Bebişler neler yapabiliyooo

Bahar83

beyza'nın annesi --<--@
Kayıtlı Üye
2 Haziran 2008
293
0
Arkadaşlar bebeklerimiz kaç haftalık ve neler yapıyorlar paylaşalım.
kaydirigubbakcemile5
Misal: Beyzam :emir_bebek: emerken genizine gitse bile göğsümü bırakmamak için duruyo bekliyo geçince devam ediyooo. :nazar:

Ayrıca aşılarımızıda paylaşalım yaptıranlar varsaaa!

benim kızım bugün tam 5 haftalık oldu. artık insanları net secebiliyo.karşısına geçip konuştuğun zaman tepkiler veriyo ve gülümsüyo. canım kızım benim.Şeniz ve her emmesinde sanki 40 yıllık açmış gibi davraznıyo bi çırpıda göğsümü kavrıyo, babsıyla o kadar güzel anlaşıyorlar ki bazen onları kıskanıyorum.bizim kız babacı olacak sositososito, eee ne demişler oğlan anaya kız babaya düşkün olurmuş...Ayy çok güzel b, duygu annelik yaa. kızımı içime sokasım geliyo... Canım kızım benim yaa :asigim::1hug: :1rolleyes:

maşallah allahım yaaa ne güzel bir mutluluk
bu zamanlarda minicik tekmeleriyle yetiniyoruz bunada çok şükür inş kucağımıza alacağımız günlerde gelicek rabbim bizede kucağımıza almayı nasip etsin bebişlerimizi a.s.
bu arada ARALIK annelerindenim a.s.

içime sokasım geliyo yazmışsın
Kız biz çıksın diye yırtınıyoduk sonunda yırtıldık....
Evet ağladığı zaman zoruma gdyr dayanamıyorum ağlamasına bide ağzını titretip ağladığı zaman içim gdyr.
onun haricinde minik prensesim benim her hareketiyle bizleri güldürmeyi başarıyor
Ağladığı yada huysuzlandığında kendime diyorum; Allah arattırmadı hemen verdi Bebişimizi yat kalk dua et ve bebişini şımart yok kucağa alışmasın felan takmıyom yane

Allah hayırlısıyla kucağına almanı nasip etsin. Çok güzel bi duygu

benim kızım bugün tam 5 haftalık oldu. artık insanları net secebiliyo.karşısına geçip konuştuğun zaman tepkiler veriyo ve gülümsüyo. canım kızım benim.Şeniz ve her emmesinde sanki 40 yıllık açmış gibi davraznıyo bi çırpıda göğsümü kavrıyo, babsıyla o kadar güzel anlaşıyorlar ki bazen onları kıskanıyorum.bizim kız babacı olacak sositososito, eee ne demişler oğlan anaya kız babaya düşkün olurmuş...Ayy çok güzel b, duygu annelik yaa. kızımı içime sokasım geliyo... Canım kızım benim yaa :asigim::1hug: :1rolleyes:

çok zekiler bunlar maşallah kaanda sanki kıtlıktan çıkmış gibi saldırıyo memelerime:)ayrıca kucağıma alıp emme pozisyonuna geçirdiğimde heycanlanıp gözlerini kocaman açıp sesler çıkarıyo çok gülüyorum o hallerine:))her sabah 7 de yanıma alıyorum her almam da çok seviniyo gülücükler atıp çırpınıyo yavrum benim ayrıca aguuu diyişinede bayılıyorum maşallah 41 kere kuzucuklarımıza yerim onları ben:emir_bebek:

gerçekten bu bebekler bilinçleri yerinde doğuyo sanki. benim kızımda emziriceğim zaman heyecanlanıp o kadar hareketleniyoki o hareketlerini yapınca onu yiyesim geliyoo. benimkide sanki kıtlıktan çıkmış gibi. hastanede oksijen vermişler doğduğunda oksijeni bırakıp hortumları emmeye başlamış hemşireler çok gülmüştü. zaten 42 cm 2.500 gr doğdu hastanenin maskotu olmuştu bebişim..:emir_bebek:

gerçekten bu bebekler bilinçleri yerinde doğuyo sanki. benim kızımda emziriceğim zaman heyecanlanıp o kadar hareketleniyoki o hareketlerini yapınca onu yiyesim geliyoo. benimkide sanki kıtlıktan çıkmış gibi. hastanede oksijen vermişler doğduğunda oksijeni bırakıp hortumları emmeye başlamış hemşireler çok gülmüştü. zaten 42 cm 2.500 gr doğdu hastanenin maskotu olmuştu bebişim..:emir_bebek:

:):)gerçekten çok komikler yaa kaanda doğduğunda küveze alınmıştı oksijen veriolardı dr.hortumunu eline vermişti kendi oksijenini kendi alıyodu yavrum hortumu elinde öyle resmide var kuzucuğumun

havvacım benimde sokasım geliyor ama sonradan çıkartmak zor olduğu için demiyorum bile :) daha acısı hala aklımda:roflol:

hepınıze katılıyorum kızlar cokmanyak sey bu zamane cocukları ve cok komıkler
bıızmkı de bazen oyle bır surat sekıllerı yapıyor kı anlatamam
hele kakaasını yaptıgını suratından hemen anlıyoruz
ve tabııkı gözlerını su prof. var ya zekerıya beyaz .. aynı onun gıbı yuvarlatıyor cok komık oluyorrr

X