kızlarr gidip alayım eğer öyleyse

canım evet demır damlası verıyorlar 4 ay dolunca.vermelerı gerekırdı.ıgrenc bısey ama

Arkadaslar bizimde iki gun once kontrolumuz vardi oglumm 7.590 gram 66.5cm olmusMASALLAH be nde sadece Anne situ veriyorumek gidaya gecmememi soyledi ama ben kararsizimtattirsammi?demir ilaci Verdi ALLAH bebeklerimizi bizlere bagislasin hayirli evlatlar nasip etsin AMIN

slm kızlar bizde bugün tam dört aylığız herşeyimiz normal bıngıldağı açık cuma doktordaydık 73cm boyu 8,500 kilosu oğlumun anne sütü veriyorum sadece ama ama artık buay meyve sularına geçicem hepinizin bebişlerine kırkbirkere maşallah ......

X